467 Shares 9906 views

masaż prostaty

Gruczoł krokowy nazywany jest serce drugiego człowieka. Organ ten jest umieszczony poniżej pęcherza w środku męskich miednicy. Jej inna nazwa – prostaty. Jest najważniejszym organem męskiego układu moczowo-płciowego. Niestety, dość powszechne są choroby ciała. Należą gruczolak prostaty, rak prostaty, kamienie prostaty, oraz, oczywiście, zapalenie gruczołu krokowego. Choroby te są bardzo skomplikować życie mężczyzn i stanowią bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia. Jednym ze sposobów leczenia chorób prostaty jest masaż prostaty. Procedura ta może być stosowana w kilku przypadkach.

masaż prostaty jest stosowany w następujących sytuacjach:

– w celu uzyskania wydzieliny prostaty, taka analiza jest nazywany palpatsionnoe badanie odbytnicy;
– procedura do leczenia zapalenia gruczołu krokowego;
– dla zabawy – niektórzy ludzie używają własnej masaż prostaty w celu uzyskania satysfakcji seksualnej.

Masaż prostaty – bardzo powszechnym narzędziem w zapobieganiu i leczeniu zapalenia gruczołu krokowego, który jest znany od dawna. Procedura ta zwiększona moc, lepsze krążenie krwi, poprawy emocji w trakcie orgazmu, zmniejszenie zagęszczenia żylnej lepszą penetrację aktywnego antybiotyku ciała łatwiejszego oddawania moczu. Masaż prostaty gruczołu ma nie tylko korzystny wpływ i pozwala wziąć sok z prostaty, ale także pozwala lekarzowi monitorować zmiany zachodzące w organizmie w trakcie leczenia.

Masaż prostaty wykonywane palcem przez odbyt. Przepisy dotyczące procesu – Bozeman (czwórki lub nie), czy leży na boku. W żadnym wypadku nie powinno tam być zbyt trudne ciśnienie – sparing schematu jest jednym z głównych warunków powodzenia zabiegu. Innym istotnym warunkiem jest jednostka podejścia, ponieważ struktura gruczołu krokowego, w każdym przypadku mogą się nieznacznie różnić. Czas trwania masażu powinien być o jedną minutę. Odbywa się to codziennie lub co drugi dzień przez 15 – 20 sesji, w ogóle, ilość i częstotliwość zabiegów zależy od osoby. Pod koniec pacjenta powinno pomóc usunąć sekret, który wyróżniał się podczas masażu.

Na pytanie, czy możliwe jest, aby zrobić masaż prostaty sobie jest kontrowersyjne. Niektórzy zalecają w przypadku przewlekłego zapalenia gruczołu krokowego, aby wykonać procedurę niezależnie podczas brania prysznica, pre-soaped palec. Również dzisiaj, przedłuża ona ideę, że masaż prostaty może być używany dla przyjemności. Ale niektórzy eksperci nie zgadzają się z ideą samodzielnego prowadzenia postępowania. Na przykład, Michael Levine, w swojej książce o leczeniu gruczołu krokowego jest powiedziane, że takie działania mogą być wykonywane wyłącznie eksperta, a w żadnym wypadku nie może to zrobić osoba bez specjalnego wykształcenia.

Ponadto wspomina również procedury, które mogą być przeprowadzone najbardziej – Eastern własny masażu. Jest masować punkt znajdujący się pomiędzy odbytem i narządów podstawy. Konieczne jest, aby najpierw sto razy kliknąć na ten punkt, a następnie 36 razy produkować naciskając do przodu od tyłu. Jest to również pozytywny wpływ na prostatę ma zaciskając odbyt – ćwiczenie, które można wykonać w praktycznie każdym środowisku. Działanie to przychodzi do nas z jogi.

Masaż jest przeciwwskazany u: rak gruczołu krokowego, ostre zapalenie gruczołu krokowego, gruczolaka ciała, szczeliny odbytu, dużych torbieli gruczołu krokowego. Prowadzenia masażu w obecności powyższych dolegliwości są bardzo niebezpieczne dla zdrowia ludzkiego.