585 Shares 1355 views

Manhunt: solucja

Przemysł gier jest stale produkowany w świetle projektów, które były znane z okrucieństwa. Gdzieś można pokonać przechodnia, gdzieś – aby odstrzelić rękę, ale to wszystko było trzymane w jakimś kontekście, nawet wywołało oburzenie ze strony przeciwników przemocy w grach wideo. Ale potem przyszedł Manhunt … Przejście tej grze sprawia, że oniemiały przez ilość przemocy, która pojawia się na ekranie. Nie tylko, że – to zrobić i popełnić. Jednak pomimo bardzo nietypowy rodzaj gry, to wciąga gracza i nie puścić ekranie.


Podstawy Manhunt

W tej grze musisz spróbować na roli seryjnego zabójcy i krwiożerczym mordercą, który był wolny i które, oczywiście, polować. Ale twoja postać nie jest takie proste – może być sterowane z jakiejkolwiek broni i robi to bardzo umiejętnie, przerażające myśliwych, a przede wszystkim – nawet nie pozwalając im się bać. I można grać na dwóch różnych poziomach trudności, które oferuje Manhunt – przejście od tego radykalnie zmienia. Na pierwszym poziomie skomplikowania sufitu – zaledwie czterech gwiazd, z których jedna jest podane do ciebie, jeśli masz czas, aby przejść poziom w wyznaczonym czasie, a pozostałe trzy można zarabiać pieniądze z wyrafinowanego morderstwa. Na drugim poziomie skomplikowania jedną gwiazdką jest podany natychmiast, aby przejść poziom (poziomy) jest o wiele trudniejsze. W pierwszym przypadku masz radar, który wskazaną lokalizację myśliwych, a także różnych przedmiotów, broni i amunicji, aw drugim z tego radaru nie jest, więc trzeba działać na ślepo. Manhunt Kody staje się dużo łatwiejsze na pierwszym poziomie złożoności, ale również maksymalną liczbę gwiazd można tam zbierać.

Broń dla gry mijania

Aby ukończyć grę, trzeba broń – dużo broni. Dzięki niemu można pozbyć się myśliwych i organizowania masakr. Bez względu na to, co lubisz najbardziej broń. W Manhunt przejście w każdym przypadku jest zabić wszystkich i zrobić to jak najbardziej skuteczne. Nie dostaniesz, aby przejść poziom, biorąc pistolet i udał się do głowy na wroga – twoja postać umrze z jednego lub dwóch strzałów. Dlatego lepiej jest działać dyskretnie. Kody Manhunt-2 charakteryzuje się również przez tę funkcję. W swoim arsenale będzie różnorodność broni, z plastikowym worku do strzelby, a także różnych metod zabijania.

Kara i jej znaczenie

Jeśli grasz z Manhunt, przechodząc do będzie do uzyskania maksymalnej liczby gwiazdek, ale jest to możliwe tylko wtedy, gdy działają bardzo okrutne i wyrafinowane. Można próbować strzelać lub zabić wszystkich myśliwych, ale przynajmniej będzie się do gwiazd. W celu uzyskania jak najbardziej, trzeba wiedzieć, jak korzystać z cienia i śmierci. W cieniu można ukryć się przed myśliwych w tej grze nie jest płynne przejście, więc pamiętaj – jeśli jesteś w cieniu, to nie można zobaczyć, a jeśli nie jesteś w cieniu, a następnie można zobaczyć. Dlatego starannie przemycić z powrotem do myśliwych i aktywować karę, która jest z kilku rodzajów dla każdej broni. Głównym bohaterem jest dysk siekierę do pakietu kolanowy czaszka Hunter, pokroić na kawałki maczetami, aby odwrócić głowę w sito ze strzelbą i więcej. Dzięki wyrafinowanych egzekucji można przejść grę i zdobyć najwyższy rating.