366 Shares 1997 views

Ceny (Megafon) "Transition to Zero": Liczba abonentów

Tak, dzisiaj wiemy z wami, co taryfa „MegaFon” „Przejście na zero”, opinie o nim, a także plusy i minusy tego planu. W rzeczywistości, to szybkość – jest prawdziwym rozwiązaniem antykryzysowy. Ale dlaczego tak się to nazywa? Spróbujmy zrozumieć.


Co to jest?

Ale zanim to warto trochę pogadać z tobą o jakim tempie „Megafon” „Przejście do zera.” Opinii o nim, zawsze mamy czas na czytanie. Ale zrozumienie tego, co mamy do czynienia – to o wiele ważniejsze pytanie. Po tym wszystkim, może podjąć decyzję o nie interesuje w tym planie.

Chodzi o to, że nasze obecne „obiekt” – jest to, że dla tych klientów, którzy korzystają większość środowiska „MegaFon”. Po tym wszystkim, główną cechą taryfy są darmowe rozmowy do 20 minut dziennie dla liczby operatora na danym obszarze. Z reguły jest to bardzo atrakcyjne dla klientów. Taryfa „MegaFon” – „Przejście na zero” (Rostowski regionu lub jakikolwiek inny region) – to jest coś, co może ułatwić komunikację z bliskimi i przyjaciółmi. Spróbujmy zrozumieć, co myślą o ten plan taryfowy klientów. Po tym wszystkim, pomagają tworzyć ogólne wrażenie naszego aktualnego „obiektu”.

O wzywa Rosję

Taryfa „Megafon” „Przejście do zera” staje się bardzo pozytywne opinie. Zwykle zaczyna się od głównych zalet tego planu – z połączeń do Rosji oraz w regionie domowego.

Jak już zostało powiedziane, jeśli zadzwonisz abonentom „Megafon” w swoim regionie, te połączenia będą kosztować $ 0. Dokładniej, ich pierwsze 20 minut. Z tym wszystkim, to trzeba zapłacić 60 centów za minutę. Nie bardzo duży koszt. Ponadto, połączenia z numerami domów, jak również innych operatorów będzie kosztować 1,2 rubli.

Jeśli opcja „Wszystkie połączenia” podłączyć sobie, można korzystać – wszystkie połączenia będą kosztować 60 centów. Jak wspomniano przez wielu użytkowników, jest to bardzo korzystne i odpowiednia oferta dla tych, którzy lubią rozmawiać. Ale co innego robi taryfy „Megafon” „Przejście na zero” odpowiedzi? Kwestia ta zostanie omówiona dalej.

Innym dość interesujący punkt, że nie uwzględniono w odniesieniu do połączeń – to poza swoim regionie. Na „Megafon” w Rosji będzie płacić 3 ruble na minutę, a na wszystkich innych operatorów i stacjonarnych – 12,5 rubli. To wszystkie problemy.

komunikaty

Taryfa „MegaFon” – „Przejście na zero” (Rostowski regionu lub jakikolwiek inny region) słynie nie tylko połączenia i darmowe rozmowy. Jest to kolejny bardzo ważny punkt, który jest, jak wspomniano przez klientów nie może nie cieszyć. Na czym to polega? Oczywiście, o wiadomościach. Po tym wszystkim, są drugim najważniejszym przy wyborze planu taryfowego współczesnego użytkownika.

Chodzi o to, że masz możliwość wysyłania wolnego „SMS-ing” na dowolny numer w danym obszarze. Aby to zrobić, należy podłączyć sobie "SMS XXS". W przypadku braku tej opcji komunikat 1 wyniesie 60 centów 1 RUB. Dla innych regionów – 3 ruble. Ale żadnych wiadomości MMS będzie kosztować klientów w 7 rubli.

Jak wielu abonentów tutaj są dość łagodne cen. Jest to jednak nie wszystkie momenty, które podkreślają klientów. Spróbujmy dowiedzieć się, co jeszcze można zwrócić uwagę.

inne kraje

Taryfa „Megafon” „Przejście na zero” (Moskwa lub jakiekolwiek inne miasto) daje nam możliwość pozostania w kontakcie. Bez względu na to, gdzie twój rozmówca. Po tym wszystkim, to taryfa – to słuszne samotnie lub tylko wentylator o rozmowie.

Jak wielu abonentów można łatwo rozmawiać z krajów bałtyckich, WNP, Osetii Południowej, Abchazji, Ukrainy i Gruzji. I z tym wszystkim, 1 Minuta rozmowy kosztuje 35 rubli. To nie jest tak dużo, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Zwłaszcza w porównaniu z innymi operatorami. Na przykład, niektóre z nich wymagają 100 rubli na minutę.

W stosunku do Europy, za wszystko, co jest o wiele lepsze niż się wydaje. Na minutę, zapłacisz tylko 55 rubli. Jak widać, też nie ma wygórowanych cen. Niektórzy operatorzy oferują zadzwonić Europę od 100 do 150 rubli. W innym zakątku świata zrobisz rozmowę w 97 rubli. Dość opłacalne i dobra oferta.

Jakość połączeń do odległych zakątków świata, jak klienci mówią bardzo dobry. awaria sieci nie widać. I jest to ważny punkt, który należy wziąć pod uwagę przy podłączaniu taryfa i dialogi planowania za granicą. Cóż, będziemy iść dalej. Był jeszcze jeden dość istotny punkt, który należy rozważyć.

Internet

Co nam zostało? Oczywiście, tempo „Megafon” „Przejście do zera” (Kursk, lub jakiegokolwiek innego miasta) powinien oznaczać coraz bardziej dostępne w Internecie. Pomagają nam pozostać w kontakcie, niezależnie od lokalizacji. Iw związku z tym konieczne jest, aby zrozumieć wszystko tak dobrze w tym ustępie.

Niestety, nie wszyscy byli zadowoleni klienci. Taryfa „Megafon” „Przejście do zera”, informacji zwrotnej na temat mobilnego Internetu dostaje nie jest najlepsza. Chodzi o to, że aby uzyskać bezpłatny dostęp do sieci World Wide Web, trzeba będzie zapłacić do podłączenia dodatkowej opcji o nazwie „Internet XS”. W przeciwnym razie jest to niezbędne do 1 megabajta danych zapłacić 9,9 rubli.

Pierwszą rzeczą, która nie podoba się klientom – to koszt ruchu. Można znaleźć coś bardziej opłacalne. A jakość połączenia internetowego nie jest szczególnie szczęśliwy subskrybentów. Tak więc, jest to najsłabszy punkt planu taryfowego. Jednak po dodaniu dodatkowego pakietu usług (abonament to 200 rubli) nie ma problemu. Można jednak wybrać tańsze stawki, jeśli planujesz używać tylko z Internetu.

wniosek

Taryfa „Megafon” „Przejście do zera” (Tiumeń lub jakiekolwiek inne miasto) – jest to realne rozwiązanie antykryzysowy dla tych, którzy zamierzają komunikować się poprzez rozmowy telefoniczne. Zwłaszcza jeśli otoczenie są wszystkie usługi operatora sieci komórkowej. To prawda, że ma swoje wady.

Niemniej taryfa „Megfon” „Przejście do zera” otrzymuje pozytywne opinie w większości przypadków. Jak już zostało powiedziane, jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej operatora sieci komórkowej do internetu, to najlepiej, aby być podłączony lub specjalny pakiet lub wybrać inny plan taryfowy.