105 Shares 6552 views

Znani komentatorów sportowych Rosja

Przez cały czas, sport mają dużą armię fanów. Ktoś, kto lubi oglądać zawody, przy stadionie, ktoś woli zostać w domu i śledzić wszystko, co dzieje się w telewizji. Oczywiście, o wiele bardziej interesujące, gdy piłka nożna czy koszykówka to gra umiejętne komentatorzy. Niektóre z nich nie są mniej popularne niż prezenterów programów rozrywkowych. W dalszej części artykułu przedstawimy wam kto najbardziej znanych komentatorów sportowych Rosja. Zacznijmy od obecnego weterana.


Giennadij Orłow

Przed objęciem publicysta, był piłkarzem. W tej dziedzinie otrzymał tytuł Mistrza Sportu Związku Radzieckiego. Orłow uhonorowany również pracownika kultury Rosji i laureat nagrody „Taffy” (2008). Piłka nożna, zaczął angażować się w czasach szkolnych, grał na „Vanguard” (Sumy), a po ukończeniu studiów grał w zespole tytułowej w Charkowie. Po to, aby dopasować z Leningradzkiego „Zenith” zauważył trener tego zespołu, otrzymał zaproszenie, aby przejść do stolicy Północnej i zintegrować jego struktury. Przez pewien czas mieszkał i grał w Leningradzie, ale w wieku 25 lat musiał opuścić piłkę nożną, jak zostało rannych. Następnie postanowił wrócić do domu, ale poznał piękną dziewczynę Olga, która była aktorką Komissarzhevskaya teatr. Tak, to było dla niej i jej karierze aktorskiej.

W telewizji, przybył w 1973 roku. Zmienionej wiadomości sportowych po śmierci Wiktora Nabutov, jeden z najlepszych komentatorów sportowych w Rosji, nie było wolnych miejsc i ogłoszono konkurs. Giennadij Orłow postanowił uczestniczyć i wygrał. Więc jedziemy, prowadził pokrycie Olimpiady i najbardziej krytycznym meczów piłki nożnej w kraju i na świecie. Stał się wiodącym sporty takie telewizji Leningrad jako „kary”, „Znowu o futbolu”, „Piłka nożna w Zenith”. Wtedy to było na zasadzie freelance zaproszony do prowadzenia programu ORT „Goal!”. Od jesieni 2009 roku, Giennadij przełączony na kanał „NTV-Plus”, ale pozostał niezmieniony mecze komentator „Zenith”. Od listopada 2015 roku jest komentatorem transmisji piłkarskich na kanale telewizyjnym „gra TV”.

George Cherdantsev

On również prowadzi ranking najlepszych komentatorów sportowych Rosja. Znany głównie jako sportowej jazdy, dostał na kanale NTV, a następnie – „NTV-Plus”. Dziś jest komentarz na temat „Meczu telewizji.” Jego kariera telewizyjna rozpoczęła w 1996 roku, gdy stan zbierał nowy kanał telewizji satelitarnej „NTV +”.

Początkowo był tłumacz, następnie głos małych działek raportowania sportowych. Następny Wasilij Utkin wziął go do korespondentów programu jej autora „Football Club”. Pierwszy mecz zauważył w 1998 roku. To był rekord w meczu pomiędzy Włochami i Norwegią na mundialu we Francji. Rok później został zatrudniony na TNT i NTV + Football.

Od czasu do czasu on zastąpiony Wasilij Utkin i przeprowadziła kilka kwestii „Football Club”. Oprócz telewizji, stał się wiodącym programów sportowych w stacji radiowej „Srebrny deszcz”. Podobnie jak większość z najlepszych komentatorów sportowych w kraju, dziś jest stałym współpracownikiem telewizji „TV gry”.

Wiktor Gusiew

A na niektórych kanałach komentatorów sportowych? „Rosja-1” i „Kanał” – to specjalny braterstwo. Pracować w tych stacjach telewizyjnych – najwyższe osiągnięcie dla większości pisarzy sportowych. Gusiew współpracuje z telewizją od 1992 roku, najpierw jako freelancer i prezenter „cel” i „Sports Weekend”, który udał się do „Pierwszego Kanału”.

Pierwszy mecz, zauważył – mecz pomiędzy Spartakiem Moskwa „” i „” Galatasaray w Lidze Mistrzów UEFA. Od 1995 roku został pracownikiem „Pierwszy kanał”. Nawiasem mówiąc, był wiodącym sportem w bloku 1996 informacja programu „Aktualności” i „Time”.

On udał się szef Dyrekcji programów sportowych „Pierwszy kanał”. Od 2004 roku jest autorem i prezenterem programu autorskiego „futbol z Viktorom Gusevym”. Został także członkiem popularnego projektu, „The Last Hero” (trzecia część), „Lost”, a gra „The Great Race”. W sporcie, prowadził także kulinarną teleturniej „Pan smaku.” Trzykrotnie otrzymał nagrodę Taffy, jest wiceprezesem Federacja rosyjska dziennikarzy sportowych.

Dmitry Guberniev

Ten komentator sportowy Rosja jest nie tylko jednym z najbardziej znanych, ale również jednym z najbardziej popularnych prezenterów kraju. Obecnie jest członkiem personelu kanału telewizyjnego „TV gry”, a także redaktor naczelny Wspólnego Dyrekcji kanałów telewizyjnych sportowych RTR. Był dwukrotnie laureatem nagrody AGS w 2007 i 2015 roku. Wsiadł do telewizji na początku lat 90., biorąc udział w konkursie na stanowisko komentator sportowy dla nowego kanału satelitarnego NTV +, a następnie TV-6. Jego nauczycielem dykcja była Swietłana Kornelevna Makarova, który był nauczycielem Ekaterina Andreeva, Leni Parfyonov, Mihaila Zelenskogo i Tina Kandelaki. Dziś uczy swoje techniki i uczy młodych komentatorów.

Jak zdobyć popularność

Od 2000 Dmitriy Guberniev stały komentator sportowy na kanałach telewizji „Rossija 1”, a następnie „Sport”, który później stał się znany jako „Rossija 2”. jego popularność jako ołowiu rośnie z każdym rokiem. „The cornstalk dwóch metrów”, jak sam siebie nazywa, zakochał się w całym kraju. On jest dzisiaj – najlepszy komentator sportowy ( „Rossija 2” – kanał, który można zadzwonić do domu).

Przez długi czas był współgospodarzem porannego programu „Dzień dobry Rosji!” I inne. Transmission. Od 2007 roku, miał własne zdanie kawałki – „Tydzień sportu wraz z D. Gubernieva” i program „Biathlon z Dmitriem Gubernievym”, który miał 5 lat. Ty jej pewnie pamiętają jako członek „Fort Boyard” – jeden z najbardziej ekscytujących i ekstremalnych gier na świecie. Od 2000 był felietonistą pamiętników olimpiadzie.

komentatorów sportowych Rosja

W tym artykule przedstawiono cztery najpopularniejsze sporty obserwatorów krajowych. Ich głosy są znane wielu z naszych rodaków, a nie tylko dlatego, programy sportowe, które są nadawane na rosyjskich kanałów telewizyjnych, a także obserwować mieszkańców krajów WNP, a ci ludzie stają się bardzo droga i ukochana. Jeśli chodzi o ich twarze, widzimy je rzadziej, ale jednak są one również uznane. komentatorów sportowych Rosja, zdjęcia, które mamy przedstawione w tym artykule były w stanie osiągnąć popularność jego etyka pracy i miłości i oddania do sportu.