840 Shares 4683 views

Czy to jest normalne, jeśli zamiast miesięcznie – skąpe brązowa wydzielina?

Jeśli kobieta znajduje zamiast miesięcznego skąpe brązowe absolutorium, a tymczasem jest to czas potrzebny do osiągnięcia krytycznych dni, potem trochę zamieszania, a może strach, uzasadnione.

Aby wyjaśnić takie zachowanie własnej podejrzliwość nie jest konieczne, chociaż tej funkcji w większości kobiet we krwi. Własne zdrowie powinno być priorytetem w ogóle.

Ale należy pamiętać, że jeśli kobieta weszła na wiek menopauzy, wymieranie płodności wyrażona w ten sposób.

Zamiast miesięcznego skąpe brązowe wyładowania mogą pojawiać się po stresie podczas aklimatyzacji – zwłaszcza przy zmianie stref klimatycznych – lub w wyniku infekcji. Gdy ciało dostosuje się do okoliczności, cykl zostanie odtworzony w całości.

Problem ten może dotyczyć kobiet przyjmujących hormonalne środki antykoncepcyjne. Szczególnie w przypadku, gdy leki nie nadają się bardzo dobrze.

W chorobach zapalnych – takich jak nasilenie endometriozy – Brown „plamienie” może być dowolny dzień cyklu lub pójść na nieograniczoną ilość czasu przed miesiączką lub po. Pogarsza choroba wymaga leczenia.

Skąpe brązowa wydzielina zamiast co miesiąc w pojedynczych przypadkach wystąpić podczas ciąży. Mogą być „false miesiączki”, a następnie ciąża będzie spokojny i zakończy się na narodziny zdrowego dziecka. Ale nadal warto sprawdzić. Najczęściej zjawisko to jest związane z patologią, z dystansem do komórki jajowej. Czasami te emisje są wskaźnikiem ciąży pozamacicznej. W tym przypadku, charakterystyczna dokuczliwy ból w jamie brzusznej.

W każdym razie, nawet jeśli nie ma pewności w przypadku braku ciąży, trzeba kupić test, a następnie skontaktować się z ginekologiem. Jeśli rozpoczął łuszczenie się w macicy, a następnie test pokaże jeden bar i ustalić przyczynę skromny miesięcznie zamiast brązowego absolutorium, może być tylko lekarz.

W przypadku, że kobieta niedawno poddane aborcji lub urodziła, to przyczyna musi być powiadamiani. Ten rodzaj wyładowania może wskazywać na stan zapalny.

Wiele kobiet odnoszą się do tych przejawów obojętności, wierząc, że jeśli było coś strasznego, że krwawienie będzie zwiększona, a krew stanie się jasny czerwony.

Niekoniecznie. Czasami „wypociny” trwa przez długi czas, a potem nagle gorączka, choroba pogarsza i może wymagać hospitalizacji.

Nie należy się bać, jeśli po ostry seks brązowy absolutorium. nie należy się spodziewać skąpe miesiączki w tej sprawie. Czasami kobiety uważają, że jeśli trochę plamienie występuje podczas seksu, miesiąc będzie objętość jest znacznie mniejsze i mniejsze długości. A nawet próbuje uprawiać seksu aż do wyczerpania. W rzeczywistości, nietypowe wyładowania nie są związane z czasem trwania miesiączki. I mówią, że uszkodzonej błony śluzowej.

Jedyną rzeczą, która może być zauważył: jeśli seks jest niemal identyczny z początkiem miesiączki lub brak siły, aby poczekać do jego zakończenia, zjawisko to nie jest patologia.

U karmiących kobiet, zamiast miesięcznych skąpe brązowe rozładowania może być dość często. To pokazuje, że korpus jest odpowiednio odzyskiwany po porodzie. Jeśli to nie jest stan zapalny, miesiąc przyjdzie tak szybko, jak hormony ciała wraca do normy. Nawiasem mówiąc, w tym czasie należy zachować szczególną ostrożność, aby nie zajść w ciążę. Z jakiegoś powodu, wielu wierzy, że dopóki nie przyszedł miesiączki do pełnej ochrony zbyt.

Z przyczyny brązowy rozładować się, czy w trakcie cyklu, konieczne jest, aby radzić sobie indywidualnie w każdym przypadku. Czasami jest to normą, czasami – oznaką patologii.

W każdym razie, jeżeli nastąpiło to konieczne jest, aby skonsultować się z lekarzem.