727 Shares 7639 views

AKTUALIZACJA – co to jest? Aktualizacje „Yandex”

Promocja projektów internetowych zależy od aktualizacji wyników wyszukiwania, których wyniki są wykonane z innych aktualizacji wyszukiwarki „Yandex” są analizowane, a końcowy wynik jest już odzwierciedlony w pozycjach zajmowanych przez zasób nieskręcanego.

„Yandex” ma wiele zastosowań „botów” (maszyny wirtualne, analizujące pewne części witryny), aby zebrać informacje na temat miejsc, które ostatecznie przekazać te informacje do przetwarzania serwera głównego, aw trakcie swojej nowej pozycji ustalonej przez witrynach aktualizacji dla poszczególnych zapytań.

Jakie są aktualizacje istnieć w „Yandex”

Promocja i postawa wyszukiwarek na stronie może być łatwo określona na podstawie wyników aktualizacji wyszukiwarkach, a proces aktualizacji w języku angielskim oznacza aktualizację. Uaktualnienia są podzielone na cztery grupy, a każda z nich spełnia swoją rolę w wyszukiwarce, ale razem określenia stanu witryny, jej pozycja w wynikach wyszukiwania i wyszukiwarki związanego z projektem jako całością.

Są 4 rodzaje aktualizacji „Yandex”:

  1. Aktualizacja masę referencyjną i treści na stronach internetowych.
  2. Aktualizacja TCI zasobów internetowych.
  3. Aktualizacja SERPs "Yandex".
  4. Upgrade katalog stron "Yandex".

Referencyjne i tekst aktualizacje „Yandex”

Aktualizacja tekst występuje równocześnie z odniesieniem i przenosi znalezionego tekstu i linków w bazie danych z wyszukiwarką, która jest określona przez miejsce zajmowane w poszukiwaniu danego słowa kluczowego. zmiana tekstu – planowane działania, a jeśli tekst jest dodawany do strony dzisiaj, a zmiana nastąpi w następnym dniu, w poszukiwaniu nowego artykułu pojawia się jak robot, szukać treści i linki, które po prostu nie mają czasu, aby zobaczyć nowy tekst. Jeżeli właściciel zasobu dodaje nowe treści na stronie i jest bardzo ważne w uzyskaniu prędkości wynikach wyszukiwania, trzeba obliczyć przybliżoną datę kolejnej aktualizacji i zobacz, czy robot będzie miał czas, aby zobaczyć nową stronę.

Ten typ aktualizacji trwa średnio 6 dni, ale te terminy nie są zgodne, sprawdź dokładnie aktualizacji „Yandex” nie działa, więc należy używać tylko bezpłatne usługi, obliczonych przybliżoną datę aktualizacji.

Wskaźniki Aktualizuj TCI

Indeks TCI zależy od liczby linków do witryny, jak również całkowitych odniesień domen (np www.help.ru) do innych zasobów internetowych, w wyniku analizy tych wskaźników zasobów zyskuje na popularności.

Właściciele popularnych zasobów, obdarzonych ogromnym wykonania tej opcji pilnie obserwując jego rozwój i stale monitorować odpowiednie aktualizacje „Yandex”, że ich dochody wzrosły, ale w przypadku dekoniunktury TCI linki kosztów z ich zasobów zmniejszać.

Sprawdź wskaźniki TCI można zmieniać na różne sposoby, ale najprostszym sposobem, aby dowiedzieć się – dane panel yandex.webmaster.

Aktualizacja witryny TCI (Citation Index) – ważnym wydarzeniem dla wszystkich właścicieli projektów internetowych, jak to wydarzenie pokazuje popularność zasobu wśród całego Internetu. To wydarzenie jest najmniej przewidywalny, a jeżeli strona optymalizator mogą spodziewać się aktualizacji tekstu 1 raz w tygodniu, z TCI to nigdy nie nastąpi, więc nawet nie starają się sugerować datę.

Dokładne aktualizacje wyszukiwarkach

Każda aktualizacja wyników wyszukiwania zmienia się wiele, a jeśli zasób od ostatniego uaktualnienia był na pierwszej linii dla danego zapytania, to nie znaczy, że następnym razem, gdy zmiana nie będzie przesuwać się w dół do 5 lub 10 miejsc.

Wyszukiwanie aktualizacji – jest najważniejszym procesem, w którym „Yandex” w pełni analizowany projekt korzysta z danych z innych typów aktualizacji (odniesienie, tekst, itd.), Poprzez każdej stronie jądra kinowej i stanowi wynik wyszukiwania. Opisany proces analizy strona pozwala gospodarz zdecydować, które z miejsc powinna być na pierwszym miejscu, a kto będzie dwudziesty piąty tego samego wniosku.

„Yandex” nie ukrywa aktualizacji iw razie potrzeby może powiadomić webmasterom rozpocząć aktualizację wyników wyszukiwania, które po prostu trzeba go skonfigurować działanie w panelu sterowania witryny. Oprócz samego systemu, możesz odwołać się do innych usług, które są powszechne w Internecie i bezpłatnie powiadomi klientów o konieczności aktualizacji wyszukiwarkach, katalog oraz innych usług „Yandex”.

Zaktualizowany katalog „Yandex”

„Yandex” ma katalog i pozwala mu tylko wybranych stron, a reszta, jeżeli nie można uzyskać bezpłatnie, mogą próbować zapłacić, jednak nawet w katalogu, zasób nie otrzyma wielką przewagę nad innymi projektami w kontakcie z pierwszej pozycji.

Miejsca boty akcji, w zależności od pozycji firmy w regionie (tj, mieszkaniec Surgut nie będzie widać w pierwszej pozycji Organizacji od Nowosybirska), ale te firmy, które są zaangażowane w handlu lub usług w całej Rosji, notowane w katalogu „Yandex” przypisać witrynie kilka obszarów emisyjnych ,

Projekty niekomercyjne wchodzące w katalogu będą ważne ze względu na wzrost kosztów łączy z ich stron internetowych do zasobów klienta, a zwłaszcza w celu zwiększenia wartości miejscu sprzedaży.

Jeśli weźmiemy pod uwagę katalog stron „Yandex”, aktualizacja – Pozycje aktualizacji witryn w systemie katalogów, gdzie pierwsze miejsce zajął projekt z najwyższą TCI, a pozostałe są umieszczone płynnie we wszystkich innych pozycjach na podstawie wartości indeksu powołując witryny.

Metody oznaczania remont „Yandex”

Istnieją różne usługi, które zostaną przedstawione za darmo ostatniej aktualizacji wyników wyszukiwania, katalog, TCI, w PR „google” i inne zmiany w wyszukiwarkach, ale co ważniejsze, mogą powiadomić jeśli właściwe aktualizacje rozpoczęła „Yandex”.

Zmiana zaczyna się o północy, a może zacisnąć dziesięć i dwadzieścia godzin, tak że można uruchomić w celu sprawdzenia położenia przynajmniej rano, lepiej jest w godzinach wieczornych.

uaktualnić system nie jest, jak wielu użytkowników Internetu, na przykład: 1, liczba aktualizacji wyszukiwarkach, ale w tej aktualizacji uchustvuyut stron, które zostały uznane przez 20 dnia poprzedniego miesiąca.

Co zrobić po aktualizacji „Yandex”

Każda aktualizacja – ta zmiana, a zmiany są zarówno w dobry sposób lub w złym, więc trzeba szybko reagować i sprawdzić, jak wyszukiwarka odnosi się do projektu w danym momencie.

Optymalizujące pamiętać o swoim miejscu nic wspólnego z nim: zmieniać, usuwać lub dodawać nic, a wszystkie te zmiany wpływają wyszukiwarkę lub nastawienia na dodatnią lub ujemną stronę. Optymalizator następnie analizuje zmiany i zdecydować, co zrobić: nadal działać lub zmienić taktykę.

Przykład. Optimizer zaczął umieszczać linki do stron wewnętrznych do domu, była aktualizacja „Yandex”, w wyniku czego strona główna nie wyjdzie do pierwszej pozycji zadanych kryteriów, do tej samej podstrony zaczęła przynosić mniej odwiedzających. Optymalizator nadal decydują się na powrót wszystko z powrotem i wybrać inną drogę lub kontynuować i wyświetla stronę główną wybranej metody.

Oczywiście poprawne aktualizacje „Yandex” powinna zawsze otlezhivat, bez względu na to dokładnie jak to jest zrobione, najważniejsze – aby zrozumieć wyniki i zdecydować, który sposób do dalszego promowania witryny.