632 Shares 4041 views

projektant Alexander Terekhov domowy: biografia, kolekcje mody

Nasz kraj różni się od innych dóbr kultury i mentalności, a także w przemyśle odzieżowym nie pozostaje w tyle zachodniej mody. Utalentowany projektant nie tylko za granicą, znani projektanci mody pracuje w Rosji, który stał się sławny daleko poza granicami naszego rozległego kraju.


Top 10 najpopularniejszych projektantów przyszedł Alexander Terekhov. Młodych, obiecujących i kreatywnych projektantów mody do tworzenia ciekawych zdjęć na pięknej połowy ludzkości. Jego praca jest wysoko cenione słynnej gwiazdy filmowej, socialites typ Ksenia Sobczak. Co jest tak lubiany kolekcję ubrań jak arystokracji? Porozmawiajmy o tym bardziej szczegółowo.

Ciekawostki o życiu udanego projektant mody

Alexander Terekhov – projektant z małego prowincjonalnego miasteczka Vladimir regionu. Od wczesnego dzieciństwa, że przyciąga uwagę różnych tkanin, z którego został on złożenie miniaturowe stroje dla lalek, a później – do matki. Rzeczywiście, kilka osób obudzić się w ciągu 5 lat takie talenty. Zazwyczaj dzieci w młodym wieku są niespokojne i niesforne, i chudy chłopiec Aleksander był zupełnie różne hobby.

Po ukończeniu szkoły średniej, Alexander Terekhov wiedział dokładnie, gdzie się udać – do Instytutu mody. Po kilku latach nauczania młody student bierze udział w konkursie „Rosyjska Sylwetka”, która pokazuje jury twórczego kolekcję mody „Zmierzch”. Był to pierwszy krok do wielkiej chwale, bo nie zdobył drugie miejsce i udał się do Francji, do dalszego szkolenia – w domu mody do samego Saint Laurent.

Praktyki za granicą pomógł młodych talentów do doskonalenia umiejętności i budowania kariery. Praca nie jest zmuszony czekać długo: wniosek o dostosowanie unikatowe kostiumy spadł z Alsou piosenkarza. W 2004 roku Aleksandr Terehov oficjalnie zarejestrowała markę i uruchomiła każdy rok, aby pokazać niesamowite sukienki w Fashion Week w Rosji, a także w Nowym Jorku.

Elegancka kolekcja natychmiast lubiłem arystokrację. Wieczorem sukienki młody projektant mody poszedł do słynnej aktorki Hollywood i piosenkarka. Sława i międzynarodowa sława nie trzeba było długo czekać: Alexander Terekhov otworzyła swój butik pod jego logo w Los Angeles. W roku 2010 projektant dołączył do firmy „RusModa” pod Lavrentieva Oksana. Od tego czasu, projektant zaczął produkować sezonowych ubrań dla kobiet i dziewcząt.

Eleganckie stroje z rosyjskiego projektanta mody

Style szkice połączyć elegancką prostotę, kobiecość i seksualność. Aleksandra Terehova sukienki są sprzedawane w butikach i sklepu internetowego. Kolekcje tworzone są na każdą okazję: dla absolwentów, wesela, przyjęcia, imprezy firmowe. Asortyment przedstawiony szereg różnych sukienki długości: Mini, Midi Maxi. Dostępne romantic style lekkich tkanin, z ciekawy ornament zdobione kłosy pszenicy, jarzębiny, liść laurowy lub groch.

Kolekcja „Wiosna-Lato 2015” składa się z powietrzem półprzezroczysty modeli, uszytych z szyfonu jedwabiu. Wszystkie style nadają kobiecości, wyrafinowania, pewną kruchość. W połączeniu z wszelkimi akcesoriami, eleganckie sandały lub buty sądowych. Paleta kolorów jest zdominowany przez fioletowy, żółty, mentol, zielonych odcieniach.

Jesień-zima 2015

Wspaniałe możliwości zima kolekcja stworzona Alexander Terekhov. Odzież wykazano na pokazie Fashion Week w Moskwie i od razu otrzymał ogromny sukces. Modele były jasne, oszczędny, podkreśla godność posiadaczy rysunku. Mieszanina stylów obrazów dał tajemnicę, indywidualność stroje. Bogate materiały takie jak aksamit, futro, satyny, bawełny, używane do szycia. Nacisk został położony na czarnym i wyrafinowanie linii.

moda dziecięca oczami rosyjskiego projektanta mody

Doskonała oferta sezonowych ubrań dla dziewczynek skonfigurować Alexander Terekhov. Projektant pełni kopiowane style dorosłych i zaniósł je na małych modeli. przeplatają się one także komfort, wyposażoną sylwetkę, kobiecość. Zadaniem projektanta – w celu utworzenia jednego elegancki wizerunek matki i dziecka. Zbiór młodych piękności używany modny materiał denim, rozciągliwej satyny, dżersej, wełna, len. Ma infantylne, wyblakłe kolory i podpowiedź z dawnych czasów.