498 Shares 1697 views

Nie wiesz, co dać na wesele oryginału? Skręć w wyobraźni!

Ślub stwarza wiele problemów nie tylko dla młodych. Wszyscy goście i rodzice myślą: co dać na wesele oryginału? Wybór nie jest naprawdę proste, jeśli są całkowicie niezgodne z banalnej pieniężnych gifting. Pomyślmy o oryginalny prezent dla nowożeńców razem.


unbanal pieniądze

Nawet najbardziej popularnym prezentem mogą być prezentowane unbanal. Istnieje wiele wariantów. Może to być kilka balonów, z których każda jest osadzona tysiąc rubli. A tym bardziej tych kulek, tym bardziej imponujące będzie twój prezent – dosłownie iw przenośni. Jeśli po tym nadal dręczony pytanie, co dać na wesele oryginału uszyć sukienkę wykonaną z pieniędzmi. Lepiej, jeśli to będzie dolarów. rachunki klej taśma maskująca pożądane: to łatwo odstaje wszystkich powierzchniach, tak że prezent będzie jeszcze skutku. W ten sam sposób można haftować parasol, zarabiać pieniądze z tkaniny lub innej rzeczy. Ta oryginalna prezentacja prezent na ślub zostanie odnotowana przez wszystkich gości. Z taką pamiątkę, nie tylko wykazać swoją oryginalność, ale także okazać niezbędne usługi dla nowożeńców, dając im naprawdę niezbędne rzeczy. Jednakże, idziemy dalej.

Budżet, ale nie trywialny

Jeśli pieniądze na nowy samochód, który nie dość jeszcze, nie martw się: twój prezent może być również użyteczny i nieoczekiwane. Tak więc, aby mówić o tym, co dać na wesele oryginał przy minimalnych nakładach pieniężnych. Zacznijmy potraw. To jest zawsze potrzebna, ale uczynił to z wygrawerowanym imieniem nowej rodziny – i okaże się w dziedzictwo. Można również przekazać obraz. Jego cena nikt nigdy nie będzie w stanie wiedzieć, zwłaszcza jeśli jest to abstrakcja na płótnie w grubej ramce, ale będzie to ładne dekoracje dla młodej rodziny w domu. Dzisiaj jest też dużo pościel dla nowożeńców. Składa się z różnymi zabawnymi napisami lub symbole Yin-Yang. Jeśli nie są skłonni do wydawania pieniędzy na wielki dar będzie odpowiadał jego część. Na przykład, jeśli obecna podróż na Wyspy ty nie potrafią Kanaryjskich, to może masz wystarczająco dużo na weekend na przedmieściach. To święto dla młodej rodziny po głośnym ślubie będzie tylko skorzystać. Dopasowanie i niewielki wizytownik, każda strona, która zdobić certyfikat w każdym sklepie. Cały dzień przyjemnym doświadczeniem zakupy dla młodych jest zapewniona. Takie pieniądze będą na pewno dobrze wydane.

Nie jest konieczne, aby przedstawić

Więc, co dać na wesele oryginału, mamy już omówione, ale lista z najbardziej niechcianych rzeczy dla młodzieży:

1) bezużyteczny i niepotrzebnych figury: symbole ciepła domu, ciastek i więcej. Te dary są jak tylko kilkaset. Co do reszty, to wszystko zamienia się w konwencjonalnych odpylaczy.

2) Nie wolno dać cukierki, ciastka, szampan. Wszystko, co można jeść ani pić, nie będą mile widziane i zostaną zapomniane w ciągu roku.

3) Nie należy dokonać wyboru dla osób, jeśli chodzi o ich przestrzeni domowej i prywatności. Nieudzieleniu jasny pomarańczowy wazon, zestaw perfum lub psa. Spróbuj zrobić wspólne prezenty dla rodziny, nie dla każdego członka z osobna.

4) Nie należy naciskać na młodych. Nawet jeśli masz dwadzieścia lat marzy wnuków, nie jest konieczne, aby przedstawić pakiet ślubny pieluch i podkoszulki. Jest to zupełnie inne święto, to przyjdzie w swoim życiu znacznie później.