792 Shares 4433 views

"Galileo" (Park, Samara): zdjęcia i opinie

Na Bliskim Wołgi Rosji jest głównym wielomilionowe miasto – Samara. Istnieje wiele atrakcji, zielone parki i ogrody, jak również interesujących miejsc, gdzie można odpocząć z dziećmi. Jeden z nich to nowoczesny kompleks rozrywkowo-edukacyjny „Galileo” (Park). Samara po otwarciu tego centrum zaczęła przyciągać coraz więcej turystów, którzy chcą być świadkami cudów, który miał stać się znany park.


O ośrodku

Kompleks "Galileo" (Park, Samara) otwarty w sierpniu 2015 roku. Tutaj zwiedzający są pokazane różne „cuda”, w oparciu o prawa fizyki, chemii i matematyki. Załamanie światła pod różnymi kątami i skupić się tworzyć efekty niesamowite, dorosłych i dzieci, są pokazane w wyniku działania grawitacji i bezwładności sił, reakcje chemiczne wytwarzają nieoczekiwany rezultat … Wszystkie procesy i efekty są towarzyszy komentarz i wyjaśnienie pracowników kompleksu. Oni po prostu i wyjaśnić, co naprawdę się dzieje i dlaczego to czy tamto jest tworzony złudzenie.

W ekscytującej formie byli pamiętać fizyki wysokich szkolnych i matematyki, a także dowiedzieć się wiele o sobie. Nie tylko dzieci, ale dorośli z przyjemnością do odwiedzenia tego kompleksu.

Niesamowite pokoje, labirynty i przejścia

Co czeka na gości w „Galileo”? Park (Samara) reprezentuje wiele różnych pomieszczeń, hal, przejść rozrywkowych rebusy i zagadki. A wszystko to ze skutkami nadzwyczajnych i złudzeń optycznych. Istnieje również labirynt lustro, pokój z instrumentów muzycznych, laboratorium chemicznym i wielu innych ciekawych miejsc.

Z wielkim zainteresowaniem jest pomieszczenia techniczne cuda: śpiew ława lejek Keller, rower, gdzie pięć minut możliwych do „stracić”, opalarki, wypalanie przepływ powietrza.

A ilu wrażenia z wizyty w lewo pokój, gdzie z pomocą luster umieszczonych labirynt! Niezależnie udaje się wydostać z niego trochę: często po wędrówki przez 15-20 minut, należy zwrócić się o pomoc ze strony pracowników. Tutaj zaleca się, aby przejść z wyciągniętymi ramionami, tak aby nie uderzyć w lustrzaną ścianę …

Inne ciekawe miejsca w kompleksie

Pozostawi niezapomniane wrażenie:

 • Pokój Amesa – pokój z efektami wizualnymi. Jeśli będzie to 2 osoby i stoją w niektórych miejscach, widzowie poczują się, że jeden z nich zmienił się w olbrzyma, a drugi – w krasnoluda.
 • Cień Labirynt – pass nie jest bardzo trudne.
 • Pokój z duchem – ściana wisi niezwykły obraz, który pokazuje hrabia Dracula. Jak przystało na wampira, nie przekłada się na przeciwległym lustra.
 • „Vanishing Cabinet” – jeśli wejdziesz do pokoju, to osoba „znika” ciało, tylko głowa pozostaje widoczny, choć rzucił na ramiona płaszcz niewidzialności. Takie doskonały efekt osiąga się za pomocą układu luster trudne.
 • Wystawa do pomysłów Leonarda da Vinci, drewno, Ames, Einsteina i innych wybitnych naukowców.

Przy wyjściu z parku znajduje się sklep, gdzie można kupić zabawki, zabawne zestawy do eksperymentów, gier planszowych i książek dla ciekawskich chłopców i dziewcząt.

laboratorium

Jest to jeden z najbardziej popularnych i odwiedzanych miejsc w „Galileo” (park, Samara). Recenzje dowodów laboratoryjnych, jak są interesujące i pouczające. przy wejściu goście są witani przez „profesora”, który prowadzi warsztat 45-minutowego „Naukowe i sprawiedliwe”. Prowadził eksperymenty w lekki i łatwy do zrozumienia formacie opisuje je szczegółowo, odpowiadając na pytania z widowni. W doświadczeniach z „profesora” jest otwarty dla wszystkich chętnych.

Szczególnie naukowe i rozrywkowe warsztaty w „Galileo” (Park, Samara) inspirować dzieci, którzy są zadowoleni nalał wody z butelki puli, przebić balon tak, że nie jest zszokowana (okazuje się, że jest to możliwe!), Pozwól most papieru, który wytrzymuje ładunek żelaza, próbując zwilżenia tkaniny w szklance wody odwróconego „gotowane” ciekły azot wydany dżina z butelki.

usługi dodatkowe

Dodatkowe usługi, które można uzyskać dostęp poprzez odwiedzenie kompleksu „Galileo” (Park, Samara)

 • dziecko urodziny. Informacje zwrotne od tych, którzy są sortowane organizację wypoczynkowych dla dzieci, entuzjastyczny. W kompleksie znajduje się zwykle animacji, ale są artyści, „profesor” i żonglerzy, że będą się dobrze bawić i spędzać czas i jego gości urodzinowych. Pracownicy są również zobowiązani do pokrycia słodki stół.
 • warsztaty poza siedzibą. Postanowieniem „profesora” może pochodzić z wyposażenia przedszkola, szkoły, szkoły z internatem i spędzić ciekawą lekcję fizyki lub chemii dla dzieci.
 • Tematyczne konkursy. Każdy może wysłać do „Galileo” ich badań i pracy twórczej. Zwycięzcy spodziewać się nagrody.

FYI

Miracle Park „Galileo” – niezwykłe miejsce, więc nie ma reguły, że goście powinni być przestrzegane:

 • Wejście do instytucji jest dozwolone tylko w buty lub wymiennych Pokrowce;
 • nie jest zalecane, aby odwiedzić park dla kobiet w ciąży, osób cierpiących na klaustrofobię, neurologicznych lub choroby serca, osoby z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego, a także tych, którzy są podatni na ataki astmy lub padaczką;
 • Dzieci do lat 12 musi towarzyszyć osoba dorosła;
 • kategorycznie odmówiono wjazdu do osób w upojenia alkoholowego.

Oto ona włączona wideo i fotografii.

opinie

Nie trzeba dodawać, że dzieci z wizyty w tym centrum handlowym w ekstazie? Ale to, co opinia o rodziców „Galileo”? Recenzje parku jest zazwyczaj pozytywne. Goście dzielą się na pozytywnych wrażeń kompleksu rozrywkowego. Jest to niezwykłe i wyjątkowe miejsce, gdzie nie ma żadnej przejażdżki i karuzele, ale w zabawny i łatwo zrozumiałej formie wykazały odkrycia naukowe i osiągnięcia.

Negatywne opinie „Galileo” jest bardzo małe, wszystkie są subiektywne i dotyczą głównie menu kawiarni i cen biletów.

Tryb pracy i ceny

Wonderland Park otwarty jest codziennie od 10-00 do 20-00. Jedynymi wyjątkami są święta Nowego Roku (od 30.12 na 01.01, włącznie).

Bilet dla dzieci (poniżej 16 lat) na wizytę do parku kosztuje 300 rubli, dla dorosłych – 400 rubli. Dla studentów, seniorów i kadetów szkół wojskowych zniżki. Wejście dla dziecka urodziny – darmowe.

Dodatki wejście do laboratorium – od 250 do 300 rubli.

Gdzie jest "Galileo" (Park, Samara)?

Complex Lokalizacja: miasto Samara, Dacha ulica, nr domu 2/1. Wejście do budynku od autostrady Moskwa w dzielnicy Leninsky. Jak dojechać do budynku jest możliwy metrem, zjazd na stacji „Alabinskaya”.

Teraz już wiesz, że to zestaw „Galileo” (Park, Samara), jak dostać się do niego, a czego oczekiwać od wizyty.

142 shares 2451 views
566 shares 5525 views