93 Shares 6989 views

Ćwiczenia dla utraty wagi. Aerobik oraz trening siłowy – Twój sekret sukcesu

Nie jest tajemnicą, że dieta jest wystarczająca, by zminimalizować ilość pożywienia. W tym samym czasie, można schudnąć bez wstawania z kanapy, ale zadzwonić ten sposób życia jest trudne do wykonania. Wszakże na diecie niskokalorycznej wystąpić zmęczenie, zawroty głowy. Energia nie jest wystarczająco nawet dla zwykłych spraw krajowych. Z braku glukozy i mózgu cierpi. Uwaga zostaje rozproszony, zaangażowanych w pracy umysłowej jest trudne. Ponadto poważne ograniczenia w diecie, zwykle wywołuje dodatkowy zestaw ciężarków na koniec diety. Dlatego dobrze jest przestrzegać pewnych ograniczeń dietetycznych. Mąki, tłuszczu, słodkie, słone i wędzone zminimalizowane. Wprowadź do diety więcej warzyw i oczywiście przenieść więcej.
Należy zauważyć, że rodzaj aktywności fizycznej nie jest ważne. Nawet wtedy, gdy prowadzi do czyszczenia i mycia naczyń, kalorie jeszcze zostać spalone prawidłowo. Oczywiście, osoba ta będzie schudnąć. Ale jeśli ostateczny cel – pięknej, proporcjonalnej i zaostrzone rysunku, ćwiczenia do utraty wagi powinny być integralną częścią programu redukcji masy ciała.


Hantle lub uruchomiony? Robimy plan treningowy

Rodzaje szkoleń można podzielić na tlenowych i beztlenowych (wytrzymałość). Były to bieganie, chodzenie, pływanie, taniec, jazda na nartach, zajęcia grupowe z różnych urządzeń. Inna grupa obejmuje ćwiczenia z ciężarami. Małe wyjaśnienie: Kształtowanie i pilates są również ćwiczenia energetyczne. W tym przypadku, obciążenie może być dynamiczne lub statyczne. Jako powikłanie służy własny ciężar ciała.

Pomimo faktu, że tlenowych i beztlenowych ćwiczenia są różne w rzeczywistości, zużycie kalorii jest prawie taka sama. Trudno jest określić, jakie ćwiczenia fizyczne , aby bardziej efektywnie schudnąć. Uważa się, że obecność tłuszczu tlenu aktywniejszego spalone. Ale trening siłowy zapewnia przedłużone działanie. Ponadto, dobrze rozwinięte mięśnie wymagają rozległą władzę. Oznacza to, że po roku intensywnego treningu w siłowni można bezpiecznie oddawać się bardziej niż kawałek ciasta, bez obawy, że zostanie przełożone na tłuszczu. Ponadto, praca z ciężarami, można łatwo podkorrektiruete ich obszarów problemowych.

Logiczny koniec do wiecznego sporu pomiędzy instruktorów aerobiku i trenerzy w siłowniach przyniósł dietetyków. Ich zdaniem, ćwiczenia do utraty wagi powinny obejmować oba rodzaje obciążenia.

Kilka mitów na temat ćwiczeń siłowych

Dziś trening w siłowni są dość popularne wśród płci pięknej. Jednak pomimo tego, że wiele dziewcząt wierzyć angażowanie z hantlami i sztangą, będą one wyglądać kulturystów. Należy zauważyć, że te obawy są bezpodstawne. Nawet silniejsza płeć jest dość trudne do osiągnięcia taką formę, że mówimy o dziewczynach.

Panie w średnim wieku są ćwiczenia energetyczne z pewnym zastrzeżeniem, uznając je przywilejem młodych. Mimo, że był po czterdziestu latach rozwinięte mięśnie w dobrym tonie jest potrzebne bardziej niż kiedykolwiek. Nie bez powodu, eksperci zalecają po czterdziestu latach będzie z pewnością stanowić uzupełnienie ćwiczeń, aby schudnąć w siłowni. Oczywiście, to nie odnosi się do ludzi, którzy nigdy nie grali sportu.

Niektórzy uważają, że aby schudnąć trzeba będzie na pewno do czynienia z niską wagą, a jednocześnie maksymalną liczbę powtórzeń. Jednak, jak pokazuje doświadczenie, dla tych, których waga jest znacznie wyższa niż norma, bardziej skuteczne podejście jest dokładnie odwrotnie.

Innym częstym błędem dotyczy częstości i czasu trwania treningu oporowego. W rzeczywistości, aby schudnąć, wystarczającą długość 40-50 minut sesje dwa razy w tygodniu. Oczywiście, to zakłada się, że oprócz treningu na siłowni, prowadzić aktywny tryb życia.

Uważa się, że ćwiczenia do utraty wagi w siłowni z pewnością będzie musiał odebrać instruktora. To nie jest całkiem poprawne. Oczywiście, nie jest zły, jeśli kompetentny i doświadczony trener wyjaśni zasady wykonania ćwiczenia, ale jest całkowicie opcjonalne. Kto jest wystarczająca do sprzedaży książek i płyt CD, które pomogą rozwikłać jakie ćwiczenia na grupę mięśniową zamierzonego. Dlatego też, jeśli nie masz pieniędzy, aby zapłacić osobistego trenera, nawet jeśli nie są zdezorientowani. Ponadto, symulatory specjalnie zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować prawidłowego wykonywania ćwiczeń.

Dla osób otyłych wykonywać, aby schudnąć musi być bardzo intensywne – to zupełnie błędne większość dietetyków. W rzeczywistości, osoba, której waga jest znacznie wyższa niż normalnie, trzeba wziąć udział w ćwiczeniu stopniowo, zaczynając od podstawowych ćwiczeń i kilka minut po treningu.

Błędzie są ci, którzy wierzą, że trening siłowy może odbywać się tylko w osławiony „kołysanie”. Postęp nie stoi w miejscu, a teraz klienci siłowni mają ogromną różnorodność aerobowe, siły i połączonych programów.

Na zakończenie chciałbym dodać, że nat. ćwiczenia do utraty wagi bez diety doprowadzi do przeciwnego rezultatu. Po tym wszystkim, sport rozgrywa się apetyt. Można nawet nie zauważają, jak zje dużo bardziej znajome.