575 Shares 6427 views

Jak założyć CrossFire? Zaloguj się CrossFire

Fani strzelanek sieciowych zespołu niewątpliwie wiedzieć CrossFire – projekt nie jest pierwszym roku jest jednym z najpopularniejszych w swoim gatunku. To jest tak sławny, że nawet stał się oficjalną dyscypliną eSports, który jest daleki od każdej gry. Ale to, co jest tak atrakcyjna, że ludzie pęd spróbować swoich sił w roli jednego z bohaterów tej grze? Należy zacząć od tego, że CrossFire – jest logicznym następcą „przeciw”, ponieważ istotą gry pozostaje taka sama. Istnieją dwie grupy – terrorystyczne i, odpowiednio, anty-terrorysta. Różne tryby przed każdym zespołem umieścić ich problem – terroryści mają go coraz częściej, a nie podłożyć bombę, żeby go rozbroić, a wojsko – aby zneutralizować wszystkich terrorystów, zanim bomba zostanie ustanowione. Jeśli nie masz czasu, aby to zrobić – będą one również zaangażowane prace saperskimi. Naturalnie, jest to tylko tryb najbardziej popularne, a wszystkie z nich w grze jak najwięcej jak dziewiątej, tak znudzony ty tam nie trzeba. Ponadto, ogromny arsenał broni, ładne grafiki, różnych miejscach – to wszystko sprawia, że ten projekt bardzo atrakcyjne. Jednak warto zauważyć, że każda sieć wymaga właściwego shooter konfigurację. Jak założyć CrossFire i dlaczego to robią?


Znaczenie ustawień klienta

Jak wiadomo, strzelcy sieciowe są bardzo różni się od singli, a chodzi o to, że walka nie jest przeciwko sztucznej inteligencji i przeciwko prawdziwymi ludźmi. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak skonfigurować CrossFire, ponieważ jest dobrze dostrojony, aby pomóc Ci wygrać. Oczywiście, podstawowe znaczenie mają umiejętności, swoje doświadczenia z gry, ale nie zapominaj, że w grze komputerowej – jest mechanizm, że wszyscy przeciwnicy to samo. Stosując ten sposób można zyskać przewagę poprzez utworzenie samą w sobie – można zmienić kierownictwo bardziej wygodne dla Ciebie, aby zmniejszyć ustawienia graficzne, aby znacznie zmniejszyć ryzyko błędów i trzasków, zmienić kształt i kolor oczu i tak dalej. Wszystko to nie jest kluczem do sukcesu, ale jest to znaczący udział w procesie realizacji. Dlatego nie należy zaniedbywać ustawień, ponieważ mogą odgrywać bardzo ważną rolę, jeśli naprawdę chcę wygrać. Więc przyjrzyjmy się, jak skonfigurować CrossFire – że można zmienić w tej grze, aby zwiększyć swoje szanse.

Ustawienia ekranu: Wydajność

Podczas wprowadzania ustawień mam pojawi się okno przed sobą, która ma kilka zakładek, a każdy z nich można znaleźć wiele suwaków, pól wyboru, elementów i więcej. Niedoświadczony człowiek może się zgubić w tym wszystkim. Jak założyć CrossFire? Co zmienić ustawienia, a co pozostaje taka sama? Co suwak które wpływają? Z tego trzeba rozumieć w sposób bardziej szczegółowy. Pierwsza zakładka, która będzie otwarta domyślnie – to ekran konfiguracji. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na suwak na jednym końcu której jest napisane „performance”, a drugi – „jakość”. Jest to bardzo ważny punkt, który należy podchodzić bardzo poważnie. Jeśli przesuniesz suwak w kierunku wykonania, jakość spada, a to regulacja zapewnia grasz bez trzasków, wysoka FPS (klatek na sekundę), ale z grafiką zdegradowanych. Jeśli chcesz cieszyć się pięknem, które zostały stworzone dla projektantów gier, potem trzeba przesunąć suwak w kierunku przeciwnym – zmniejszy to wydajność, ale poprawi grafikę. Mocniejszy komputer, tym mniejsze oddziaływanie ma tej opcji. Jeśli nie chcą zadzierać z tego ustawienia, można użyć automatycznego wyboru idealne połączenie – gra przeanalizuje komputer i moc, zgodnie z ustaleniami, ustawić żądany poziom. Jak widać, w tym kody CrossFire nie są konieczne – wszystko, co można zrobić z rękami.

Inne ustawienia wyświetlania

Ale oprócz wykonywania suwak na tej karcie, można znaleźć inne opcje, które możesz dopasować do siebie. Ponownie, w CrossFire kody są wykorzystywane wyłącznie do rozgrywki, więc nie ma sensu myśleć o nich, gdy jesteś w ustawieniach – cokolwiek zmienić będzie legalne, ponieważ każda konfiguracja zapewnia grę. można wybrać rozdzielczość obrazu na ekranie w ustawieniach wyświetlacza Tab – tutaj wybór powinien być wykonany na podstawie tego, jak monitor jesteś właścicielem. W ust kolor można wybrać między 16 i 32 bity, zaleca się, aby umieścić drugi punkt, ponieważ jest to łatwy sposób na poprawę grafiki, bez wpływu na wydajność. Jakość tekstur wpływa na ile szczegółowo zostaną sporządzone mapy i obiekty na nich, oczywiście, wysokiej jakości będzie mieć negatywny wpływ na wydajność na wolniejszych maszynach. Cóż, ostateczna jednostka – ten tryb wyświetlania. Tutaj możesz wybrać między trybem pełnoekranowym i okienkowym formacie. Pierwszy daje maksymalny komfort i wciągającą rozgrywkę, a drugi pozwala zaangażować się w równoległych i innych rzeczy. Bezpłatne CrossFire nie zmusza Cię do gry przez cały czas – można wejść do gry i czekać na odpowiednich partnerów lub przeciwników, a w tym czasie siedzieć w Internecie, lub, aby wybrać utwór, w ramach którego będzie to bardziej zabawa walczyć. Ale tutaj wybór jest całkowicie do Ciebie.

Główne ustawienia

W CrossFire rachunki mogą być różne, więc ma to sens, aby utworzyć konfigurację niestandardową dla każdego z nich, jeśli zmieni taktykę gry dla różnych okazjach. Najważniejszą rzeczą tutaj – ustawienia klawiatury jak grafika lub ustawień audio są takie same, ale klucze mogą się zmieniać z konta na konto. Tak, można użyć domyślnego układu, jeśli to Ci odpowiada, ale można zmienić kilka przycisków, a następnie wszystko. Jedna jednostka jest odpowiedzialna za ruchem swojej postaci – wybierz klucze, które są odpowiedzialne za kierunek ruchu, skoki, przyspieszania i przysiady. Kolejna jednostka jest całkowicie schowane pod pachami, czyli gdzie można ustawić dowolny klawisz, aby zmienić broń na poprzednich lub następnych, noże, granaty i tak dalej. Osobno można dostosować układ do walki. Tutaj można wybrać, które klawisze zadziała marki przeładować, rzucać granaty, i tak dalej. Biorąc pod uwagę, że istnieją w CrossFire klanu, który sprawi, że najlepsze z najlepszych, tym bardziej literat wybraniu przycisku sterowania, a lepiej opanujesz swój układ, tym szybciej będziesz w klanie. Oznacza to, rozmaite premie, dodatkowe korzyści, a co najważniejsze – ciągłą dostępność partnerów wysokiego szczebla, na którym można polegać.

czułość myszy

Ważne jest, aby dostosować czułość myszy, a także, ponieważ od niego obrażenia może zależeć pod wieloma względami. Dla CrossFire strzałów w głowę lub w określonej części ciała jest bardzo ważne, ponieważ w wielu strzelców, więc trzeba dobrze celować przed strzałem. Ale nawet jeśli jesteś dokładność geniuszem, zły nastrój mysz może zepsuć wszystko. Więc nie zapomnij ustawić czułość myszy na żądanym poziomie. Ponadto, prywatne CrossFire pozwala na ustawienie bardziej precyzyjne i czułość wzroku. Teraz możesz strzelać tak dokładnie jak to możliwe, że będzie ci skuteczny wojownik w grze.

Jak ustawić dźwięk w grze?

Kolejne ustawienia zakładki – dźwięk, w którym można zmienić wszystko zrobić z muzyki i dźwięku akompaniamentu rozgrywkę. Nie ma znaczenia, który tryb wybrać CrossFire – dźwięki są zawsze ważne, będą one pomóc poruszać się w przestrzeni, zignorować wroga, aby usłyszeć, gdzie on jest, gdzie znajduje się bomba i tak dalej. W pierwszym bloku są podane możliwość regulacji głośności muzyki lub po prostu go wyłączyć. Druga jednostka oferuje włączyć lub wyłączyć dźwięk same gry, czyli strzały, spacery i tak dalej, mogą też zrobić głośniej lub ciszej. Ostatni blok – to brzmi radiowa, czyli wiadomości, które oddają Ci w grze. można całkowicie je wyłączyć, można włączyć i regulować głośność do swoich potrzeb. Co więcej, można wybrać język, w którym będą Państwo otrzymywać tych wiadomości, jeżeli zdecydujesz się pozostawić je.

Czy dźwięk będzie wpływać na wydajność?

Wśród CrossFire gracza jest legenda, że jeśli wyłączyć wszystkie dźwięki w grze, wzrost wydajności. Trochę prawdy w tym, oczywiście, jest – wydajność wzrośnie, ale tylko nieznacznie, FPS rośnie nie więcej niż 5. Ale w tym samym czasie można stracić połowę zabawy w grze, więc nie umieścić takie eksperymenty. Jeśli chcesz poprawić wydajność – obniżyć ustawienia grafiki, a dźwięk nie dotykać.

Zakładka komunikacja

Biorąc pod uwagę fakt, że CrossFire – to zespół gra multiplayer, będzie w każdym przypadku muszą komunikować się z tymi, którzy są częścią zespołu. Pozwoli to, aby koordynować działania, powodując tym samym jego triumf. Można napisać całą wiadomość na czacie gry, ale jest bardziej efektywny sposób. Jest w dziale komunikacji w ustawieniach można wybrać konkretne klucze i dla nich, aby ustalić określony tekst. Bardzo często strzelcy muszą dostać się zatuszować, chcę poinformować, że znalazł bombę lub potrzebują wsparcia ogniowego. A jeśli za każdym razem ją napisać, wydajność zostanie zmniejszona. W związku z tym, należy użyć klawiszy skrótu – na F8, na przykład, można powiązać „Cover me!”, A zamiast tych wszystkich listów natychmiast wysłać wiadomość na czacie gotowy.

Dodatkowe ustawienia

Są to ustawienia i zakładka dla parametrów, które nie pasują do pozostałych kategorii. Dokładniej, ta karta ma charakter informacyjny – tutaj można dowiedzieć się kilku klawiszy funkcyjnych, które są odpowiedzialne za pokazać lub ukryć radar, wyniki Display, nazwy wyświetlane, i tak dalej. Zmienić je w normalnych okolicznościach nie można, więc wystarczy je przeczytać, ponieważ w tym procesie może być przydatna.

„Innego”

Kolejna zakładka, która mieści ustawienia nie pasują do innych kategorii. Niemniej jednak tutaj to się liczy, a żaden z elementów nie można przypisać do nie najważniejszym. Po pierwsze, można wybrać spray, że będzie, jeśli chcesz zostawić po sobie ślad na mapie. Zostaniesz poproszony o wybranie, która strona będzie wyświetlana broni – po prawej lub lewej stronie. Ta gra – jedna z niewielu, który troszczy się o tym odtwarzaczu może być leworęczny, a Standardowe Zasady na wyświetlaczu broni nie byłoby bardzo wygodne. Ponadto, można odwrócić myszy, jeśli ktoś jest bardziej przyzwyczajeni do takiego sposobu sterowania. Cóż, jeden z najważniejszych parametrów – ustawianie go uruchomić, to może zmienić swój kształt i kolor, aby wam było łatwiej celować i strzelać.

Korzystanie z ustawień

Nie jest konieczne, aby powiedzieć, że trzeba się zarejestrować w CrossFire, przed rozpoczęciem gry, jak ten projekt – wielu użytkowników, i będzie mieć swój własny rachunek, który będzie używany w przyszłości. To jest miejsce, gdzie można dostosować grę do własnych upodobań, a nie trzeba będzie za każdym razem zrobić to wszystko jeszcze raz. Możesz przesłać swój profil i wszystkie ustawienia – ekran, kontroli dźwięku, komunikacji i tak dalej, to wszystko jest już wstępnie skonfigurowany.