129 Shares 4257 views

Bullpen – wstępny proces komory. Dekodowanie i cel

Co robi bullpen? Rozszyfrowania tego skrótu, co następuje: areszt komory. Obecnie termin ten został zastąpiony przez nową nazwą. Teraz, zamiast korzystania SAC skrót IVS (tymczasowy izolator).


CTC: transkrypt

Policja (choć lepiej byłoby powiedzieć – system MSW Rosji) zawiera wyspecjalizowanej agencji, który jest przeznaczony do czasowego przetrzymywania osób. Teraz nazywa się centrum zatrzymań IVS. Jak wspomniano wcześniej, Bullpen – wstępny proces komory. Jednak nowa nazwa ludzi nie trzymać, a jeszcze bardziej powszechne określenie bullpen.

Jakie są areszt?

Tymczasowe areszty są miejsca przetrzymywania osób podejrzanych o popełnienie przestępstwa. Obywatele te umieszczane są tymczasowo w specjalnej komorze w terenowych organów spraw wewnętrznych. IVS nie jest odrębnym niezależne struktury ATS, Bullpen – kamera znajduje się na wewnętrznych organów wewnętrznych. Izolator jest zinstytucjonalizowana, który jest zawarty w MSW. Jaka jest różnica IVS z więzienia? Przede wszystkim są one podporządkowane Ministerstwu Spraw Wewnętrznych, nie Federalnej Służby Więziennej.

Ramy prawne dla tymczasowego aresztowania Sztuki. 91 kpk. Jest to kwestia przetrzymywania ofiary, która jest środkiem przymusu procesowego, a nie środek zapobiegawczy. Jeśli ta sama osoba była pobierana szlaban, musi zostać umieszczony w areszcie.

Czas pobytu

Delayed może być ITT (PKA) jest nie więcej niż 48 godzin. Pozwany, na liście poszukiwanych i później odkryto, może być również umieszczony w areszcie. Areszt rozpoczyna się w momencie, gdy dana osoba jest pozbawiona prawa do rozporządzania nimi, okres rozpoczyna się od momentu dostarczenia do badacza lub badacza i nie przekracza 2 dni. Zgodnie z upływem podejrzany powinien zostać wysłany do więzienia, zatrzymany lub zwolniony, oprócz tego, sąd może przedłużyć okres pobytu w areszcie przez maksymalnie 72 godzin. Podczas ich zatrzymania, protokół, która ma zostać podpisana przez podejrzanego i składu twarzy.

Warto zauważyć, że bullpen – jest to także aparat fotograficzny, w którym osoby mogą, w odniesieniu do których został wybrany środek zapobiegawczy w postaci aresztu. Dzieje się tak w przypadku, gdy badania są prowadzone na zewnątrz osiedla, gdzie istnieją rozliczeniowych. Maksymalny pobyt w nich w tym przypadku ogranicza się do dziesiątego dnia w miesiącu.

Potrzeba pobyt w bullpen

Osoba, która popełniła przestępstwo, odizolowane od społeczeństwa, umieszczanie w odpowiednich zakładach karnych. Do tego momentu władze dochodzenia i dochodzenia prowadzone dużą ilość pracy, aby następnie skierować sprawę do sądu, który wydaje postanowienie o aresztowaniu lub, wręcz przeciwnie, zwolnienie zatrzymanego. Przez cały czas, które zostaną wydane na takich działaniach, osoba podejrzana o popełnienie przestępstwa, powinny być trzymane pod strażą. Z tego powodu można dostać się do bullpen, ponieważ są one tworzone specjalnie do tego celu. Należy zauważyć, że komórki mogą być ci, którzy służą karę administracyjną w ciągu 15 dni.

warunki przetrzymywania

Przetrzymywanie w warunkach przypominających więzienia, to znaczy, że zatrzymani są w zamkniętych komorach, ograniczając ich wolność. Często zdarza się, że nie ma dostępnych urządzeń sanitarnych, cała sytuacja można znaleźć tylko tutaj koi. Warunków przetrzymywania Tough Enough: przenoszenie nie jest dozwolone bez kamery towarzyszące i noc są oświetlone tak długo, aż do świtu. Działania takie jak rozrywki kulturalnej, spacery i inne świadczenia, nie są dostępne ze względu na krótki czas pobytu w areszcie. Mogą one być realizowane, jeśli dostępne wyposażone pokoje. Jak bullpen? Fotografia, która jest przedstawiona poniżej pokazuje warunki w areszcie tam.

IVS z lepszymi warunkami

Komórki na policję często nie mają wystarczająco dużo dla wszystkich zatrzymanych osób, zwłaszcza jeden obserwowano w weekendy i święta. Ci, ITT, które są większe i mają w swoich budynkach lub piwnicach, jak zwykle, nie mają tej wady i są wyposażone we wszystkie najbardziej potrzebne. W tych ośrodkach są urządzenia sanitarne i akcesoria do mycia, przymusowej i wentylację wyciągową, oświetlenie, radiodinamik, szafy dla przechowywania ubrań i garnki do mycia zbiornika z wodą pitną, przycisk wywołania na służbie i więcej. Każdy więzień otrzymuje wykaz i przedmiotów w komorze do czyszczenia, mydła do prania, gier stołowych, mediach drukowanych, elementów do szycia.

Przyjmowanie zatrzymanych

Jest ona przeprowadzana codziennie, niezależnie od pory dnia. W pierwszej kolejności należy przeprowadzić badania na ten temat, który przybył do aresztu, a mianowicie – weryfikację dokumentów uzupełniających oraz legitymacje i dopasowując je do jego zeznań. W takim przypadku, jeśli istnieją urazy, jest akt. Jeśli zatrzymany potrzebuje pomocy medycznej, jest on hospitalizowany w towarzystwie policjantów.

Gdy podjęte w bullpen (IVS) przeprowadzić pobieranie odcisków palców, dokładną kontrolę osobistą, fotografowanie. Zatrzymani rzeczy są dezynfekowane, a on idzie do prysznicem lub wanną.

Reżim i zatrzymanego prawa

Bullpen – komora, w której zatrzymany spędza większość czasu, ale istnieje wiele przypadków, gdy przedmiotem zawartej w komorze, można opuścić spotkanie z prawnikiem, codzienny spacer w obecności wyposażona okolicy, spotkać się z bliskimi lub członków rodziny, kiedy posiadających zezwolenie od organu dochodzenie lub śledztwo, biorąc gorący prysznic lub kąpiel, uczestniczyć w czynnościach śledczych.

Działalność IVS obejmuje różne tryby treści: istnieje zróżnicowanie wspólnej treści przedmiotów. nie powinny być razem, mężczyźni i kobiety, którzy zostali skazani i są pod zarzutem popełnienia przestępstwa po raz pierwszy popełnił przestępstwo i recydywistów, przestępców i członków władz, tych, którzy posiadali tę samą sprawę karną lub w powiązanych sprawach. Dodatkowo, osoby, które są podejrzane o poważne przestępstwa, bądź też oddzielny zawartość w ITT. W obecności odpowiedniej rozdzielczości prokuratora w tymczasowe aresztowanie może być matka z dzieckiem – w tym przypadku zorganizowane specjalne warunki.

Pierwsze koło zębate

Co do transmisji, ich liczba nie jest ograniczona, o ile spełnione są dwa warunki: wykaz elementów wysłanych i nie może zawierać przedmiotów zabronionych, a łączna waga nie może przekraczać 30 kg, ale ostatni punkt nie odnosi się do szeregu kategorii zatrzymanych. Wśród nich – niepełnoletnich, kobiet w ciąży i kobiet z dzieckiem, a także mając na poważną chorobę.

Przyjmując przesyłki wykonane ich ważenia i kontroli. Dla tych, którzy liczyć zawartości w izolatce z powodu zachowań, odbierać paczki w tej chwili jest zabronione. Po spotkaniu z adwokatem lub krewnych akceptacji rzeczy niedozwolone.