171 Shares 8000 views

LCD "Bittsevsky wzgórza": ceny, recenzje

„Bittsevsky wzgórza” – kompleks mieszkalny w trakcie budowy w pobliżu Moskwy, w Vidnoe. Szereg domów 5-17-piętrowych zbudowanych w atrakcyjnej okolicy, niedaleko parku obszarze. Różnorodne apartamenty typu studio na projektowaniu i miernika pozwala wybrać opcję akceptowalny w atrakcyjnych cenach.


lokalizacja

Miasto Vidnoe (Moskwa Region) położony jest w pobliżu stolicy i jest niemal częścią. granica administracyjna tutaj – raczej konwencjonalne. Otoczony zielenią, historyczne centrum, reprezentowana przez starych domków, położony 3 km od Mkad.

Blisko maloetazhki wzniesiono nowe budynki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych standardów, wprowadzenie innowacyjnych technologii budowlanych, poziom komfortu w ich wyższej obudowie wtórnym. Wyświetlacz LCD „Bittsevsky Hills” oferuje taniej obszar b / apartamentów w najbardziej widoczny w sąsiednim Biryulovo.

strefa zielona

Zgodnie z koncepcją architektoniczną, projekt otrzymał status kulturowej i kompleksu mieszkaniowego. Bliskość kulturowa sprawia, że pomnik historii – w Timokhova dwór w miejscowości Vidnoe (Moscow region).

Prace renowacyjne sugerują poprawę terytorium książęcego parku, a nawet osiedla. Uaktualniona widok zespołu pozwoli stać się wąwozy i wzgórza, schrony parku, ważną atrakcją turystyczną. Naturalnie zwiększa atrakcyjność „Bittsevsky wzgórz” dla najemców i inwestorów, więc inwestycja w poprawę zielonej strefie uzasadnione.

wykonanie architektoniczny

„Bittsevsky wzgórza” (widoczny) powinny być widoczne ucieleśnieniem koncepcji harmonijnego połączenia obszarów mieszkalnych i parkowych. jakość wykonania zapewnia komfort na najwyższym poziomie. Środowisko naturalne i historyczne w krajobrazie miejskim, oczywiście, opcja premium. Arboretum wybrukowane ścieżki spacerowe, oznaczonych miejsc docelowych pokonany swoją własną mini-park.

Domy monolit cegły do czynienia z cegły ciepłych kolorów (piasek, kawa, czekolada). Architektoniczne i dekoracyjne elementy fasad, wzorzyste fryzy stawów między podłogowych, drewna ceramiki szybami zbliżona do nowoczesnych budynków zostały zaprojektowane z zabytkowym stylu dworku. Zgodnie z planem „Bittsevsky wzgórza” powinno być miejsce do udanego życia.

Składa się kompleks dwóch budynków, podzielonych na bloki o różnych wysokościach. Domy są połączone szeregowo, tak wyglądać przez okna do nikogo. Najlepsze apartamenty – z widokiem na park.

W budynkach 624 wytwórni lub mieszkań o łącznej powierzchni 49 000 m 2 (w niektórych – dwie łazienki i dwie garderoby). Wśród nich:

  • dwa pokoje – 12 (od 89,3 do 105,8 m, 2);
  • sypialnia – 88 (od 59,7 do 97,6 m, 2);
  • Studia – 352 (od 42,6 do 71,6 m, 2);
  • apartamenty typu studio – 172 (od 32,1 do 38,8 m 2).

Chroniony obszar jest ogrodzony, przez to wystarczy miejsc parkingowych.

krajobraz

Środowisko naturalne – ważnym atrybutem atrakcyjności nieruchomości. Domy budowane są na tyle blisko do komunikacji miejskiej są widoczne, a utwór „Don”, aby łatwo odwiedzić Moskwę. W tym szerokim pasem lasu leży między autostrady i kompleksu.

Nazwa „Bittsevsky wzgórza” odzwierciedla złożone, zróżnicowanym terenie, w pobliżu kompleksu. Z drzewami wzgórza na przemian z wąwozami, tworzą korzystny mikroklimat. blokują sposób silnych wiatrów lub do ogrzewania powietrza jest chłodzony, pył sączy nasycony tlenu i trwałej. W pobliżu rzeki Bitsa.

infrastruktura

Na terenie kompleksu mieszkalnego „Bitza Hills” planowana jest budowa czterech dzieci, trzech boisk i obszar tenisowym. Najwybitniejszym są tytułową Sports Palace (kilka minut spacerem od apartamentu), Ice Palace „Arctic”, działają sale fitness, sekcja dla dzieci, aktywny Ośrodki wypoczynkowe, szkołę artystyczną. Dalej – przedszkola, szkoły, placówki medyczne.

Na pierwszym piętrze budynku są przypisane do obiektów handlowych. Kto może wynająć przestrzeń w aptekach, sklepach, salonach kosmetycznych, warsztatach. W mieście istnieje wystarczająca liczba obiektów handlowych, które – najbliższe kilkaset metrów. Nic więc dziwnego, wybitny uznawane za najbardziej komfortowy z małych miast w Rosji.

Wokół Moskwy, aby zbudować klaster handlowo-rozrywkowy składający się z „Vegas” kompleks, Deli „Twój dom” Outlet „BrendSiti”. Tutaj zakupy łatwo dostępne na Kashirskoye autostradzie. Transport publiczny podróżować mniej niż pół godziny.

transport

„Bittsevsky wzgórza” położony jest w najbliższym punkcie wejścia od zabytkowego centrum stolicy Vidnoe. To miejsce jest idealne do stosowania jako osobistego transportu i publiczności. Droga samochodem do Mkad i autostrad „don” zajmie 5 minut. Przed węzła kolejowego „Rastorguevo” chodzić 10 minut. Aż do ronda metrem (stacja „Paveletskaya”) – pół godziny jazdy pociągiem do „caryca” – 12 km.

Nowy (Vidnoe "Bittsevsky Hills"): ceny

Deweloper „Davern” LCD umieszczony jako lukratywny narzędzie inwestycyjne. Do wcześniej zainwestowanych środków (w zależności od stadium budowy), tańsze koszty cenionych metrów kwadratowych. Najbardziej popularne stały się małe wielkości mieszkania od 30 m 2, a także w segmencie premium z dużych kuchniach 20 metrowych i studio duplex.

Cena za metr kwadratowy – 83 400-104 000. Na tym etapie, szacowany koszt to w następujący sposób:

  • trzy-pokojowe – od 7,3 mln rubli;
  • dvupokojowy – od 5,2 miliona rubli;
  • jeden pokojowe – od 3,7 miliona rubli;
  • Studio – 2,9 mln rubli.

zakupić różnorodne opcje: gotówką, za pomocą kredytu hipotecznego bank, wojskowych rat hipotecznych, dostarczone przez dewelopera. Są rabaty, oferty specjalne.

„Bittsevsky wzgórza”: opinie

Recenzje z najbardziej kontrowersyjnych kompleksu, który ma. Wiele osób nie spełnia jakości wykończenia. pamiętać, że różnice między design i aktualnej pozycji. Inni kupujący uważają to nieistotne czynniki, offset przez dobry dojazd i lokalizacja w zielonej strefie.

Główną zaletą kupujących rozważyć atrakcyjny dla takiego kompleksu i lokalizacji kosztów mieszkania. Pewna liczba mieszkań odbiegać od ustalonego obszaru (zazwyczaj w górę) 2-3 m2. Ale kupujący wyprzedzeniem ostrzega o takiej możliwości. Średnio opinie o silnej „cztery”.

wniosek

„Bittsevsky wzgórza” (Vidnoe) – dobre miejsce do życia i opłacalne narzędzie inwestycyjne. Wraz z ekspansją, uszczelnienie Moskwy wzrośnie jej wartość. Opracowany i domów przyległych infrastruktury miejskiej, dogodne połączenia komunikacyjne, bliskość stolicy sprawia LCD atrakcyjne.

Nadal główną zaletą jest kulturalny park krajobrazowy: Rastorguevsky las sosnowy z jednej strony i zieleń Bitsa rzeki na drugi. Żyją wśród drzew w aglomeracji staje się wielki luksus.