108 Shares 3244 views

Zrób domowe lampy do dekoracji wnętrz i najbardziej popularnych materiałów

Pragnienie, aby uciec od standardów i wprowadzają do wnętrza Twojego domu jest czymś wyjątkowym, oryginalny i ekskluzywny, wykonany własnymi rękami, jest wspólny dla wielu. Najczęściej te pragnienia są zawarte w produkcji tekstyliów domowych (zasłony, narzuty i dywany), małych dekoracyjnych mebli i bibelotów. Spróbujmy zrobić domowe światło i ozdobić swoją sypialnię lub pokój dla dzieci. Czy to trudne? Wcale nie. Najważniejsze, aby mieć wielką ochotę, niektóre narzędzia i materiały pod ręką. Do takiej pracy koniecznie armatury elektrycznych (wkład, przewód zasilający z wtyczką), a także odcień lub pokrywę.

1. Lampa do majsterkowania szklanych słoikach do konserw (jedno-, dwu- lub litr), wszystko zależy od wielkości przyszłości lampy. Więc, bank będzie musiał, metalową pokrywę, kabel z wtyczką i wyłącznikiem, gniazdka i oczywiście piękny abażur, który można wyciągnąć ze starej ramie z drutu, obtyanuv swój nowy płaszcz jedwabiu lub wiążąc się z haka.

Odchodzenia od dna puszki do pięciu, siedmiu centymetrów wykonano w ścianie małego otworu wiertłem i przenieść go z cienkościennej rurki z tworzywa sztucznego, cięty wzdłuż uszczelnienie ostrych krawędzi lub po prostu mielenia. Teraz trzeba ozdobić słoik. Jest to bardzo dobra okazja, aby pokazać wyobraźnię artystyczną. Na przykład, malować szkło barwione lakiery, pasty na powierzchni bocznej małych mozaiki PVAC (klej) i uszczelnić stawy mezhmazaichnye specjalną zaprawę. Ukończony zewnętrznej dekoracji jest przewleczony przez otwór w ścianie, ciągnąć do góry przez szyję. Jeśli dekoracji okazało wystarczająco ciężkie do cięższej konstrukcji, dno wlać warstwę piasku banków. Następnie oszukać metalową osłonę wcześniej kolorowe farby dekoracyjne w środku otwór otwory i przeszedł przewód przelotowo, który jest dołączony do kasety z dwoma pierścieniami do mocowania abażur. Podstawa naboju musi być nieco zagłębiona w otworze wykonane w pokrywie. Stawiamy na klosz wykonany ze szkła lub pokrywy.

Ozdobić słoik może być inna. Na przykład, aby pozostawić przezroczystego szkła i wlać do wielokolorowych szklanych kulek lub perełek, płaszczy lub żwiru. Pierwszy odcinek przewód wewnątrz puszki, a następnie wypełnić swój wystrój. Stawiamy na naszej domowej pokrywie lampy, założyć pokrywę i ustaw abażur.

2. Teraz będziemy starać się sufitu lampy do sypialni. Różni się ona tym, że daje przyjemne rozproszone światło, nie drażniący wzrok i pozują do wnętrza miłej kameralnej atmosferze. Wykorzystaj światło możliwe w następujący sposób. W środku sufitu zaznaczyć kwadrat o bokach około jednego metra. W rogach kwadratu do sufitu przymocować Cztery dekoracyjne hak długość 10 cm. Do centralnych przewodów sufitowych dołączonych kilka małych rundy, umieszczając je w spiralę wewnątrz planowanego placu i przymocowane do uchwytów sufitowych. Zamiast tego, czytelnicy mogą korzystać podstawę płaskiej lampy sufitowej. Z przezroczystego materiału ze wzorem nadaje się do wnętrza być wycięte z boków 1 metr. Otoczkami Rulik krawędzi tkaniny. W rogach powstałej tkaniny Wykonaj otwory i wstawić małe oczka na zasłony. Wstępnie potrzeba określenia lokalizacji dla oczkami, zważywszy, że tkanina dołączone do haków na suficie musi być napięty. Gotowy kolor odcień sprzęgających haków. Domowe światło gotowy na suficie.

Dokonywanie wnętrze mieszkania, konieczne jest, aby ozdobić swoje oryginalne utwory, wykonane samodzielnie. Ważne jest, że są one wykonane starannie i umiejętnie. Nie należy przyjmować na skomplikowanych rzeczy, gdyby nie to, że niezbędne umiejętności. Homemade lampa w sypialni, przedszkola czy kuchni mogą z powodzeniem uzupełniać wnętrze, wnosząc do niego tożsamość i szczególny komfort.