712 Shares 5370 views

SteelSeries Siberia V2 Frost Blue: recenzje Widok zestawu słuchawkowego

Producent SteelSeries ma długie trzyma się na rynku światowym. Produkuje klawiatura, mysz, maty, kontrolery i zestawy słuchawkowe.


Ma długie modele gamy rozszerzonej serii Siberia. Są to najlepsze słuchawki z doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Urządzenie Steelseries Siberia V2 Frost Niebieski, których opinie są fantastyczne, zapewniają zwiększoną wydajność i wzornictwo. Model ten został przedrukowany wiele razy, więc to sprawia, że wiele fanów. Ten artykuł opisuje jego wygląd, akcesoria i oczywiście wydajność.

Frost Blue Index sugeruje, że to wystąpienie ma dedykowany podświetlenia mroźny niebieski odcień. Słuchawki białe miski malowane na niebiesko. Z powodu tej konstrukcji, posiada unikalne cechy i przyciąga każdego miłośnika muzyki. Model otrzymał maksymalny poziom komfortu. Ponadto montaż i jakości materiałów. „Jack” 3,5 mm został zastąpiony przez USB złącza, i że ten model różni się od swoich poprzedników.

krótki opis

Urządzenie Słuchawki SteelSeries Siberia V2 Frost Niebieskie są zamknięte. Membrana 5 centymetrów. Zakres częstotliwości od 18 Hz do 28 Hz. Tys. Oporność jest 40 omów. Ze względu na obecność 16 diod słuchawkowe będzie wyglądać nieszablonowo. Są one ciągle działa, jako podświetlenie na miseczkach. Zmiany odcień w zależności od wybranego trybu (istnieje sześć).

Mikrofon posiada chowany konstrukcję tak, że nie ingeruje w stanie złożonym.

Jeśli chcesz coś należy dostosować w ustawieniach, można to zrobić w specjalnym oprogramowaniem. Jest łatwo zainstalować na zwykłym PC i MAC. Jest on dostępny ustawienie korektora, podświetlenie.

Korzyści ze słuchawkami

ins słuchawkowe mogą dzwonić elementy wymienione poniżej.

  • Niebieskie podświetlenie.
  • Niska waga.
  • Zamknięte słuchawki typu.
  • Wbudowany kontroler USB.
  • Możliwość podłączenia za pomocą kabla USB.
  • Membrany 5cm.
  • Chowany mikrofon, który jest wyposażony w redukcji szumów.
  • Remote pozwala na regulację głośności.
  • Wspieranie programu SteelSeries Engin.

Opcje

Słuchawki SteelSeries Siberia V2 Frost Niebieski, którego ocena będzie odpowiadał na wszystkie pytania, są sprzedawane w gęstej czarnej skrzynki. W jednej ze ścian jest zamontowany przezroczysty arkusz z tworzywa sztucznego. Dzięki niemu, konsument będzie w stanie ocenić wygląd przed zakupem. Na tylnej stronie okna to opadnie opis charakterystyk słuchawek w różnych językach.

Co jest wliczone? W oknie są same słuchawki, dodatkowy kabel USB, w przypadku, gdy matka złamie naklejkę SteelSeries, przewodnika dla konsumentów i małych katalog wszystkich produktów producenta.

Na zewnątrz widok słuchawki i aparatury

Słuchawki SteelSeries Siberia V2 Frost Niebieski, cena jest określona poniżej, mają bardzo ciekawy i atrakcyjny wygląd. Dominujący kolor – biały. Ze względu na przyjazny dla użytkownika konstrukcji i wielkości filiżanki szczelnie zakrył uszy, tak że urządzenie nie ślizgać. Odgłosy otoczenia nie wnikają w aparat słuchowy. Ostatni, ale nie najmniej rola w wygody i wagi urządzenia.

W każdym nausznikami w środku znajduje się biały specjalnej siatki. Zgodnie z tym są niebieskie diody LED miga w cyklu zawarte kompozycje. Jeśli chcesz, możesz dostosować swój rytm specjalnego oprogramowania. Membrany mają światła tkaniną.

nauszniki są wyposażone w specjalne podkładki, które są wykonane z substytut skórzanej. Ma on właściwości redukujące hałas. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że materiał jest naturalny, ale opiera się na fakt, czy tkaniny lub tworzywa sztucznego, producent nie podaje dokładnych danych. Jest miękki i wygodny do noszenia powstaje przedłużone uczucie dyskomfortu.

Opaska Steelseries Siberia V2 Frost Niebieski malowane w kolorze szarym. Na zewnątrz znajduje się logo firmy. Górna część obręczy jest wykonany w taki sposób, aby nie dotykać głowicy konsumenta. Jest przeznaczony do montażu. Im niższa jest podłączony do kubków z powodu specjalnych „włoskami”, pozwala na bardziej szczelnie przymocowana do głowy.

Mikrofon znajduje się po lewej stronie. Dostał konstrukcję przesuwną. Ze względu na jej mikrofon łatwo „leci”, gdy znajduje się w pozycji spoczynkowej, niewidzialnego, co jest dość wygodne. Czasami wydaje się, że nie jest bardzo elastyczny, ale po pierwszym użyciu, można zrozumieć, że ta opinia jest błędna.

Kontroler łączący przewód ma biały kolor. Na niej znajdują się dwa przyciski, które są odpowiedzialne za współpracę z mikrofonem i objętości.

Przewód słuchawek SteelSeries Siberia V2 Frost Niebieski ma metr długości. Zaczyna się na lewej kielicha zakończyć USB-złącze. Na końcu znajduje się pozłacana. Jeśli chcesz, to kabel może być łatwo dodana do przedłużenia przewodu dwóch metrów.

Program SteelSeries Engin

Słuchawki SteelSeries Siberia V2 Frost Niebieski działają natychmiast po podłączeniu. Jednakże, jeśli są jakieś problemy lub chcesz skonfigurować, można użyć narzędzia SteelSeries Engin. To działa z każdym rodzajem produktu od producenta.

Po zainstalowaniu programu, otwiera się okno wyboru modelu mają być skorygowane.

W ustawieniach można znaleźć specjalne funkcje dla oświetlenia i korektora pięć zespołów. Ten ostatni ma kilka wbudowanych trybów, jednak mogą tworzyć własne. Ustawienia oświetlenia są wymagane, aby zmienić migotania, dodając żadnych skutków, w szczególności tętnienia. Aby zmiany odniosły skutek, trzeba kliknąć na „Zapisz” po ich nie stosują.

sondaż

Słuchawki SteelSeries Siberia V2 Frost Blue został wyposażony we własną kartę dźwiękową, która pozwala na zmianę ustawień odtwarzania. Urządzenie nie jest zdolny do pracy z 3D, ale jeśli konsument nie przeszkadza zbyt wiele o tym, niedobór nie jest krytyczna.

Dźwięk jest bardzo dobry. Wszystkie efekty i bas powinien zostać wyróżniony. Odtwarzanie czyste, wolne od szumów. Urządzenie jest dobrze oddaje piskliwe dźwięki, które mogą słuchać muzyki i oglądać filmy. Wokale są transmitowane doskonale, bas wystarczająco głęboko – Co może być lepszego?

Mikrofon posiada zakres częstotliwości od 50 Hz do 16 Hz. Tys. Pozwala to dobrze mówić „Skype” grając z kimś. Opinie konsumentów potwierdzają to w 100%.

Średnia cena za „złoto” było 8 th. Rubli.

wygoda

Słuchawki SteelSeries Siberia V2 Frost Niebieski jest uważany za najbardziej wygodne w serii tego producenta. Na pierwszy rzut oka wydają się być ogromne, ale to uczucie jest złe i to rozprasza po pierwszej operacji. Poduszki wykonane z substytutów skóry nie wywierać presję na uszach, co pozwala na długi czas, aby je wykorzystać. Nawet po 10 godzinach gry nie powstaje żadnego dyskomfortu. Jedyną wadą można nazwać, że gorące uszy, ale ten fakt nie jest właściciele bardzo frustrujące.

Karta dźwiękowa jest w złącza, więc wygląda trochę nadęty. Problem ten staje się krytyczna, jeśli klient chce skorzystać z nich w zestawie z laptopem. Jest to jednak łatwo rozwiązać za pomocą opcjonalnego kabla.