293 Shares 999 views

Restauracja "Vasnetsov" (Kirov): opis, menu, recenzje

Według opinii, restauracja "Vasnetsov" (Kirov) jest naprawdę fascynującym miejscem, w którym muzyka klasyczna jest delikatnie i słodko. Tutaj możesz się dobrze bawić i na chwilę zapomnij o gorączkowej rutynie. Jako stałych gości zakładu rozważają, restauracja "Vasnetsov" (Kirov) w pełni zasługuje na odwiedzających, aby stać się jego fanami na zawsze.

Wprowadzenie

Restauracja "Vasnetsov" (Kirov) oferuje gościom zanurzyć się w atmosferze bezprecedensowego luksusu i komfortu. Dekoracje wnętrza i całe otoczenie zakładu utrzymane są w stylu, który przywraca kulturę restauracji XIX wieku. Obszary jadalni w pokoju są oddzielone masywnymi zadaszeniami, obecność wygodnych miękkich krzeseł i przestronnych stołów przynosi szczególną przyjemność posiłkowi. Liczne recenzje oznaczają troskliwą i troskliwą obsługę pracowników zakładu.

Menu

Szczególną uwagę zwraca się na menu, które jest reprezentowane przez restaurację "Vasnetsov" (Kirov). Według opinii, zdumiewa to jego doprecyzowanie. "Vasnetsov" – restauracja (Kirov), której menu oferuje gościom spróbować potraw kuchni europejskiej, rosyjskiej, francuskiej i autorskiej. Zgodnie z regułami restauracji, każdy z traktatów jest wysokością perfekcji. Autorzy recenzji zwracają uwagę na smak wielu potraw, a także ich nienaganną obsługę.

"Vasnetsov" – restauracja (Kirov), która przygotowuje potrawy z chude, sezonowe i główne menu. Dla najmłodszych Gości przygotowano specjalną ofertę dla dzieci. Każda z potraw w restauracji wyróżnia się odręcznym autorem autora, twórczym przemyśleniem złotego funduszu światowej kuchni kulinarnej.

W instytucji koneserów delikatnego alkoholu będą zadowoleni z szerokiej gamy produktów trawiennych, aperitifów, różnych delikatnych i bogatych win.

Cytaty z menu

 • Sałatka "Pushkin" (z ziemniaków z czerwonym imbirem, musztardą, borowiną). Koszt porcji (170 g): 169 rubli.
 • Sałatka z buraków pieczonych ze świeżymi ziołami, orzeszkami pinii, opatrunkiem imbiru. Koszt porcji (170 g): 196 rubli.
 • Sałatka z brokułów z orzechem laskowym, arugula z masłem orzechowym. Koszt porcji (190 g): 189 rubli.
 • Sałatka z pieczonego buraka z różnymi warzywami i karczochami z sosem miodowo-balsamowym. Koszt porcji (180 g): 199 rubli.
 • Zupa jarzynowa z chrupiącą bruschetta. Koszt porcji (250 g + 90 g): 138 rubli.
 • Zupa grochowa (w żeliwie) z grzankami Borodino. Koszt porcji (300 g + 30 g): 93 rubli.
 • Smażone ziemniaki z cebulką i grzybami (podawane z piklami). Koszt porcji (340 g): 215 rubli.
 • Pieprz, pieczony z ryżem i warzywami, podawany jest z sosem zielonego groszku. Koszt porcji (380 g): 318 rubli.

Maslenitsa w restauracji "Vasnetsov" (cytat)

 • Porcja naleśników w kraju (160 g) kosztuje: 60 rubli.
 • Porcja naleśników z roztopionym masłem (150 g + 30 g): 85 rub.
 • Porcja naleśników z imbirem i śmietaną (150 g + 80 g): 138 rub.
 • Porcja naleśników z kawiorem łososia (150 g + 15 g): 168 rub.

O Wielkanoc w "Vasnetsov"

Wszystkim, którzy oczekują wielkiej uczty Wielkanocy, należy pomyśleć o świątecznym posiłku. W restauracji "Vasnetsov" dla wszystkich gości przygotowanie specjalnego tortu wielkanocnego z rodzynkami, curd Wielkanoc z kandyzowanych owoców, rodzynków i orzechów laskowych. Rano, w dzień Wielkanocny, są konsekrowani.

Bankiety

Restauracja "Vasnetsov" zaprasza do swoich przestronnych sal bankietowych, którzy chcą świętować niezwykłe wydarzenie w sposób naprawdę uroczysty i wygodny. Instytucja posiada dwa pokoje o pojemności od 12 do 50 osób. Są idealne zarówno na spotkania biznesowe, jak i na imprezy firmowe. Mieszkańcy Kirova w fascynującej atmosferze restauracji, stylizowanej na antykwariaty domu, organizują imprezy ukończenia szkoły, świętują wesela, obchodzą rocznice i urodziny.

Instytucja świadczy usługi w zakresie organizacji bankietu lub bankietu dla partnerów biznesowych lub pikniku poza miastem. Zdaniem autorów licznych recenzji, poziom kuchni i usług z restauracji "Vasnetsov" jest niezmiennie nienaganny.

Przydatne informacje

Restauracja znajduje się w: regionie Kirowa, Kirowu, ul. Spassky, numer domu 41c. Działa:

 • Niedziela – czw: od 11 do 23;
 • Piątek – sob: od 11 do 24.

Wrażenia gości

Wielu gości w restauracji jak kuchnia i obsługa w instytucji. Wnętrze "Vasnetsov" nazywa się naprawdę luksusowe, to jest więcej w Kirov, według gości, nie ma gdzie indziej. Atmosfera stworzona w restauracji, autorzy recenzji są wspaniałe. Zdaniem wielu, dekoracja naczyń również jest poza chwałą. Według gości, "Vasnetsov" nie powinno pochodzić tylko na przekąskę, a następnie, aby siedzieć w uroczystej i uroczystej atmosferze, cicho rozmawiać, delektować się każdym kawałkiem. Goście "Vasnetsov" z entuzjazmem mówią o lokalnym wnętrzu. Wielu ludzi lubi czuć się w atmosferze dworu kupieckiego stulecia przedtem, pośród eleganckiej otoczenia i obsługi, która wymaga gości: "sir", "madam".

Odwiedzający "Vasnetsov" dziękują pracownikom zakładu za ich profesjonalizm, zwracają uwagę na uprzejmość i czujność kelnerów, wysoką jakość pracy kucharzy. Restauracja "Vasnetsov" autorzy recenzji nazywają przyjemne, piękne, przytulne miejsce, gdzie można zjeść pyszne i odpocząć.