520 Shares 2777 views

Silniki do glebogryzarki – co wybrać?

Jeśli planujesz kupić benzynę lub olej napędowy bloków silnika, to jesteś zmęczony orki swoje gospodarstwo z łopatą. Zakup takiego sprzętu – dość rozsądne rozwiązanie dla każdego właściciela witryny kraj. Dziś w wyspecjalizowanych sklepach przedstawiony silniki do Glebogryzarki różnych firm i marek od producentów krajowych i zagranicznych. Silnik dla motobloków – kluczowy element jego struktury, która sama stanowi skoordynowane działanie mechanizmu. Od jego właściwości zależy od mocy, niezawodności i utrzymania okresowości w kultywatora silnika.


Również w sklepie są kultywatory elektryczne, którzy nie potrzebują benzyny lub oleju napędowego paliwa – działają one kosztem władzy. Ale jeśli chcesz kupić potężny ciągnik jednoosiowy, z którego można szybko obsłużyć część, za to trzeba będzie silnik spalinowy – jest bardziej wydajne i efektywne niż silników elektrycznych dla Glebogryzarki.

domowy sprzęt

Każdego roku gwałtownie wzrasta zakres Glebogryzarki. Ale to w żaden sposób nie zmniejsza zainteresowanie produkcją domowych odpowiedników. Sprawdź swój własny projekt maszyny jest bardzo prosta, ale aby silnik – to niemożliwe. Dlatego zakup powinien być w niektórych sklepach, które, nawiasem mówiąc, jest to doskonały wybór. Dzisiejszy rynek idzie w stronę klientów – są zawsze nowe, lekkie i kompaktowe silniki dla motobloku, posiada doskonałe właściwości techniczne. Ceny są bardzo rozsądne.

Która firma warto zwrócić uwagę przy wyborze?

Sądząc po opiniach, najbardziej popularne, niezawodne i co najważniejsze – tanie silniki produkują następujące spółki: Greenfield Agromotor, Subaru, Honda, a także firma Forza. Że powinni zwrócić szczególną uwagę. Jak widać, mniej popularnych silników od producentów krajowych. I istnieje wiele powodów – wysokie koszty, częste konserwacja i więcej.

Silniki do glebogryzarki chińskiej produkcji

W ciągu ostatnich pięciu lat obserwujemy gwałtowny wzrost i rozwój chińskiego przemysłu w dziedzinie Glebogryzarki. Mają wiele zalet: niewielki koszt, nowoczesny design, niezawodność i wszechstronność przeznaczenia. Ponadto elementy mogą kupić bez żadnych problemów. Te i wiele innych czynników przyczynia się do popularności chińskich chłopów władzy w Rosji. Jeśli wierzyć opinii, najbardziej niezawodne i niedrogie marki sprzętu ogrodniczego – firmy Lifan. Pod jego logo rozumie się produkcję kopii japońskich silników Hondy.

Ile mocy powinien wynosić co motobloków?

Wszystko zależy od tego jak duży obszar swojej posiadłości. Jeśli nie jest to więcej niż 20 arów, to najlepiej kupić silnik o mocy 3,5 KM. Jeśli masz 1-hektarowej posiadłości, należy kierować się przy wyborze silników o pojemności od 4 do 6 KM.