590 Shares 5307 views

Amanita: receptura nalewki od alkoholu

Red grzyby od dawna uważane za trujące grzyby, do których nie da się dotknąć czegoś. Dlatego wielu zaskoczony dowiedzieć się, że ma właściwości lecznicze. W tym artykule dowiemy się lek na receptę od grzyba.


właściwości lecznicze

Z tego trującego grzyba robi narkotyków. Dla protivovarikoznye stymulujące i przeciwbólowe używać czerwony muchomor (przepis podany w artykule poniżej). Jej zastosowanie zmniejsza bóle reumatyczne, skurcze, nowotworów i nerwic. Leczenie odbywa się w skurcze jelit, gruźlica, menopauzy i mochevike. Jego właściwości lecznicze mogą odmłodzenia organizm. Jednocześnie można to zrobić ze śmietaną i brandy.

Typy muchomor

Znajdź gatunki jadalne muchomory mogą być w każdym lesie. Najczęstszym – cesarskie grzyb (Cezar). Ma mięsiste średnica głowicy 20 cm. Początkowo białą welon i kształt jajka, z którego jest czerwono-pomarańczowe lub czerwono nasadki. Tabliczka na środku przedłużony, żółty i pomarańczowy. Noga dolny cylindryczne bulw. Biały miąższ z dość przyjemnym zapachu.

Szafran jadalne rodzaju. Nakrętka osiągnie jego średnica 9 cm, to pomarańczowy płaski. Grzyb nie jest dużo śluzu, mlecznej lub białej, miękkiej i płyt o różnych długościach. W oparciu napompowane stóp, pokryte małymi łuskami. Trochę słodki miąższ.

Również możliwość korzystania z wysokiej grzyba. Nasadka tego grzyba tak wysokie, jak 15 cm, Brown z białych rzadkich części kocami. Płytki mogą być białe i czerwone. Cienkie nogi rozjaśnić ton kapelusza. Ciało oferta jest łatwo złamane. Grzyb ten śmierdzący, daje wystarczająco silnej wilgoci.

W pobliżu domów mieszkalnych wspólny szyszynki grzyb. Kapelusz jest bardziej jak kula z małych skalach. Biały Young, brudny szaro – dojrzały. Stóp do spodu grubą, przedłużony, szorstki. Firma ciałem o bardzo przyjemnym zapachu.

Opis nieruchomości

Grzyb ten posiada unikalne właściwości lecznicze, których użycie nie jest zastępowany przez inny zakład. Dla leków na choroby naczyniowe i żylnej impotencji i miażdżyca będą stosowane pantherina gatunków. Jego wlew medyczny łatwo pozbywa brodawki pojawiła.

Czerwony muchomor ma wspaniałe właściwości lecznicze. Traktuje wiele poważnych chorób, w tym padaczki. Środki eliminuje niektóre choroby rdzenia kręgowego i skóry. Jego zastosowanie pozwoli zaoszczędzić od tej starej wrzody i rany. Czerwony grzyb także łagodzić załamanie nerwowe.

recepty ludowe: Amanita

Tradycyjnych uzdrowicieli zgromadziły duże doświadczenie w korzystaniu z leczniczych właściwości grzyba. Niestety, tradycyjna medycyna jest cennym narzędziem nie spieszy się do przyjęcia. Rozważmy kilka receptur.

wyciąg

Jest to dość łatwe do przyrządzenia grzyb na alkohol. Przepis jest prosty: dokonywanie nowej grzybów (2 kilogramy CAPS) lub proszku (15 g) i 0,5 litra 45% wydajności teoretycznej alkoholu. Otrzymaną mieszaninę strome w lodówce przez 2 tygodnie.

Wyciąg alkoholowy do leczenia różnych problemów onkologicznych: piersi, przewodu pokarmowego, itp leczenia przechodzi ciągu 3 miesięcy, to fitomikoterapevtom sterowany … Dawkowanie – 1-5 kropli na kubek wody. Tradycyjnych uzdrowicieli w leczeniu takich problemów zaleca się brać udział w kursach przez 12 dni w odstępach tygodniowych, z nalewka wziąć 1-12 kropli (w zależności od charakteru choroby) w soku grzybowym (pieczarkami lub boczniaki) lub mleka.

nalewka

Rozważmy następujący przepis. Amanita wódka nie jest również trudne do przygotowania. W tym celu 3-4 świeże kapelusze, które trzeba zmielić, a następnie wlać wódkę i umieścić w szklanym naczyniu. Warstwa cieczy powinien obejmować grzyby kilka centymetrów. Tchnąć w lodówce przez 2 tygodnie. Ciecz po infuzji szczepu.

Ta receptura nalewki grzyb używany analgezji (jak tarcie) na reumatyzm, zapalenie korzonków nerwowych, ból stawów i t. D.

częste napady

Co jeszcze może pomóc grzyb? Leczenie (przepis poniżej) za pomocą możliwe to grzyb i skurcze mięśni. Często występują one z powodu zaburzeń układu nerwowego. Warto zauważyć, że w tym przypadku, krótki Nalewki odbioru często daje szybki efekt terapeutyczny. należy przyjmować na pusty żołądek dwa razy dziennie, 5 kropli na szklankę wody.

bolesne miesiączkowanie

Amanita receptura nalewki z których jest określona w artykule poniżej, również pomaga bolesne miesiączki. Aby stosować leku trzeba codziennie rano aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu. Wielość dozowania zwanego w skrócie co 7 dni. Do zapobiegania Ponadto zaleca się pojedynczą dawkę środków raz w miesiącu. Tak więc dość łatwo wyeliminować miesięczny przyczynę cierpienia ogromnej ilości płci pięknej.

Choroba piersi

Co jeszcze może pomóc grzybowy przepis jest tak proste? W leczeniu zapalenia sutka przy użyciu nalewki Cognac. W tej technice wytwarzania środka leczniczego prawie niczym od znanego sposobu otrzymywania nalewki jest inna amanitas cięcia, umieszczone w naczyniu i wylano koniak. Przez dwa tygodnie, zachować podkreślając, od czasu do czasu potrząsając zawartość. „Koniak likier” zaleca się przyjmować trzy razy dziennie na 1/10 łyżką pół godziny przed posiłkiem.

Gorączka reumatyczna i choroba reumatyczna serca

Ale nie tylko w ten sposób jest on używany muchomor. Przepis pochodzi od następnego Rosji. Na to potrzeba rosyjskiego pieca (lub przynajmniej piekarnik). Świeże grzyby w szczelnie Trumbo ceramiki, przykryty pokrywą, która jest następnie pokryta cieście. Opakowanie umieszcza się na arkuszu azbestu w piecu, aby w ten sposób wyeliminować przypieczenia. Po 3 struktura Chasa usuwa się i oddzieloną sok przesącza się przez 2 warstwy gazy, a następnie rozcieńczony alkohol 1: 1. Wlać mieszaninę do ciemnej butelki, a następnie podawany na dwa tygodnie. Używane narzędzie do ucierania. Lek jest skuteczny w usuwaniu bólu i stanu zapalnego w stawach.

melasa

Rozważmy teraz przepisywania muchomor dla stawów. Sposób wytwarzania narzędzia podobny do poprzedniego, ale z tą różnicą, że grzyby ułożone warstwami w sól. Następnie naczynie jest oczyszczone w piecu przez 4 Chasa (180 ° C). Gotowy ciecz o konsystencji syropu miesza się z alkoholu i wlewa ciemnym szklanym słoiku i przechowywać w lodówce. Ten „syrop” Właściwości lecznicze nie traci przez dłuższy czas. Jak mówić Uzdrowicieli takich grzybów przepis nalewki w leczeniu mięśni i stawów, gościec wywiera działanie przeciwbólowe, czyli „pęczniejącej na zimno” całkowicie przerwy.

Objawy zatrucia

Należy pamiętać, że muchomor – grzyby trujące, a osoba z naruszeniem dawkowanie może być łatwo i wystarczająco silne, aby je otruć. Upojenie następujących objawów:

 • ostrej biegunki;
 • wymioty i nudności;
 • ból brzucha;
 • ślinotok;
 • ciężkie pocenie;
 • sinica (kolor skóry i błon śluzowych niebieskawe zabarwienie);
 • Zwężenie źrenic;
 • duszność;
 • urojeniami i halucynacjami;
 • utrata przytomności;
 • drgawki.

W tym przypadku trzeba wezwać karetkę, ale dopóki nie przybywa, szereg działań muszą być podjęte w celu zmniejszenia stanu pacjenta, jak to tylko możliwe.

Pomoc w przypadku zatrucia

Więc co należy zrobić, jeżeli środki z muchomora (z powodu przedawkowania lub z jakiegoś innego powodu) spowodowały zatrucie i nie pomóc?

 1. Konieczne jest, aby osoba pić około 0,5 litra wody, palce wsunął głęboko w ustach, co powoduje wymioty. Konieczne jest, aby powtórzyć procedurę tyle razy, jakie mogą być konieczne dla pełnego oczyszczenia pokarmu w żołądku. Musisz pozostać jako czysta woda wychodzi.
 2. Osoba powinna podjąć szczególne soli przeczyszczające. W tym siarczanem magnezu (30 g) rozpuszczono w 1/2 szklanki wody.
 3. Gdyby nie było pod ręką środek przeczyszczający, trzeba sprawić, że pacjent lewatywa jedną szklankę ciepłej wody. W celu zwiększenia efektu wody pożądane jest, aby umieścić w układzie scalonym łyżka dziecko lub mydła.
 4. Pisząc do wypicia 15 kropli nalewki belladonny, 30 „Zelenin«kilka kropli lub tabletek, przy użyciu dowolnych środków, które składają się wilczej jagody (na przykład»Bekarbon«»Besalol«»Belloidum«»Bellalgin«»Bellataminal„).

Dalsza pomoc powinna być udzielana ekspertów.

Przeciwwskazania

Muchomor przepisać leczenie nie będzie matek karmiących i kobiet w ciąży, osób indywidualnych nietolerancji. Także to jest przeciwwskazany u dzieci w wieku poniżej 16 lat. Preparat z grzybów, jakie należy podjąć w dawkach podanych powyżej.

opinie

Recenzje A. muscaria pokazują, że leczenie to daje inny wynik. Najlepiej jest, aby pomóc alkoholan, zwłaszcza w przypadku ropni skóry i osteochondroza. Ci, którzy korzystali z niewłaściwego leku, doznał poparzeń. W tym przypadku raka poddanego obróbce w taki sposób nie zawsze przechodzi.

W celu wyleczenia choroby, nie są przekazywane w dowolny narkotyków ściśle według tych dawkach. I pamiętaj – trujący grzyb, właściwości lecznicze i mogą czasami boli!

Zadbaj o siebie i swoich bliskich! I nie zapomnij, aby skonsultować się z lekarzem.