361 Shares 1319 views

książki elektroniczne „Ritmix” – niedrogi wybór już dziś!

W obecnej technologii jest coraz częściej można zobaczyć ludzi czytanie książek na nośnikach elektronicznych, a nie na papierze. Stają się coraz bardziej popularne tak zwane e-książki „czytelnia”. Jest tak wiele firm, które produkują je, ale „czytelnia” istnieją tylko dwa rodzaje: na podstawie konwencjonalnych TFT ekran i wyświetla „E-Ink”. Ten ostatni – droższe, są tylko do odczytu, pierwszy wykonywać różne funkcje. Rozważmy e-książki „Ritmix” – najlepszą opcję. Podzielić je segmencie cenowym.


RBK-420

Jest to najbardziej proste i tanie urządzenie. Ma masy 270 gramów i sterowania przyciskowego. Jest to przyjemne dla tych, którzy nie tolerują ekranów dotykowych. Przyrząd znajduje się co najmniej do przycisków sterujących, zestaw zawiera dwa składaną obudowę, która niezawodnie chroni czytelnika.

RBK-430

Model ten jest bardziej jak tabletki. Z całej linii urządzeń jest on wyposażony w najbardziej wydajnego akumulatora, który w naturalny sposób wpływa na wagę – 370 gramów. Ale to jest w normalnym zakresie. Korpus jest wykonany z utwardzanego plastiku, jest silniejsza niż 420-tego modelu. Tylna część jest pomalowana, aby stworzyć przyjemne wrażenia dotykowe. Na przedniej części są tylko trzy przyciski. Podobnie jak reszta e-książek „Ritmix”, pochodzi z pokrywą, która może być zagięty pod kątem i zapewnia wygodną podstawkę.

RBK-450

Najbardziej eleganckie urządzenie z tej serii. Korpus – wykonany z błyszczącego, czarnego tworzywa sztucznego, charakteryzuje się zwiększoną zabrudzone. Urządzenie wykonane jest w minimalistycznym stylu. Z przodu, z wyjątkiem ekranu i jednego przycisku, nic więcej. Przykryć i oryginalne, wykończona zamszem wewnątrz. Jest to bardzo wygodne, cienkie i wytrzymałe.

RBK-470

"Ritmix" e-book tego modelu jest największym, nie-standardowe współczynnik kształtu ekranu wielkość – 4: 3, 8 cali. Ze względu na swoją wielkość, korpus wykonany z matowego czarnego plastiku nie jest tak trwały i niezawodny, jak w dwóch poprzednich modeli. Ale ta sprawa nie jest ciężka, ma gumowo-białą powierzchnię wewnątrz i białą obwódkę.

Kąty widzenia są wszystkie e-książki „Ritmix” są dobre, ale ekrany Słońce ich niemal równie zanikać. A może, producent ostrzega, aby wejść w ruinę. Rozdzielczość ekranu w modelu 8-calowy – 800 x 600, reszta – 800 x 480. 430 i 450-cia „czytelnia” ma rezystancyjne ekrany , a oni skupiają się na rysik, ale ostatni – już kontroli nad palcami. Mimo że jest daleko od wrażliwości pojemnościowych smartfonów.

Dlaczego tak wielu fanów, aby sprawdzić e-książki stają się „Ritmix”? Opinie mówią same za siebie. Jeśli zakup przetrwać pierwsze 2-3 tygodnie, to jesteś na 1700 do 2500 rubli, w zależności od modelu, dostać urządzenie, które jest w stanie niemal wszystko. Oprócz głównego celu – czytanie książek, będziesz mógł zobaczyć różne pliki tekstowe, arkusze kalkulacyjne, zdjęcia, oglądać filmy, słuchać muzyki i radia. Nie wspominając już o nagranie głosowe, kalkulator oraz gry. Urządzenie będzie trwać długo.

Z opinii użytkowników jasne jest, że największy odsetek awarii występuje w pierwszym miesiącu. Jeśli urządzenie jest uszkodzone, wtedy są szanse, że masz go skutecznie naprawi małe. książki elektroniczne „Ritmix” idą do Chin, w całości z ich składników, więc jest to często trudne do znalezienia niezbędnych części do naprawy. Ale płaci za ryzyko przy zakupie bardzo tanie rzeczy. Koszt urządzeń stałych znanych firm zaczynają się od 10-12 tysięcy rubli. Więc zdecydować.