842 Shares 3800 views

Aby uzyskać informacje o tym, jak „Facebook”, aby zmienić nazwę

Obecnie społecznościowy Facebook jest jednym z najbardziej znanych na świecie. Jeśli masz konto w tym projekcie, to pewnie wiesz o wielu korzyści, a także ze względu na funkcjonalność. Na przykład, jeśli masz chęci do nauki, jak „Facebook”, aby zmienić nazwę, można to zrobić, korzystając z naszych wskazówek. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste, a dziś prezentujemy Państwu dwie opcje, które można osiągnąć wynik.

wejście

Zacznijmy od pierwszej metodzie, jest dość proste, ale szacunek dla podstawowych zasad wymaga od ciebie. Tak więc, jeśli chcesz dowiedzieć się , jak zmienić nazwę na „Facebook” lub nazwą, to pierwszym krokiem jest, aby otworzyć przeglądarkę używasz najczęściej. Następnie przejdź na oficjalnej stronie sieci społecznej. Można wprowadzić adres zasobu lub skorzystaj z wyszukiwarki, ale jeśli usługa jest dodana w ulubionych, to wszystko jest o wiele łatwiejsze.

Pracować z pocztą elektroniczną

Gdy dojdziesz do strony głównej, „Facebook” społecznościowy, wpis na koncie będą natychmiast dostępne. Po zalogowaniu będziesz mógł edytować swoje imię lub nazwisko.

Jeśli dane nie są przechowywane na rachunku w przeglądarce, a następnie będzie się mieć do nich wejść, ale raczej przez system wymaga tylko konta e-mail i hasło. E-mail musi być wpisane dokładnie ten, który został przeprowadzony rejestracji.

Kiedy wszystkie dane zostały wprowadzone, można po prostu nacisnąć przycisk „Enter” i czekać na ładowanie stron osobistych, to zwykle dzieje się w ciągu kilku sekund. Czasami zdarzają się sytuacje, gdy użytkownik zapomni informacje niezbędne do uwierzytelniania, w takim przypadku trzeba użyć specjalnej funkcji odzyskiwania tego, kliknij na „Zapomniałem hasła”, a następnie postępować zgodnie ze wszystkimi instrukcjami. Dziś jednak zdecydowaliśmy się mówić o tym, jak „Facebook”, aby zmienić nazwę, więc nie będzie odbiegać od tematu.

regulacja

Tak więc, zanim zmienić dane na koncie, na pewno trzeba dokładnie przemyśleć, ponieważ społecznościowy daje tylko jeden raz, aby taką procedurę, a więc w przyszłości nie będzie mógł edytować informacje. Po dokonaniu ostatecznej decyzji na koncie, należy przejść do strony ustawień. Należy zwrócić uwagę, aby w prawym górnym rogu strony, nie można zauważyć, przycisk, który jest wykonany w postaci biegu. Po kliknięciu przed tobą powinno pojawić się menu, i można wybrać tylko z listy w zakładce „Ustawienia konta”.

instrukcja

Teraz przyjrzyjmy się, jak wstawić nazwę w „Facebook”. Jak już wspomniano wcześniej, proces ten jest prosty, jeśli się całą sekwencję.

Tutaj powinno pojawić się nowe okno ze specjalnych opcji, które można również wybrać nazwę dla konta. Aby wprowadzić zmiany, trzeba odpowiednio kliknąć na przycisk „Edytuj”, a następnie wprowadź żądaną nazwę i należy zachować innowacji.

Podczas wprowadzania danych, które później zostaną wyświetlone na koncie, należy kliknąć na „Zapisz zmiany” znajdujący się u dołu okna. Po wprowadzeniu tych parametrów, na pytanie, jak „Facebook”, aby zmienić nazwę, na zostanie rozwiązany, a jak widać to zajmuje niewielką ilość czasu, w ciągu kilku kliknięć można zmienić ustawienia zgodnie z potrzebami, ale nie zapomnij że można to zrobić tylko raz, dlatego jeśli istnieje potrzeba w przyszłości powtórzyć podobny do sieci społecznej, ustawienia będą niedostępne dla Ciebie.

Zdarza się czasami, że zmiany w koncie użytkownika nie widać, w tym przypadku trzeba będzie generować nowe pozwolenie lub zamknąć i ponownie otworzyć przeglądarkę, której używasz do Internetu.

alternatywa

Przyjrzyjmy się teraz drugą metodę, dzięki której można rozwiązać kwestię jak „Facebook”, aby zmienić nazwę. Aby rozpocząć, konieczne będzie także produkować upoważnienie do konta.

Gdy jesteś na koncie, należy przejść do zakładki Ustawienia, a kiedy, wybierz „Ustawienia konta” przed rozwijanego menu pojawi. Ponadto, jeżeli wszystko zostało wykonane prawidłowo, będzie można na stronie edycji danych osobowych. W tym oknie możesz zmienić swoje imię, nazwisko, jeśli jest to konieczne, a także inne istotne parametry. Bądź pewien, po wszystkich korektach trzeba dokonać oszczędności, w przeciwnym razie dane nie będą aktywne, a cały proces trzeba będzie powtórzyć.

Jeśli zmienić nazwę po raz pierwszy, zaleca się wykonać wszystko wolno. Dziękuję za zwrócenie uwagi na każdego czytelnika, mamy nadzieję, że materiał był użyteczne dla was, i wy byli w stanie rozwiązać ten problem.