835 Shares 9851 views

„” Corvalol tabletki: nowa wygodna forma znanych leków

Podkreśla tak mocno przymocowana do życia współczesnego człowieka, że czasami nawet nie zauważyć ich wpływ na organizm. Tymczasem, konsekwencje mogą być bardzo smutny. Napięcie DC nie tylko wpływa na nerwy. Osoba, która jest przedmiotem regularnych uczuć, zaczyna dostrzegać problemy z sercem, może stać się poważnym zaburzeniem snu lub nawet zaczynają cierpieć na bezsenność. W nich, jak również wielu innych podobnych objawów, lekarze zwykle przepisują tak popularnym i powszechnie znany jako lek „Corvalol”. W postaci tabletek albo w postaci kropli. Lek ten ma charakterystyczny ostry zapach, znajomy, chyba każdy. Ale to nie tylko starsi ludzie są zmuszeni do podjęcia go regularnie. Weźmy bliżej przyjrzeć się tym lekiem, a także dowiedzieć się, jaki rodzaj problemu jest najwygodniejsze.

Co wybrać, krople lub tabletki? Do użytku domowego, oczywiście, że nie odgrywają szczególną rolę. Należy jednak zawsze pamiętać, że dawka spadnie nieco bardziej problematyczne. A jeśli czujesz wystąpienie objawów w sposób, powiedzmy, czy w pracy, jeżeli nie jest możliwe, aby obliczyć dokładnie i starannie upuść? Wniosek jest jasny: „Corvalol” tabletki, instrukcje, które zostaną podane poniżej, jest znacznie bardziej wygodny w użyciu i zgodne z precyzyjnego dozowania. Rozważmy teraz składu leku na.

Rola czynnika aktywnego zawarte w sztuce fenobarbital, alkohol etylowy, olej kwas alfa-bromizovalerianovoy i mięty. Pierwszym składnikiem jest najskuteczniejszą ze wszystkich wyżej wymienionych. Ma łagodne działanie uspokajające, a także promuje lepiej spać. Dlatego kierowcy pojazdów wszystkich kategorii należy „Corvalol” w tabletkach i spada z dużą ostrożnością, tak aby nie stracić kontrolę nad drogą. Alkohol łagodzi skurcze ściany naczynia, a olejek miętowy przyczynia się do ich rozwoju. W ten sposób eliminuje główne przyczyny bólu głowy, poprawia dopływ krwi i tlen do komórek mózgowych. Teraz czynienia ze wskazaniami do stosowania efektów leków, dawkowanie i bocznych.

"Corvalol" (tabletki). Instrukcje użytkowania

Następujące objawy pojawiają się jako głównych wskazań:

  • częściowe lub całkowite przerwanie naturalnego snu;
  • zaburzenia układu sercowo-naczyniowego w ciele;
  • tachykardia;
  • skurcze naczyń mózgowych;
  • Regularne warunków skrajnych;
  • skurcze naczyniowe serca;
  • drażliwość;
  • skurcz gładkich ostrych ścian jelitowych;
  • częściowy pobudzenie nerwów.

Nie poleca „Corvalol” tabletki dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Przeciwwskazania także zastosowania choroby nerek i są idiosynkrazji składników. W tym ostatnim przypadku, ciężka reakcja alergiczna, więc przed rozpoczęciem leczenia tym lekiem, należy skonsultować się ze specjalistą.

dawkowanie

Lek przed posiłkiem, w ilości 1-2 tabletek 3 razy dziennie. W przypadku wystąpienia częstoskurczu, możliwe jest zwiększenie dawkowania do 3 tabletek na raz. Zatem maksymalne stężenie substancji czynnej w organizmie w najkrótszym czasie zostanie osiągnięta, co powinno przyspieszyć działanie i wyeliminować nieprzyjemne objawy.

Objawem przedawkowania tabletek „Corvalol”

Jeśli nie przekraczać zalecanej ilości leków dziennie, mogą występować objawy takie jak ciężką senność, osłabienie fizyczne, zmniejszenie reakcji na bodźce zewnętrzne, zawroty głowy. Jeśli objawy te występują, wykorzystanie funduszy należy natychmiast przerwać i natychmiast umyć żołądek.