286 Shares 9020 views

Informacje na temat dochodów: Ukrywanie lub dumny?

W rosyjskiej tradycji dobrobyt materialny kwestie są uważane uncultured wynagrodzenia i nagrody pieniężne w społeczeństwie. Informacja o dochodach – to te same informacje osobiste, informacje o rodzinie, o uczuciach lub zdrowia. Tymczasem w krajach Europy Zachodniej osób zainteresowanych w pokoju ze sobą o wysokości dochodu, niezależnie od przedmiotu jest całkiem przyzwoity i niezbywalne. Wysokie pensje są uważane za powód do dumy: Europejczycy, którzy otrzymują dużo pieniędzy i osiągnęli wszystko się inspirować szacunek.

Dane o dochodach urzędników dla większości obywateli rosyjskich dziś – tajemnicą. Każdy wie, że biurokraci zarabiają dużo, ale daje dokładne dane są chyba sami urzędnicy. Niemniej jednak, rosyjski państwowy lub komunalny pracownik zamożne wydaje się źle: w porównaniu z ich zagranicznymi odpowiednikami, rosyjscy pracownicy aparatu państwowego mają bardzo skromne pensje. Dowodem na to jest wzrost liczby przestępstw, w tym oficjalnych przekupstwa, w ciągu ostatnich lat. Brytyjczycy na pytanie, dlaczego nie da się przekupić angielski Sąd, dumnie odpowiedział: „Ponieważ sąd angielski dawna przekupiony przez rząd” O to samo można oczywiście zastosować do organów władzy wykonawczej Albionu.

Tymczasem dane dotyczące dochodów urzędników i informacji o dochodach pracowników komunalnych nie są ukryte informacje. Ponadto procedura ustalania rozmiaru płatniczego, premii i dodatków dla pracowników sektora publicznego jest regulowana przez prawo. Dane o dochodach są wykonane w specjalny system zautomatyzowany. Systemy te są niezbędne zarówno dla organów podatkowych i decydentów, aby rozwijać programy dla menedżerów personalnych. Wynagrodzenie państwowego lub komunalnego pracownika zależy od pracownika klasy rangi. Urządzenie zarządzanie pracownik podbródek określana przez liczbę lat w badaniach usług i wydajność kwalifikacyjnych. Rosyjscy menedżerowie mają nie tylko urzędnicy, ale także stanowisko. Po pierwsze, pracownik otrzymuje wiadomość, a następnie na podstawie jego pozycji jest przypisany do klasy rangi w pewnych granicach prawnych. W Rosji istnieje pięć rodzajów stanowisk. To pozycjonuje się w najwyższej grupie główną grupą, wiodąca grupa, grupa starsza i młodsza grupa. Jedynie osoby pełniące funkcje z wyższej grupy mogą uzyskać rangę radca stanu Federacji Rosyjskiej lub przedmiotu. biurokracja pracownik kwalifikacje określa nie tylko wynagrodzenie zasadnicze pracownika, ale także różnego rodzaju premii i dodatków.

Informacja o dochodach pracowników państwowych i komunalnych, zgodnie z dekretem prezydenta, umieszczonego w domenie publicznej w internecie. Aby to zrobić, wystarczy udać się do organu miejscu procentowej i spojrzeć na dane, a nie tylko od dochodu obywatela bezpośrednio z serwisu, ale także jego całkowite dochody (pracownicy mogą równolegle do prowadzenia badań naukowych, nauczania, badań i innych działań twórczych) które znajduje się w jego własności mieszkalnych i innych nieruchomości.

Zostać wybrany do władzy ustawodawczej na wszystkich poziomach, od federalny do komunalnych, kandydat jest zobowiązany do przedstawienia informacji o dochodach. Ale dla członków władzy wykonawczej nie jest wyposażony w wejścia takich wymagań. Innymi słowy, państwo rosyjskie nie ma znaczenia, z jakiego materiału oznacza osobę otrzymane w tym samym miejscu pracy, do którego przyzwyczajeni są płace.

Obecnie istnieje tendencja do zwiększenia pomocy materialnej pracowników administracji. Głównym celem zwiększenia zarobków urzędników – likwidacja wykroczenia. Statystyki pokazują, że ustanawia politykę już pokazuje wyniki z powodu oczekiwań.