516 Shares 3245 views

Program Cisco Co to jest? Co to jest program Leap Moduł Cisco, Cisco PEAP Module?

Masz pytanie: „Cisco – co to jest?” Jest to firma, która produkuje sprzęt sieciowy jak smartfony, routery, modemy, ekrany, routerów, serwerów i innych. Jest również głównym producentem i liderem w zakresie technologii informatycznych i sieciowych.


Cisco

Jest to amerykańska firma, która rozwija i sprzedaje sprzęt sieciowy. Mottem firmy jest dostarczanie możliwość zakupu całego sprzętu sieciowego tylko do Cisco Systems. Oprócz urządzeń produkcyjnych, firma jest największym przedsiębiorstwem na świecie w dziedzinie wysokich technologii. Można zapytać: „Cisco – co to jest?” Firma od początku swojej działalności produkuje tylko routery. Teraz jest największym liderem w rozwoju technologii dla Internetu. Ustalono sieć interdyscyplinarnego systemu certyfikacji eksperci. Cisco zawodowe certyfikaty są bardzo cenne, ekspert poziomu (CCIE) jest bardzo szanowany w świecie komputerowym.

Sama nazwa Cisco poszedł z miasta San Francisco w Kalifornii. Logo jest repliką mostu „Golden Gate”. W Rosji, na Ukrainie iw Kazachstanie firma powstała w 1995 roku. W 2007 roku znacznie zwiększył wolumen sprzedaży bezpieczeństwa informacji około 80 milionów dolarów. A od 2009 roku, znajduje się centrum badań i rozwoju w Rosji.

Ta firma jest najlepsza w budowie rozgałęzionych i niezawodnych sieci wewnątrz pomieszczeń. Aironet wykorzystuje kontrolę bezpieczeństwa, wysokiej precyzji, chronioną w budowaniu sieci Wi-Fi. Ta seria ma pięć punktów dostępowych, jak wynika z nim pomaga w rozwiązywaniu wielu problemów. Sieć ta obsługuje trzy standardy: a, b, g, a 802.11n, które mogą zmaksymalizować przepustowość.

Zmień uprawnienia, dodawać i usuwać użytkowników w sieci dwóch lub trzech punktów dostępu może być ręcznie. Ale jeśli jest to więcej, jest to niezbędne do korzystania z takiego urządzenia jako kontroler. Ten inteligentny mechanizm nie tylko kontroluje działanie sieci, ale również poprzez analizę punktów dostępowych równomiernie rozkłada obciążenie na punkt dostępu do sieci. Istnieją dwa modele kontrolera: 2100 i 4400.

Program Cisco Academy

W kontekście postępującej technologii gospodarki opartej na wiedzy w dziedzinie sieci i Internetu daje Program Cisco Networking Academy.

Oczywiście, chcesz wiedzieć: Cisco – co to jest? Obejmuje to materiały z Internetu, warsztaty, oceny wiedzy uczniów. Program ten został założony w 1997 roku w 64 szkołach. I rozprzestrzenił się na 150 krajów. specjaliści przygotowują przyszłych nauczycieli Training Center (SATS). Następnie nauczyciele uczą regionalnych instruktorów, a oni – lokalnej i lokalnego uczyć tej wiedzy uczniom. Na koniec programu, studenci otrzymują certyfikat „Network Specialist» (CCNA) i „sieć Profesjonalne» (CCNP). W tym czasie, oprócz tych certyfikatów, studenci mogą wziąć więcej kursów w różnych kierunkach. Z biegiem czasu, program jest stale dostosowany do najwyższych standardów.

Cisco Unified Computing System (UCS)

Obecnie firma wymaga szybkiej odpowiedzi, więc coraz częściej zwracają uwagę na system Unified Computing szacunków Cisco UCS (systemu). Więc Cisco – co to jest? Pierwszy na świecie platforma, gdzie można stworzyć centra opracowanie danych. Zapewnia inteligentną infrastrukturę, która może być zaprogramowany, sprawia, że łatwiej i szybciej aplikacji i usług w odpowiedniej klasy potrzebnych technologii cloud. System ten łączy zarządzanie oparte na modelu przydziela odpowiednie zasoby, a także upewnić się, że aplikacje są przyspieszane i łatwiejsze rozłożeniu, migracja wsparcie. A wszystko to w ten sposób zwiększa poziom bezpieczeństwa i niezawodności. Co sprawia, że ta platforma jako skutek:

  • To integruje w jeden system różnych zasobów sieciowych i serwerów Cisco;
  • Zwiększa to dostępność i skuteczność stosowania;
  • Minimalizuje usługi dla pracy operacyjnej;
  • optymalnie rozdziela funkcje centrum danych w celu zmniejszenia kosztów eksploatacji.

wydajność aplikacji rekord został osiągnięty za pomocą Cisco Unified Computing System.

Cisco EAP

Każdy chce wiedzieć: Cisco EAP – co to jest? Mówimy, że protokół Extensible Authentication. Bezprzewodowe pakiety danych są przekształcane na pakiety, które są transmitowane przez przewód i wysyłanych do serwera uwierzytelniania i tylnej. Jeśli to konieczne, taki system jest stosowany w bierną rolę punktu dostępowego. Istnieją metody EAP:

  • LEAP;
  • EAP (PEAP) -MS- (CHAP), wersja 2;
  • PEAP Generic Reklamowe (GTC);
  • EAP przez obezopasenny tunelu (FAST);
  • EAP nieostrożność tunel (TLS);
  • EAP Tunneled TLS (TTLS).

EAP jest uruchomione oprogramowanie IOS. On szczególnie odczuwa słowne ataki nie są nowe rodzaje ataków. Konieczne jest jedynie, aby stworzyć silne hasło i zmieniać je okresowo. Rozważmy teraz Cisco EAP Szybki – Co to jest? EAP-FAST – program opracowany przez Cisco Systems. Ta metoda EAP jako Leap, normalnie działa wśród telefony IP, obsługiwanych przez FreeRADIUS. Zapytać: Leap modułu Cisco – co to jest? Ta autoryzacja użytkowników programu Wi-Fi. Usterka haseł MD5 svortkov obliczeń list.

Moduł Cisco PEAP

Jesteśmy zainteresowani: Cisco PEAP Module – co to jest? Bardzo prosta na pierwszy rzut oka, program dla Windows terminowego leczenia różnych przestarzałych i niepotrzebnych rejestrze. Zabieg ten zwiększa szybkość systemu. Obsługiwane przez różnych systemów operacyjnych takich jak Windows Vista / Server 2012 / 7/8.