Jak zapłacić za Tricolor szybko i bez problemów

Więc wybrano pakiet telewizji satelitarnej. Odbiór rosyjskich kanałów telewizyjnych w systemie Tricolor TV jest bezpłatny, ale jeśli chcesz, możesz podłączyć dodatkowe płatne pakiety usług.

Aby wyświetlić kanały bez opłacania abonamentu, musisz zarejestrować swój odbiornik na stronie operatora. Aby móc łączyć płatne usługi, po prostu przyczynij się do wybranego pakietu i korzystaj z ulubionych kanałów.

Istnieje kilka sposobów na zapłatę za Tricolor:

  • Twoje konto osobiste w systemie. Na tym możesz zapłacić za kolejną płatność za dodatkowe usługi.
  • Za pośrednictwem dowolnego terminala płatniczego, gdzie znajdziesz sekcję "Telewizja" i dokonaj płatności. Wszystko jest łatwe i proste. Ważne jest również pamiętać, że terminale płatnicze mogą pobierać prowizję za ich usługi. W takim przypadku wydana kwota będzie równa kosztowi wybranego pakietu Tricolor wraz z prowizją terminalu płatniczego.

Poza tym nie zapominamy, jak zapłacić za telewizor trójkolorowy przy użyciu specjalnych kart. Jest to karta zarysowania, która zawiera specjalny kod z tyłu pod osłoną. Możesz kupić od autoryzowanych dealerów firmy.

W tym celu metody płatności nie są ograniczone do Tricolor TV. Jak mogę zapłacić za dodatkowe usługi za pośrednictwem urzędu pocztowego? To proste. W każdym urzędzie pocztowym, w niektórych salach komunikacyjnych i punktach odbioru płatności na kasie można łatwo i szybko zapłacić za usługi. Aby to zrobić, musisz mieć identyfikator DRE. Jest to numer identyfikacyjny urządzenia odbierającego sygnał. Jest to niepowtarzalne, dlatego wiedząc o tym, zawsze możesz płacić za dodatkowe pakiety niemal w dowolnym miejscu w mieście.

Aby dowiedzieć się numeru identyfikacyjnego DRE, musisz "przeszukiwać" w menu odbiorcy. Użyj pilota, aby wyświetlić menu na ekranie telewizora. Zauważ, że dla różnych urządzeń liczba ta jest umieszczona w różnych punktach i podrozdziałach. Dlatego najlepiej skontaktować się z centrum serwisowym lub autoryzowanym przedstawicielem firmy Tricolor TV.

Tak więc, płacąc za pośrednictwem kasjera, powiadomić specjalistę o potrzebnych usługach, wskazać ID DRE (czyli 12 lub 14 cyfr), kwotę płatności. Zachowaj pokwitowanie.

Twoja karta MasterCard lub Visa może stać się asystentem w kwestii sposobu płacenia za Tricolor. Po pierwsze, nie ma prowizji. Po drugie, możesz to zrobić w trybie online, co samo w sobie, zgadzasz się, jest bardzo wygodny, zwłaszcza jeśli nie masz czasu na szukanie terminala płatniczego lub kasy.

Także wirtualny portfel dowolnego elektronicznego systemu płatności nie jest wyjątkiem. Jeśli system działa w Rosji, nie będzie problemów z płatnością.

Istnieje również możliwość zapłaty Tricolor za pomocą telefonu komórkowego. Poproś o to swojego operatora, ponieważ warunki mogą się różnić, a nie wszyscy operatorzy obsługują tę opcję.

Jak widać, szczególnie dla Twojej wygody i komfortu, istnieje wiele sposobów płacenia za Tricolor. Wszystkie operacje są uproszczone w jak największym stopniu. Wybierz pakiet, który Ci się podoba, zapłać i cieszyć się.