804 Shares 4961 views

Swietłana Bilyalov do tworzyw sztucznych. Rosyjska modelka Swietłana Bilyalov: biografia, narodowość, życie osobiste

Mogę zostać piękną nowoczesną dziewczynę, bez uciekania się do operacji plastycznej? Dziesięć lat temu odpowiedź byłaby: „Tak, oczywiście”. Teraz stereotypy uległy zmianie, należy rozważyć piękną dziewczynę, która wygląda jak pięćdziesięciu własnej naturze. Cienki nos, pełne usta i kości policzkowe, wyraźne okrągłe piersi – jest to przykład współczesnego ideału. Jest to rodzaj manipulacji swoim wyglądzie wykonany jest zwykłą dziewczyną Swietłana Bilyalov prawdziwą gwiazdą Instagram.

Gdzie, jak i gdzie

Swietłana Bilyalov przed plastiku była zwykłą dziewczyną. Urodziła się dziewczynka w stolicy Rosji w 1989 roku. Swietłana Bilyalov ich narodowość nie ukrywam, i to jest niemożliwe, ponieważ korzenie tatarskie są wyraźnie widoczne w jej wyglądzie. Eastern skórka daje dziewczynie tajemnicę i urok. Ale nie tylko zewnętrzne piękno przyciąga tłumy dziewczyny fanów. Są ciekawe, nie oglądać na manekinie, ale dla inteligentnych modeli, takich jak Svetlana Bilyalov.

Biografia dziewcząt obejmuje obecność edukacji literackiej. Swietłana disaccustomed w górnictwie i zyskał menedżera specjalność public relations. Pomimo obecnego popularność tego obszaru, postanowiła nie utożsamiać się z obszaru marketingu i wyruszył na podbój branży kosmetycznej. Ze względu na luksusowe wygląd i postać, udało jej się zbudować karierę w modelingu.

Miłość i dzieci

Swietłana Bilyalov do plastiku nie został pozbawiony uwagę mężczyzn. Niektóre z jej relacji nawet doprowadziła do ciąży. Teraz ona nie mieszka z ojcem jej dziecka. Syn znanej nazwie modelu jest Daniel i wiek to około czterech lat. Ona jest rzadko stawia mu zdjęcia na portalach społecznościowych, tak że to, co mamy, to jest bardzo trudne do sędziego. Może ona po prostu chce jej życie osobiste pozostały tylko jej, ale może na dziecko dziewczyna jest po prostu za mało czasu. Co do związków miłosnych, to dzisiaj Swietłana mają młodego człowieka. Abonenci przyjąć to jako fakt, ze względu na to, jak to wygląda i co, nikt nie wie.

Skąd pieniądze

Swietłana Bilyalov do tworzyw sztucznych, a teraz – kobieta całkowicie zabezpieczona finansowo. Przed transformacją sponsorowanych rodziców, którzy, zgodnie z Amy, są bardzo bogaci ludzie. Najprawdopodobniej manipulacja swojego wyglądu realizowany jest także ich kosztem. Do tej pory sama zarabia na wygodne życie. Staje typową urodę i na żywo, Swietłana zyskał fanów w tłumie Internecie. Więc dziewczynka została zauważona i zaczęła zapraszać wszystkie rodzaje projektów, zaczął się uczyć, dyskutować, kto to Svetlana Bilyalov.

Biografia Jej doświadczenie obejmuje udaną ekranizację klipu do śledzenia Timati „broda” i Video w piosence „Shards dusza, która wykonuje Vlad Sokołowski. Główny dochód dziewczyna dostaje się do fotografowania w wielu reklamach. Ale ona nie zamierza na tym poprzestać i chcą pozostać w filmie fabularnym. Zauważa, że w jego przeznaczeniem, to jest już bardzo blisko.

Mówią, że żeński przyjaźń nie zdarza

Wznieść się spekulacje, że między Svetlana i Diana Bilyalov Melison związek bardziej niż przyjazny naturze. Ale zgodnie z Amy, nie jest to prawdą w ogóle, tylko dziewczynki są bardzo podobne interesy i cele w życiu, więc spędzają prawie cały swój wolny czas razem. Kiedy się urodziło, a taka bliska przyjaźń, która wiąże modele, nikt nie wie. Nie ma informacji, że to nie tylko ciepłe i przyjazne stosunki, i przejść obliczoną posunięcie marketingowe (nie za nic, że Swietłana ma odpowiednie wykształcenie).

Każda z dziewczyn ma milion widzów, a także zwiększyć liczbę swoich abonentów, publikują wspólną fotografię. Oczywiście tak samo jak Diana i światła – zupełnie tego samego rodzaju znaków, w związku z którym abonenci będą wkrótce podpisane i jeden za drugim. Wentylatory, z kolei, jest bardzo sympatyczny do wieczną przyjaźń i zabawy, aby obejrzeć nowe przygody dwóch piękności.

Skandaliczny naturalne piękno

Rosyjskie gwiazdy często uciekają się do pomocy chirurgów plastycznych, ale niektóre z nich odważnie mówi o tym, a druga połowa stara się ukryć. Swietłana Bilyalova odnosi się tylko do drugiej części. Ale, niestety, abonenci ujawniła jej tajemnicę i nieco rozczarowany. Jak się okazało, Sveta Bilyalova przed i po plastik wygląda zupełnie inaczej.

Jako nastolatek, obecny model był dość niejasne rysy twarzy – nie istnieją wyraźne linie zostały zaobserwowane. Również miała szeroki nos i pełne usta nie. Należy zauważyć, że ta dziewczyna była zawsze dokładne. Jej obecna wielka forma – wynik swojej pracy w siłowni. Ale nawet tutaj jest mała podpowiedź hipokryzji – pierś z dziewczyną nie jest bujny powodu dobrych genów i dzięki umiejętnej pracy chirurga plastycznego.

Porównując aktualne zdjęcia dziewcząt ze zdjęciami z poprzednich lat, widzimy, że ona również nie mógł się oprzeć, a przed zmianą kości policzkowe. Liczba abonentów do modelu, są tacy, którzy wierzą, że Sveta Bilyalova przed i po plastiku ma talii różnych kształtach, które czyni je myśleć o ewentualnej operacji usunięcia żeber. Ale dowody, że uciekają się do tej manipulacji, nie.

Model Instagram

Każdy wie, że Swietłana Bilyalov przed plastiku kształcił się w marketingu i public relations, więc uwolnić swoją stronę w Instagram za to nie było najmniejszej trudności. Teraz liczba abonentów dziewczyny aspiruje do pięciu milionów. Patrząc na jej zdjęcia, gdy staje się jasne, że model jest zakochany w sobie do zawrotów głowy. Na jej stronie, nikt fotografia, która nie była jej piękne ciało i zadbana osoba.

Swietłana Bilyalov do tworzyw sztucznych nie mógł pochwalić się takim armii abonentów, a teraz regularnie zadowala swoich fanów ze zdjęciami z resztą w Malibu (Kalifornia), spacery na stromych samochodów, strzelanie w popularnych projektów i spotkań w prestiżowych restauracjach. Teraz życie modelu jest w pełnym rozkwicie, co dowodzi jego stronę w Instagram.

idealne opcje

Zabłysnąć na sesjach zdjęciowych i pokazać w kolorowych czasopismach, model Swietłana Bilyalov przyniósł jego ciało do ideału. Waga dziewczyna jest teraz tylko czterdzieści siedem kilogramów, a przy wzroście 167 cm. Warto zauważyć, że wzrost ten nie jest zazwyczaj wystarczające dla przemysłu modelowania. Modele wybiegu musi być co stanowi wzrost o około 173 centymetrów, a photomodels – co najmniej 170 centymetrów. Ale to jest bardzo popularny jako model mimo pewnej niespójności ten parametr, Swietłana Bilyalov jak niektórych rosyjskich gwiazd. W odniesieniu do parametrów fig, mają dziewczynkę 88-59-88. Rozmiar buta z petite piękna również dyuymovochny – trzydziestym szóstym.