828 Shares 7257 views

Ału ałchanow: zdjęcia, biografia, rodzina Alhanova Alu Dadashevicha

Policjant z powołania i zawodu, czeczeńskiego narodowość i ducha, wielki patriota republiki, zawsze stał na jego jedności z Rosją – to co Alhanov Alu Dadashevich. Biografia tym rysunku jest ściśle związana zarówno z Moskwy i Groznego. I tam, i tam zajmował ważne stanowiska publiczne. Najwyższa była prezydent Republiki Czeczeńskiej.


dzieciństwo

Ału ałchanow, urodził się dwudziestego stycznia 1957 roku w rodzinie deportowanych Czeczenów. Miejsce urodzenia – region Kazachska Socjalistyczna Republika Radziecka, Taldy-Kurgan, wieś Kirov. Zaledwie kilka dni przed narodzeniem Alu wydaleniu została anulowana. I wkrótce, jego rodzice przenieśli się do ojczyzny i osiadł w miejscowości Urus-Martan.

Zdaniem byłych kolegów, Alkhanov był dobrym uczniem w szkole, ale przede wszystkim kocha historię. W tej lekcji, miał nawet napisać nic. Podręcznikową rzadko widać w dłoniach. Ale chłopiec wiedział przedmiot wielki, podobnie jak gąbka moczenia się wszystkie opowiadane przez nauczycieli. I uwielbiał czytać.

Alou rosły dość poważne, czuły i opiekuńczy facet. Ale czasami nie był przeciwny, aby wyśmiać nauczycieli. Grałem na trąbce w zespole szkolnym, udział w zajęciach sportowych. Wśród jego hobby zapasy, judo, sambo. W ogóle, młody ału ałchanow jest doskonałym przykładem w pełni rozwinięty i dziecko karmi więcej nadziei.

Edukacja i kariera wcześnie

Po szkole Alkhanov wcielony do armii. Miał służyć w Południowa Grupa Wojsk, stacjonujących na terytorium Węgier. Zdemobilizowany, młody człowiek przyjeżdża Mohylew szkoły policyjnej transportu, który zaczyna się na końcu policjantów kariera. Pierwszy krok na drabinie kariery stał się zwykle Posterunek na lotnisku w Groznym. Następnie Alu Alhanov walczy z przestępczością zorganizowaną w Nalczyk. W służbie pokazał wielką gorliwość i starannością, że nie przejść niezauważony przez władze. Dlatego młody specjalista został wysłany na studia do Wyższej Szkoły MSW w Rostowie. Jej ukończył z wyróżnieniem w 1994 roku, a następnie pracował jako szef Działu Północnego Kaukazu Grozny LUVD Spraw Wewnętrznych w sprawie transportu.

wojna

Kiedy zaczęła się wojna, trudny wybór stał przed policjanta nazwie ału ałchanow. Jego biografia została ściśle powiązana z Czeczenii i jej mieszkańców, z których wielu wezwał do oderwania się od Rosji. Ale Alu Dadashevich odbyło inne poglądy, które otwarcie zadeklarowane. Jego pozycja udowodnił nie słowami, lecz czynami, przyłączając wojsk federalnych. W jednym z najtrudniejszych walk, szóstego sierpnia dziewięćdziesiąt sześć, broniąca wytrącone separatyści budowa LUVD Grozny, Alkhanov został ciężko ranny w brzuch. Tylko cud, jeżeli żaden z pracowników został zabity. Ranny Głowa LUVD przybył w Rostowie. Został uratowany przez miejscowych lekarzy.

Ponieważ władza w Czeczenii poszedł do niepodległościowych Dżochar Dudajew, bohater tego artykułu musieli pozostać w tym samym miejscu – na terenie regionu Rostov. Ale nie siedzieć bezczynnie w dziewięćdziesięciu dziewiątym roku, biorąc czynny udział w operacji antyterrorystycznej Czeczenii.

Praca w kopalniach

Rok 97-te z Alhanov Alu Dadashevich został nowym szefem policji linii Szachtinsk. Podwładni najpierw traktuje go bardzo ostrożnie – wszak był czeczeński … Różne rzeczy na głowie! Ale Alkhanov bardzo szybko udało się zdobyć zaufanie pracowników. Był w stanie zorganizować pracę, wcześniej nie dobrymi wskaźnikami działu. Ponadto człowiek zjednoczony zespół, stale organizowanie wspólnych działań rekreacyjnych, stał się szanowanym i ukochany szef.

Dziś, trzy lata pracy pod Alu Dadashevicha pracowników wielu towarowych przypomnieć ciepłem. Kopalnie pozostają w dobrej Alkhanov nie mógł. On szalenie brakowało mu natywną Czeczenii. I raz miałem okazję, powrócił do swego drogiego sercu Grozny, kontynuując pracę w ich rodzimej ziemi dla siebie.

po powrocie

Po powrocie do kraju w 2000 roku Alu Alhanov ponownie staje na czele policji transportowych w Groznym. Już trzy lata później został mianowany szefem MSW Czeczenii. Potem dostaje epolety, generał-major od prezydenta Czeczenii Ahmada Kadyrowa. Nawiasem mówiąc, zginął w eksplozji na stadionie w Groznym „Dynamo” w 2004 Kadyrowa. Alu Dadashevich było również w tym niefortunnym miejscu i został ranny. Faktycznie, w tym czasie dokonano zamachu na niego kilka razy.

Prezydent Republiki Czeczeńskiej

Po śmierci starszego Kadyrowa prezydenta Czeczenii zwolniony. I syn zmarłego, Ramzan że godnym następcą swojego ojca, widzi Alkhanov. Jest obsługiwana nominację i diaspory czeczeńskiej.

To rozpoczęło kampanię wyborczą, podczas której Alhanov Alu Dadashevich obiecał zachować Czeczenii w Federacji Rosyjskiej, aby przywrócić spokój, rozwój gospodarki kraju poprzez przyciągnięcie kapitału prywatnego i dając zielone światło dla małych i średnich firm, a także uporać się z budową mieszkań i tworzenia miejsc pracy. W odniesieniu do podmiotu secesjonistycznego Czeczenii-Iczkerii, kierowany przez Asłana Maschadowa, kandydat przyjęty możliwość procesu negocjacji. Ale później wziąłem te słowa z powrotem.

Dwudziestego dziewiątego sierpnia 2004 roku nowy prezydent Czeczenii, ału ałchanow stało. Wyobraź to błysnął w mediach. Rosjanie z zainteresowaniem śledziła procesy w regionie, na terytorium którego dopiero niedawno szalała wojna. Musieliśmy być bardzo silnym przywódcą, aby przywrócić wszystko. Według oficjalnych danych dla Alkhanov głosowało 73,67 procent wyborców. Ale międzynarodowi obserwatorzy odnotowały dużą liczbę oszustw i innych nieprawidłowości.

Zatrudnienie Alu Dadashevicha jako prezydent nie spełnia oczekiwań wielu. Ponadto analitycy polityczni zauważyć, że de facto w kraju – a DIARCHY. To jest ogromna rola w Czeczenii odgrywa syn zmarłego Achmada Kadyrowa – Ramzan. W 2007 Alkhanov zrezygnował. I Putin podpisał go. Pełniący obowiązki prezydenta Kadyrowa stało. Jest on do dziś Przywódcy Czeczenii i skutecznie uporać się z pracą.

Wiceminister sprawiedliwości

Dadashevich ale pozostało bez pracy, Alu. W lutym 2007 roku, Władimir Władimirowicz mianował go wiceminister sprawiedliwości Federacji Rosyjskiej. W tej pozycji, Alkhanov podjął praw młodocianych przestępców, kwestie bezpieczeństwa handlu zagranicznego i polityki taryfowej i celnej. Ocenił też pracę władzy wykonawczej na szczeblu federalnym i regionalnym, jako członkowie odpowiednich komisji. Zakres zagadnień wchodzących w zakres jej kompetencji, jest bardzo szeroki: od gospodarki do nauki.

Ału ałchanow: rodzina i życie osobiste

Życie osobiste Alu Dadashevicha nie różni odmiany. Jest on podobny do tego, kiedy był najbardziej wiernych muzułmańskich Czeczenów. Jest żonaty. Jest ojcem dwóch synów i córkę. Żona Alkhanov, jak to jest w zwyczaju w rodzinach czeczeńskich, całkowicie oddanych do utrzymania domu i wychowywaniem dzieci. O jej znajomych byłego czeczeńskiego prezydenta reagować z szacunkiem i ciepłem. Ale na Zdaniem byłego prezydenta, istnieją różne. Ktoś potępia ktoś chwali. Ale jedno Alkhanov nie będzie oskarżać pewne – nigdy nie wspierała separatystów, był przeciwny wojnie i walczył dla pomyślności Czeczenii Federacji Rosyjskiej.