614 Shares 9251 views

Toyota Townace – osiem-japoński minivan szerokie zastosowanie

Toyota Town Ace, japońska konstrukcja ramy minivan produkowany od 1984 do 1996 roku. Model wziął trzy głębokie restyling: w 1985, 1990 i 1995.


dane bazowe

Samochód Toyota Townace pomieścić osiem osób, łącznie z kierowcą. Oferuje on szereg różnorodnych silników, zainstalowanego na komputerze (do wyboru kupującego) cztery benzynowe i dwa turbo-diesel i trzy gatunki atmosferycznym. Przedmiotem sprzedaży jest zawsze pewna liczba pojazdów wyposażonych w silnik z wtryskiem paliwa dwulitrowym.

Silnik Toyota Townace jest wyposażony w dwa typy transmisji, cztery i pięć automatycznych etap manualną skrzynią biegów.

Podłączenie przednią oś

Toyota Townace, oprócz zwykłej wersji podstawowej, produkowane w wersji na wszystkie koła napędowego. Ołów Oś przednia nie był podłączony do mechanizmu różnicowego oraz w Skrzynka bezpośrednio pod „part-time”. Zastosowanie takiego mechanizmu gwałtownie wzrosła zużycie paliwa, ale w niektórych przypadkach, wszystkie koła napęd minivan działanie było uzasadnione, czy w trudnych warunkach drogowych, konieczne jest zwiększenie przepuszczalności.

Wewnętrzna przestrzeń

Modyfikacje pasażera Toyota Townace wyposażonego przekształcalnej wnętrze z trzema rzędami siedzeń, dwuobwodowej klimatyzacją i dwa dodatkowego grzejnika. Dach pojazdu ma luki, które pozwalają ciepłe świeżego powietrza do kabiny. Taka wentylacja jest możliwe, gdy klimatyzator jest wyłączony. Studzienki są zainstalowane w dwóch wersjach – system Szyberdach, 2 duże lub schemat Sky dachu – sześć małych.

Salon wyposażony jest w rolety przeciwsłoneczne na dwóch tylnych szyb bocznych i tylnej klapy na okna. Wszystkie wyposażone są w elektryczne rolety. Na szyby zamontowane konwencjonalne zasłony, które spadać w dół ręcznie w razie potrzeby.

Wewnętrzna przestrzeń z minivan wyposażony w wiele urządzeń, sprawia, że podróż długodystansowe wygodne i komfortowe. W przedniej części kabiny zamontowany jest zwarty ale potężne lodówkę, obliczoną na lodzie do przygotowania napojów bezalkoholowych, jak również przechowywania przekąsek i lekkich fast food. W dolnej części lodówki wbudowany mały kuchenkę mikrofalową.

modyfikacja ładunek

Samochód wytwarzano w mieszanej postaci, gdy wnętrze podzielone na dwie części. Bagaż tylny znajduje rozległy sektor o pojemności 800 kg masy netto. Fotel kierowcy i pasażera z przodu pozostała niezmieniona, natomiast drugi rząd siedzeń zamontowanych na specjalnej zjeżdżalni i może poruszać się w ciągu czterdziestu centymetrów. Zatem van przekształcony w pełnym transporcie i łatwo przenosić do tony ładunku.

Pasażerowie modyfikacja wyposażony w tylne drzwi zjeżdżalnia typu, dzięki czemu załadunek i rozładunek pojazdu dość wygodny. Na podłodze były instalowane podłużne nakładki z wytrzymałego profilu aluminiowego. Tylne drzwi pochyla się w górę przez wyciągów pneumatycznych. Niższy próg w drzwiach był nieobecny, co pozwoliło produkować bagażnik startowego przez vtaskivaniya. Komora ładunkowa wyposażona w specjalne paski, które bezpiecznie utrzymuje opakowania, pudełka, balach i innych przedmiotów, aby zapobiec ich ślizganiu.

Toyota Townace: Dane techniczne

Waga i wymiary:

 • Długość pojazdu – 4360 mm;
 • Wysokość – 1825 mm;
 • Szerokość – 1685 mm;
 • Rozstaw osi – 2230 mm;
 • przodu tor – 1440 mm;
 • kół tylnych – 1385 mm;
 • prześwit klirens – 180 mm;
 • Pojemność zbiornika paliwa – 60 litrów;

elektrownia

Najbardziej powszechnie stosuje się w silnik do wytwarzania furgonetki był L4 jednostka benzyna z następujących cech:

 • Cylindry objętość – 1998 cm / cm;
 • Układ – wzdłużny, widok z przodu;
 • Wydajność – 98 litrów. a. z prędkością 4800 obr / min;
 • Moment obrotowy 160 Nm przy 3800 obr / min;
 • System zasilania – wtrysk paliwa wtryskiwacz.

podwozie

Samochód Toyota Town superreliable zawieszenie posiada: przednie niezależne wielowahaczowe, czopy z piastami zamontowane na dwóch łożyskach kulkowych, amortyzatory hydrauliczne są połączone z cylindrycznymi sprężynami stalowymi. Wersja na wszystkie koła napęd ma inną konstrukcję, pół-liniowy z CV wspólnego mechanizmu zapewnia obrót kół przednich.

tylne zawieszenie typu sprężyny, zależna jest wyposażony w masywnej belki, rolkę. wzmocnione amortyzatory, rewers, pracując w amplitudzie swobodnego przepływu 36 mm, co zapewnia płynną biegu maszyny.

Przodu tarczy hamulcowej, wentylowane, z tyłu bębna. System podwójnego napędu, po przekątnej. W obszarze tylnej osi jest osadzony regulator odcinający ciśnienie w razie niepełnego załadowania pojazdu.

opinie klientów

Przez cały okres produkcji minivanów ujemnego sprzężenia zwrotnego nie było. Toyota Townace, których opinie były ogólnie pozytywne, zyskał niezawodny, tani w eksploatacji pojazdu. Właściciele mówią dobrej jakości prędkość i wysoki poziom komfortu.