400 Shares 3030 views

Ważne jest, aby wiedzieć: co jest miesiącem z dziewczyną?

Dla niektórych młodych ludzi, wyrażenie „moja dziewczyna miesięcznik” kojarzy się z co najmniej rozpoczęcia wojny nuklearnej. Wynika to z rosnącej popularności terminu „syndrom napięcia przedmiesiączkowego”, innymi słowy, PMS. Są one często boją się dzieci starszych, którzy nie mieli szczęście manifestacje spotkanie tego zespołu w osobie. I jednocześnie boi kobiecej menstruacji nie jest konieczne. A także śmiać się nimi. Lepiej, aby dowiedzieć się więcej o tym, co to jest, co powoduje i co lepiej zrobić w tych „Terrible” dni.


Jaka jest miesięczna dziewczynka? Ludzkie ciało – precyzyjny system i zdrowa pracuje jak w zegarku. Najbardziej wyraźnie ilustruje to cykl miesięczny u kobiet. Po pierwsze, jest to dowód, że ciało dziewczyny dojrzał do pełnienia funkcji podstawowej – prokreacji. Przed rozpoczęciem miesiączki jest uważany za dziewczyna dziecko, a po rozpoczęciu ich przejścia do statusu kobiet dojrzałych.

Dziewczynek miesiączka zwykle trwa od 3 do 7 dni w odstępach 20-30 dni, w zależności od cech dziedzicznych organizmu i środowiska. W dzisiejszych czasach nie stanowi oddzielanie jaj z macicy i jest odprowadzana na zewnątrz. To jest po nazwie i plamienia że miesiączki. Po tym, organizm zaczyna procesu dojrzewania nowego jajkiem na miesiąc, aby ponownie powtórzyć proces. Tak więc, nie jest stała odnowa, przez które ona zachowuje zdolność do tworzenia i pielęgnacji dzieci.

Wyjaśniono, że w tym miesiącu dziewczyna z fizjologicznego punktu widzenia. Ale dlaczego w takim razie jest tak straszne PMS i co przejawia się? Aby zrozumieć, dlaczego zespół napięcia przedmiesiączkowego przestraszyć ludzie muszą wiedzieć, jakie objawy towarzyszą początku miesiączki u wielu kobiet. Są to:

– wahania nastroju spowodowane zmianami hormonalnymi miesięczny ustrojowych;

– skurczowy ból brzucha, który towarzyszy wystąpienie miesiączki. Wiele panienki są tak poważne, że wymagają one biorąc leki przeciwbólowe;

– bóle głowy o różnym stopniu;

– w okresie dojrzewania wygląd wysypki i zapaleń na twarzy z powodu problemów hormonalnych. Dla niektórych ta funkcja nie ustąpi w dorosłym życiu;

– wzrost temperatury ciała, gorączka, bóle stawów, a czasem towarzyszą wystąpienia miesiączki.

Wszystkie te objawy pozwalają przekazać w ogóle, że w tym miesiącu dziewczyna. Naturalnie, jeśli co najmniej połowa z nich nastrój i ogólny stan jest daleki od różowo. Stąd wziął mit o krwiożerczych dziewczyn z PMS.

I rzeczywiście, wiele młodych kobiet, można współczuć tylko – obecność tych dolegliwości są rzadko leczone lub przechodzi, a wiele z nich jest zmuszony tolerować je co miesiąc przez cały okres młodości, młodości, dojrzałości aż do osiągnięcia wieku emerytalnego. Tak więc młodzi ludzie, którzy wiedzą, co dziewczyny miesięcznie i może sympatyzować z nią, nigdy nie wyśmiać napięcia przedmiesiączkowego objawy i wahania nastroju jego dziewczyną.