822 Shares 8389 views

Nowa atrakcja "Kwantowy skok" (Park Soczi)

Soczi jest prawdopodobnie najbardziej popularnym kurortem dla rosyjskich turystów. Chodź tu oczywiście zwolennicy, głównie ze względu na morze. Jednakże, Soczi oferuje swoim gościom, oczywiście, nie tylko odpoczynek na plaży i możliwość poprawy ich zdrowia. W tym południowym mieście jest wiele nowoczesnych rozrywek. Na przykład turyści mogą zwiedzić niedawno otwarty tematyczny park Sochi. Tutaj, między innymi, można jeździć na wielką atrakcję "skoku kwantowego". "Soczi-Park" wielu turystów odwiedza tylko ze względu na ten skrajny slajd.


Opis kompleksu, historia jego powstania

Wcześniej każdy urlopowicz uważał go za obowiązki podczas wakacji w Soczi przynajmniej raz, aby udać się do słynnego "Arboretum". Dziś na liście atrakcji turystycznych tego ośrodka dodano wiele nowych, w tym Parku Soczi. Ten ogromny kompleks został otwarty w czerwcu 2014 roku. Podstawą rozwoju projektu parkowego był słynny amerykański Disneyland. Ten kompleks został zbudowany w typowym rosyjskim stylu narodowym.

Poza faktycznymi atrakcjami, hotel posiada również komfortowy czterogwiazdkowy hotel zbudowany w formie bajkowego zamku. Także w tym centrum rekreacji znajdują się takie oryginalne strefy, jak "Las Magiczny" i "Krawędź Rycerzy".

Inżynierowie amerykańskiej firmy Jack Rouse Associates zajmowali się projektowaniem nowego parku rozrywki w Soczi . Jako konsultanci w opracowaniu projektu wybrano ekspertów szwajcarskiej firmy Maxmakers Ltd. Przetarg na generalnego wykonawcę wygrał turecka firma Summa.

Atrakcja "Kwantowy skok" (Park Socziowy): kiedy

Oczywiście, nie wszystkie atrakcje w kompleksie zaczęły działać bezpośrednio w momencie jego otwarcia. Niektóre zostały zainstalowane później. W liczbie takich rozrywek i "Quantum Leap". Ten ogromny projekt zaczął działać w parku 10 października 2015 roku. на основе американских горок. Atrakcją "Quantum Leap" została stworzona przez firmę VEKOMA RIDES na podstawie podkładek.

Opis ogólny

W tej chwili na świecie jest tylko sześć kopii takich ekstremalnych przejażdżek. Najbliższy analog do szybkiej struktury Sochi "Quantum Leap" znajduje się w Szanghaju. Cztery dodatkowe taśmy działają w różnych miastach Stanów Zjednoczonych.

To atrakcja "Kwantowy skok" (Sochi Park), ogromny metalowy zamek z szynami, na których poruszają się wózki. Goście, którzy zdecydują się na tę nowoczesną technologię, po raz pierwszy wznoszą się do 60 mw stanie zawieszenia, a następnie zejdą z dużą prędkością (100 km / h).

Budowa jest naprawdę wspaniała – "Quantum Leap" (Park Soczi). Zdjęcia przedstawione na stronie potwierdzają ten fakt w całości. Odważyć ten ogromny wierzchołek prawie 875 ton. Długość trasy wynosi 360 metrów. Obliczana jest atrakcyjność jednoczesnej jazdy 32 pasażerów. Przed rozpoczęciem każdego sezonu, wzgórze jest dokładnie zaplanowane. Kontrolowane przez jego elementy są specjaliści firmy VEKOMA RIDES. одной из самых сложных по конструкции горок подобного типа в мире. Uważają atrakcję Soczi za jeden z najtrudniejszych slajdów tego typu na świecie.

Opinia zwiedzających

Recenzje atrakcji "Skocznia Kwantowa" ("Sochi Park") od turystów była po prostu doskonała. Goście, którzy zdecydowali się bawić na tych slajdach, zdaniem większości urlopowiczów, gwarantują wiele pozytywnych emocji i morza adrenaliny. Wielu przyznaje, że to naprawdę straszne, aby jeździć atrakcją "Quantum Leap". Jednak większość odwiedzających park uznaje fakt, że suwak jest naprawdę bardzo niezawodny. Podczas jazdy, pasażerowie przyczep nie słyszą szumu metalowego, podobnie jak w starych sowieckich atrakcjach, nie czują drgań lub drgań konstrukcji.

Jak wielu gości notatki w Soczi, po zjeżdżalniach "Quantum Leap Forward" większość innych atrakcji kompleksu wydają się być niczym innym niż rozrywką dla dzieci. Jedyną wadą slajdów "Quantum Leap" (Soczi Park), opinie w ogóle są pozytywne, niektórzy turystyczni uważają tylko ogromne linie. Oczywiście wielu odwiedzających park chce się bawić w tej nowoczesnej atrakcji.

Jak dotrzeć tam i kosztować

Jak można jeździć roller coaster "Quantum Leap?". "Miasto Soczi" nie jest trudne do znalezienia w mieście. Znajduje się w pobliżu słynnego kompleksu olimpijskiego Village. Możesz dojechać do centrum Soczi, jeśli chcesz, taksówką lub autobusem. Drugi sposób większości urlopowiczów uważa za najbardziej wygodne. Można dostać się do parku transportem publicznym ze względnym komfortem. Aby wysiąść z autobusu, należy zatrzymać się w hotelu Bogatyr.

Turyści nie muszą płacić za każdą atrakcję w kompleksie Soczi. Aby wyjechać na jego terytorium, należy podać około 1500 rubli. Następnie można jeździć w parku całkowicie na każdym roller coaster, huśtawki i ronda, w tym, oczywiście, i "Quantum Leap".