564 Shares 8677 views

Jak palić fajki


Kluby zimny biały dym, przyjemny aromat owoców tytoniu, bulgotanie wody, przytulna atmosfera, rozmawiać z ludźmi, relaks – te związki i występują w głowę „Szisza” słowa.

Szisza palenia jest od dawna jednym z najbardziej popularnych rozrywek młodzieży, zmęczony od hałaśliwych dyskotek i niekontrolowanego tańca. Tak znacznie wzrosła popularność szał związany z kulturą Orientu, jego tradycji, kuchni, wnętrz i produktów. Szisza pokój otwiera swoje podwoje dla miłośników tej kultury, pozwalają nam goście zanurzyć się w innym świecie, w innej atmosferze, z dala od rosyjskiego monotonii codziennego życia. Możliwość shisha, bez opuszczania znanego strefę zabawa i obżarstwo i dać nam restauracje, bary i kluby nocne. Wielu fanów na relaks w podobny sposób na zakup domu.

Niestety, wielu z nich nie wie, jak palić fajki, choć, i robią to dość często. Poza tym konieczne jest zapoznanie się z instrukcją. Pomoże to nie tylko nauczyć się palić fajki, ale również jak je zbierać, aby wypełnić i pracować w domu.

Natychmiast fajki struktura znajduje się rurka z filtrem i długim chwytem; Miska w którym tytoń jest umieszczony; kopalni – wydrążoną rurkę, „rdzeń”; Kolbę, który jest napełniony cieczą, to być woda, mleko lub alkoholu; wąż, przez który możemy wdychać dymu; nasadki zaworu. Oprócz konieczności zakupu zestawu: płyta, szczypce, folii, ekran, die, pieczęć, węgiel, tytoń, szczotki, itp

Zanim nauczysz się palić fajki, należy nauczyć się zbierać. Proces ten rozpoczyna się od tego, że skrzynka się wypełnić płynem do takiego poziomu, że dolny koniec wału 2 cm zanurza się w nim. Pozostawić wystarczającą przestrzeń pomiędzy cieczą a otwór węża, aby uniknąć rozpryskiwania. Następnie ustaw uszczelnić wał i wąż. Ostatnim etapem jest połączenie wału i miska.

Jeśli nie wiesz, co do wypełnienia fajki i jak to zrobić, ośmielamy się Zapewniam cię, że wszystko jest proste. Wybierz Tytoń do własnych upodobań. To może być wieloowocowy, mięta, melon, jabłko, etc. 10 g tytoniu ukształtowania miseczki puszystego poprzednio. Nie jest konieczne, aby układać je zbyt ciasno, trzeba przechodzić powietrze. Następnie szczelnie owinięty folią i zaparzyć w niej mały otwór z wykałaczką, aby następnie umieścić je węgiel.

Zastanawiasz się, co palić fajki, warto zwrócić uwagę na siebie, jaki efekt chcesz osiągnąć. Jeśli chcesz osiągnąć nirwanę i całkowity relaks, warto spróbować fajki na silne alkoholu, miesza się z wodą (absyntu, brandy, wino). Należy pamiętać, że w tym przypadku można poczuć zatrucie, więc należy być ostrożnym. Jeśli – zwolennikiem tradycji – będzie zbliżać się do mleka lub czystej wody. Fajki mleko uzyskane smaczniejsza i nasycony, ale woda nie działają na korpusie tak silnie.

Teraz przechodzimy do głównego pytania: „Jak palić fajki?”. Idea jest proste: wdychać dymu przez rury głęboko i wydech kilka sekund. Przed rozpoczęciem palić fajki wartość dla węgla spalonego. Warto też ostrzegać się przed niektóre wady, które sprawiają, niedoświadczonych palaczy. Na przykład, nie wdychać dym jak najwięcej, robią dokładnie to oddech, że wygodne. W przeciwnym wypadku, ciało będzie prowadzić do przesytu bóle głowy i mgła mózgu. Palenie też kosztuje bardzo pełny, tak aby nie przyspieszać produkcję soku w żołądku. Palić wyłącznie w dobrze wentylowanych i wentylowanych pomieszczeniach. Nie mieszać z fajki i alkoholi. Wolą naturalną herbatę z ziół i owoców, lub chłodnym, suchym wina.