355 Shares 5878 views

Jak uszyć sukienkę na podłodze z rękami. Prosty i efektywny model

Nie możemy mówić o korzyściach płynących z szycia ręcznego. Są jasne i znane wszystkim. Wiele kobiet marzy o sukienkę na lato, która spełni wszystkie pragnienia i potrzeby. Teraz w modzie długiej sukni do głów. Jak uszyć sukienkę na podłodze z rękami? Istnieje kilka prostych i skutecznych modeli, które mogą sprawić, że każdy i nawet nie bardzo bliski przyjaciel z szycia mody.

Uszyć sukienkę na podłogę. Model № 1

Najbardziej prosty i niedrogi model to taki, który jest bez zbędnych wodotryski. Wszystko co jest potrzebne – jest to odpowiedni tkaniny, nici i maszyna. Czy muszę mieć wzór? Opcjonalne. Sundress z dwoma paskami można szyć bez wzoru. Usuń pomiary piersi. Podzielić równo na pół. Dodawanie dodatku w pół centymetra. I pamiętać, że te pomiary na tkaninie. Ona, nawiasem mówiąc, należy najpierw złożyć na pół, na lewą stronę. Następnie wybierz żądaną długość gorsetu. To jest dokładnie do punktu, w którym spódnica pójdzie. Środek jest konieczny z linii, która jest tuż nad biustem (nie od ramienia). Pasy zostaną uszyte oddzielnie. Przed uszyć sukienkę na podłodze z rękami, wybrać tkaniny. To musi być dość gęsty, aby nie uczynić wykładzinę pod nim, ale nie gorące. Kolor może być dowolny, który jest przyjemny. Gdy biustonosz będą oznaczone na tkaninie, można go wyciąć i uszyć ręcznie dowolny ścieg do montażu. Uprawnienia powinny być ze wszystkich stron. Mark, czy talii standardów? Jeśli wyposażoną sukienkę, to tak. Jeśli wolne lub spalony od dolnej linii klatki piersiowej, a potem nie. Po wykonaniu gorset do spódnicy sukienkę. W jaki sposób? Długość Vymeryat od pasa (jeżeli jest). Od końca gorsetu, aby umieścić go po prostu. Sundress powinna zakończyć się na podłodze. Na tkaninie i zaznaczyć na całej długości żądanej szerokości. Następnie szyjemy i przymierzyć. Ostatnim krokiem – szycie gorset i spódnica, gorset Wstawianie gumę (nie używać zamek, guziki), mocowania pasów. Szerokie lub wąskie – to twoje. Oto jak uszyć sukienkę na podłodze z rękami w godzinę. Cóż, albo pół.

Uszyć sukienkę z rękami. №2 modelu, każdy

Drugi Najprostszy wzór różni się od pierwszego tylko tym, że wymagany wzorzec. Wszelkie lubił. Plany trzeba regulować samodzielnie, aby mierzyć wszystko na tkaninę i uszyć. Wszystkie elementy dekoracyjne są wykonywane ostatni. Jeżeli klamra jest przeznaczona, jest również szyte na końcu. Jeśli wybrany model ma zamek błyskawiczny, byłoby lepiej, aby jej boku i stożkowym. Tak umieścić na kostium w czasach łatwiejszych. Ulubiony model może zostać zmieniony w taki sposób, że będzie jeszcze lepiej i bardziej opłacalne.

Od co się ubrać?

Przed uszyć sukienkę na podłodze z rękami, myśleć o tym, co będzie go nosić. Warto powiedzieć zdecydowane „nie” obcasy. Jest to ustalone reguły, które nie mogą być złamane. Ponadto dziewczęta niskiego wzrostu jest lepiej pożegnać się z marzeniami o długim sukienkę. Tak więc wzrost będzie wydawać się jeszcze mniejsze. Ale jeśli w sukienkę jest plisy, można nosić sandały z obcasami. Moda w tym zakresie jest bardzo sprzeczne. Nie trzeba go przestrzegać i że naprawdę podkreśla godność. Będąc piękne i spektakularne, można nie tylko z naturą, ale z prawidłowym postrzeganiu siebie.