604 Shares 8154 views

Motocykl „Yamaha R1”: specyfikacje techniczne

Sportowy motocykl „Yamaha R1”, właściwości techniczne, które mówią same za siebie, w stanie przynieść szczęście do swojego właściciela. Tylko ten rower może dać niesamowite poczucie prędkości i adrenaliny splash.

Historia motocykli

Yamaha R1 protoplastę można uznać za rower sportowy Yamaha FZR1000, którego historia rozpoczęła się w odległym 1988 roku. 4 lata później, Honda wydała mało sportowy rower CBR900RR Fireblade litra, który natychmiast zyskał popularność wśród koneserów prędkości i dynamiczny design.

W 1998 roku po raz pierwszy ujrzała światło „Yamaha R1”. Dane motocykl nowy model pozwolił poprawić dynamikę motocykla i jej kontrolowania.

Niebieskie kolory Yamaha R1 natychmiast zaczął cieszyć się wielkim sukcesem fanów maszyn dwukołowy.

Przez 15 lat, motocykl „Yamaha R1” przeszedł znaczące zmiany, które zostały dotknięte wyposażenia technicznego roweru sportowego, jak również jego potężny silnik. Na przykład, na początku XXI wieku organizm motocykl ma szybszego i agresywną formę. Usprawniony rower odpowiednio wzrosła prędkość motocykla i zmniejszyć opór.

Dane techniczne motocykli „Yamaha R1”

Zdjęcie nie może być lepiej demonstruje siłę i dynamikę silnika. Punktem zwrotnym dla roweru był rok 2007 – w tym czasie stał się jeszcze bardziej wyrafinowany silnik i potężny. Na przykład, 5 siłowniki łatwo zastąpiona przez 4, system aktualizacji może zmienić długość rozdzielacza wlotowego.

Szczególną uwagę zwraca się motocykli Hamulce „Yamaha R1”. Charakterystyka techniczna jest świetny! Przedni hamulec dwupłytowy zapewnia doskonałą kołu naręcznego niemal każdej powierzchni i pozostaje stabilny w sprawie bezpieczeństwa drogowego motocykla i pilota.

Maksymalna prędkość , do którego może przyspieszyć motocyklem „Yamaha R1”, to 300 km / h. Mniej niż 3 sekundy zajmuje przyspieszenie rower do 100 km / h.

Zalety i wady motocykla Yamaha R1

Lider w motocyklach sportowych – jest „Yamaha R1”. Dane techniczne, a także stylowy i dynamiczna konstrukcja sprawiają, że wyróżnia się spośród innych modeli motocykli sportowych.

  • Dynamiczny i łatwy w obsłudze. Oczywiście, istnieją rowery, które są w jego mocy P1 przekracza o wiele razy, ale jest to możliwe, aby znaleźć takie harmonijne połączenie niesamowitej mocy silnika i łatwość zarządzania.
  • „Yamaha R1”, zdjęcie, które wyraźnie pokazuje, że ma charyzmę, która jest widoczna gołym okiem. Agresywna stylistyka i silny charakter, pogrubienie dźwięk i szczególny urok zaangażować zazdrosne spojrzenia innych.
  • Sprawna obsługa – części zamienne i materiały eksploatacyjne do Yamaha R1 znaleźć wiele łatwiejsze niż wszystkie inne sportowego modelu.

Jednak ten rower nie jest idealny.

  • Przede wszystkim warto zauważyć tzw „bezsens” motocykla. „Yamaha R1”, których cena waha się od 160 do 700 tysięcy rubli rosyjskich, nie można dać z siebie wszystko przy pełnej władzy w mieście. Wycisnąć z jej ostatniego wytrzymałości na przestronnym laika dróg może kosztować życie lub kilka złamanych żeber. W wyniku tego powstaje pytanie: dlaczego taka objętość silnika, jeśli nie ma warunków do jego realizacji?
  • Niepewność dla życia i zdrowia. Dane statystyczne będą zbędne tutaj, i wszystko tak dobrze świadomi ile piloci są straszne urazów w wyniku jazdy ozdobny. Zakup motocykla natychmiast powinien dbać o niezbędnej biegu.

Motocykli "Yamaha R1". Cena zabawa

Oczywiście, można kupić motocykl z byłych właścicieli, bez dokumentów towarzyszących, i tak dalej. D. Jednakże w tej sytuacji konieczne jest rozważenie możliwości prawnych na zakup zupełnie nowego roweru. Yamaha R1 2013 uwolnienie od autoryzowanego dealera będzie kosztować około 700 tysięcy rubli. Wśród podobnych roweru sportowego, które jest w środku. Tak więc, dla porównania, cena Kawasaki ZX-10R – około 800 tysięcy, a Honda CBR 1000 RR Fireblade będzie kosztować około 650 tysięcy złotych.

W związku z tym koszt roweru zależy od roku produkcji. Nie od razu odrzucić ku opcji zakupu na rynku wtórnym – gdzie można znaleźć całkiem przyzwoite opcji w rozsądnej cenie.

Najnowszy model Yamaha R1

Charakterystyka techniczna roweru wchłania najlepsze, co zostało zgromadzone w ostatnich latach produkcję tego motocykla. Szczególną uwagę zwraca się technologia Traction Control System. To ona zapewnia niezbędną kontrolę nad poziomem trakcji i mocy. Co to robi? Przede wszystkim, aby zapobiec przedwczesnemu zużyciu opon, a także znacznie zredukować uślizg kół.

Oprócz producentów technologii SKT udało się wprowadzić systemu YCC-I. Jego zasada sprowadza się do racjonalnego wykorzystania paliwa w różnych zakresach prędkości.

Najnowszą wersję Yamaha R1 ma niepowtarzalny „dźwięk”, którego nie można pomylić z żadnym innym motocyklu sportowym. Ten dźwięk nie można zadowolić prawdziwą rowerzystę, on sprawia, że inni wyglądają towarzyszyć to szybki i dynamiczny przystojny.

Yamaha R1 – to naprawdę jest numerem 1 wśród wszystkich motocykli sportowych!