724 Shares 3624 views

Ufa, 21 Hospital: adres, dział, odbiór

21 Hospital (Ufa) – zróżnicowana instytucja medyczna, która corocznie udziela pomocy eksperta ponad 40 tysięcy pacjentów, która posiada ponad 18.000 operacji rocznie i posiada zdolność do jednoczesnego przyjęcia 1075 osób w szpitalu. Struktura szpital kliniczny obejmuje 21 i 12 parakliniczne wydziały i klinik, lekarzy na zmiany, które trwa około 1000 osób. 21 City Hospital (Ufa) jest jedną z największych placówek medycznych w mieście.


rejestr

ośrodkiem zdrowia zapewniając zarówno awaryjne i rutynowej opieki dla ludności: w pierwszej wersji – przez całą dobę, w drugim – jako powołania. Na co harmonogram biorąc pacjentów w instytucji takiej jak szpital 21 (Ufa)? Recepcja, która znajduje się na pierwszym piętrze, posiada wszystkie niezbędne informacje na temat usług i godzinach pracy, i to jest tutaj, które są zapisywane w recepcji. Zapisz się na planowanym powołaniem może być codziennie od 8:00 do 15:40, z wyjątkiem świąt i weekendów. Poliklinika otrzymuje od 8:00 do 22:00, a dział centrum uraz i awaryjnych – przez całą dobę.

21 Szpital, Ufa oddział

W jej strukturze, zakład medyczny ma trzy usługi, kliniki, travmatsentr rodzic i regionalna Vascular Center. Każda jednostka jest oddzielną jednostką strukturalną z personelu i sprzętu uzkoprofilnye:

 • Struktura serwisu szpitala chirurgicznego 21 zawiera wąski odcinek 10 oddziały i jednostki operacyjnej.
 • Terapeutyczne usług medycznych ma 9 biur, 2 Oddział anestezjologii i intensywnej terapii, oddziale intensywnej opieki medycznej, Zakład Pielęgniarstwa.
 • W skład usług paraklinicznymi obejmuje 12 biur i laboratoriów.
 • Poliklinika trwa 9 osób w biurach w 7 specjalności.
 • Regionalne Centrum naczyniowego.
 • Głowica travmatsentr 1. poziom.

neurochirurgii

Dział neurochirurgii jest przeznaczony dla 80 łóżek, aby zapewnić sprzęt i materiały medyczne, a państwo jest zdominowany przez neurochirurgów, lekarze najwyższej kategorii. Każdy dzień tutaj zaplanowaliśmy i reanimacyjny dla pacjentów z chorobami i urazami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego, prowadzenie chirurgii minimalnie inwazyjnej dla neuralgii nerwu trójdzielnego i patologii kręgosłupa. Dział pracuje pod kierunkiem akademika Afanaseva V. V.

Ufa, 21 Hospital: dział ginekologii

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadry sekcja kobieca jest jednym z najlepszych i posiada wszystkie rodzaje opieki medycznej dla ponad czterech tysięcy kobiet z miasta i Republiki Baszkirii rocznie. W dziale kobiet leczonych z procesami zapalnymi, powikłania związane z patologii ciąży, onkologii i zdiagnozowano „bezpłodności”. Ponadto, leczenie chirurgiczne macicy i przydatków w operacjach laparoskopowych lub laparotomic.

Chirurgia szczękowo-twarzowa

Każdego roku, dział jest leczony ponad 1500 pacjentów skierowanych z regionalnych placówek medycznych tutaj, jak również jako ambulanse dostarczonych pilnie. Lekarze wykonywania codziennych czynności usunąć różne typy schorzeń obszaru szczękowo, usunąć nowotwory łagodne, są zaangażowane w leczeniu chorób zapalnych.

zanieczyszczone chirurgia

Oddział specjalizuje się w tradycyjnych i inwazyjnych operacjach narządów jamy brzusznej, piersi, narządów układu hormonalnego u pacjentów z procesów ropnych o różnej lokalizacji. Wśród pacjentów leczono powyżej 30% cierpi na cukrzycę. Lekarze działu przeprowadzono unikalne działanie na zespół stopy cukrzycowej, utrzymując funkcję nośną kończyn.

Naczyniowej i chirurgii plastycznej

Prowadzą natychmiastowej operacji z powodu ostrej zakrzepicy i zakrzepowe zapalenie żył i tętnic, z urazów szczotką z zaburzeniami krążenia krwi i urazowych amputacji. przeprowadzono również w komorze planowanego rekonstrukcyjnej i chirurgii estetycznej.

Proktologia

Lekarze działu Specjaliści w leczeniu chorób krocza, odbytnicy i okrężnicy. Operacje przeprowadzane są w nagłych wypadkach i zaplanowany sposób z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i metod oszczędzających. Leczenia hemoroidów, adrectal przetoką odbytu szczeliny, łagodne i złośliwe nowotwory okrężnicy, zapalenie – możliwe Ufa. 21 szpitali korzystać z takich nowoczesnych metod leczenia i operacji, jak radiochirurgicznego i ultradźwiękowy skalpela transanal mikrochirurgii, laparoskopia, sprzętu endoskopii.

Dział ENT

Od 2003 roku dział świadczy usługi zabiegów, zarówno zaplanowane awaryjny, pacjentów z patologii górnych dróg oddechowych. Rocznie zapewniają wykwalifikowaną pomoc dla ponad 2000 pacjentów, przeprowadza się co najmniej 3000 operacji. Lekarz tylko sparing zabiegi dla patologii ucha, nosa. Ostatnio używane endoskopową endonasal rhinosurgery.

Dział Travmoortopedicheskoe

Nowoczesne metody leczenia, które są osadzone w wydziale w 2001 roku, pozwalają na dość skomplikowanych operacji złamań kończyn:

 • zamocowanie pręta do złamań kości miednicy i rurowego;
 • FAD i UHF w krętarzowych złamań.

Praktyka stosowania zaciski szypuły w leczeniu złamań kręgów lędźwiowych.

Dział urologii

Korzystanie z wykwalifikowanym oddziale urologicznym używa męskiej populacji (Ufa). 21 szpital jest w stanie wykonać około pół tysiąca operacji rocznie, z których większość należy do kategorii rekonstrukcyjnej chirurgii plastycznej i kompleksu. Lekarze powodzeniem stosowane minimalnie inwazyjnych technik i endourological, metoda mikrochirurgiczny i przezcewkowa.

Dział alergia

Jednocześnie, separacja może potrwać do szpitala 40 osób (czyli ile są łóżka). W roku 1000 i więcej pacjentów są tutaj do leczenia i nebulayzeroterapiyu astma oskrzelowa, pokrzywka, zaostrzeniach sezonowej nieżyt nosa, obrzęk naczynioruchowy, i inne reakcje alergiczne. Państwowe lekarze alergolodzy-immunolodzy towarowe i pielęgniarek pracujących najwyższej kategorii.

Gastroenterologicznej Dział

Zakład zapewnia wysokiej jakości opieki medycznej od 1982 roku. Szpital 21 (Ufa) doradzanie pacjent otrzymuje od takich dolegliwości jak: nudności, wymioty, zgaga, odbijanie, częste zaparcia, biegunka, zwiększenie lub zmniejszenie apetytu. Lekarze oddzielające określenia przyczyny takich zaburzeń różnych metod diagnostycznych (USG, X-ray, endoskopia ERCP) i przepisać leczenie lekami i zabiegów fizjoterapii. Zakład posiada 60 łóżka dla pobytu dzień szpitalu i 4 dla opieki dziennej.

parakliniczne serwis

W ramach usług paraklinicznymi się 11 wydziałów:

 • Odbieranie-diagnostyczny dział.
 • Laboratorium bakteriologiczne.
 • Laboratorium chemiczne i toksykologiczne.
 • Dział radiologii.
 • Kliniczne diagnostyczne usługi laboratoryjne dla pacjentów ambulatoryjnych.
 • Departament hiperbarycznej utlenowania: w dziale prowadzi się leczenie tlenem.
 • Gałąź ambulatoryjne hemodializa jest przeznaczony do jednoczesnego nerek terapii zastępczej u 8 pacjentów.
 • Oddzielenie działu transfuzji krwi w Szpitalu Klinicznym zapewnia materiał 21.
 • Rozdzielenie USG i diagnostyki funkcjonalnej.
 • Dział fizjoterapii.
 • Departament endoskopowej.

Policlinico halobutylowa № 21

Od 1982 roku struktura WPB 21 pojawił się w klinice. Dziś jest uważany za jeden z największych multi-profilu placówek medycznych wśród podobne. Składa się on z uzkoprofilnye komory (kardiologii, neurologii, oftalmologii, Endocrinology, ENT, uraz, ortopedyczne), jak również dwa terapeutycznego oddzielania zapobiegawczego i fizykoterapia. W dziale chirurgicznej może otrzymać konsultacje i leczenie od onkologa, urologa i chirurga Coloproctology. konsultacja damski 21 szpitali (Ufa) jest zaangażowany w prowadzenie ciąży: kobiety są z technikami i położniczego konsultacji i innych specjalistów, wymianę karty przyjmowanie, instrumentalnych i badań laboratoryjnych.

Regionalny Vascular Center

RIC № 2 (Ufa, 21 Hospital) zegar zapewnia pomoc w nagłych wypadkach do chorych z udarem mózgu i ostrym zespołem wieńcowym. Tu przychodzą osoby z niestabilną dławicą piersiową, zawał mięśnia sercowego. Centrum Lekarze używać w terapii praktyka wewnątrznaczyniowych i selektywne ogólnoustrojowe leczenie trombolityczne, operacje neurochirurgiczne wykonywane i chirurgii rekonstrukcyjnej. Struktura centrum składa się z siedmiu rozdziałów:

 • Otrzymanie diagnostyki.
 • Oddzielenie wewnątrznaczyniowego leczenia i diagnostyki.
 • Cardiology (konwencjonalnych miejsc 60 i 12 serca intensywnie).
 • Złoża konwencjonalne neurologiczne (60 i 12). Neyroreanimatsionnyh
 • Neurochirurgii.
 • Departament terapii naczyniowej.
 • Oddział intensywnej opieki medycznej.

Również w RIC posiada klinikę doradczą, gdzie mają chirurga naczyniowego, neurochirurg, neurolog, kardiolog, dział diagnostyki radiologicznej i funkcjonalnych, działu organizacyjnego i metodycznego i jednostek operacyjnych.

głowica travmatsentr

Travmatsentr GKB 21 dotyczy placówek medycznych pierwszego poziomu. Jego główną działalność koncentruje się na świadczeniu pełnego zakresu usług medycznych dla ofiar wypadków drogowych. W travmatsentr dostarczone do pacjentów z izolowanym i wielu urazów, którym towarzyszy szoku i innych komplikacji fizycznych i psychicznych. Skład strukturalny ośrodka obejmuje takie działy diagnostyczne:

 • Departament transfuzji krwi;
 • US segmentu;
 • tomografia rozdzielenie rentgenowskich;
 • endoskopii;
 • kliniczny laboratorium diagnostycznym.

Wąski profil dział medyczny:

 • chirurgia;
 • Anestezjologia i reanimacji;
 • Dział ofiarą;
 • neurochirurgiczne dział.

koordynuje placówek medycznych

Jak się tam dostać:

 • Autobusowa 57, 57k, 257, i 258, stop "21 szpitala."

Adres: Ufa, podróże Forest, d 3 ..

Odniesienia: 8 (347) 232-32-88.