519 Shares 2228 views

Lek „Thiotriazoline”: analogi, ich porównanie i opinie

Różne leki można stosować w leczeniu chorób wątroby. Na przykład, w przypadku jakichkolwiek problemów z ciała, że lekarze często przepisują leki do Thiotriazoline pacjentów”. Lek jest bardzo skuteczny. Jednak czasami zdarza się, że pacjent lek z jakiegokolwiek powodu nie nadają. W aptekach i oznacza to, że nie zawsze tak jest. W takich przypadkach może być zapisany zamiast „Thiotriazoline” analogów leku. W Rosji, wielu takie leki są dostępne bez recepty bez problemów.

Opis preparatu

Odnosi się to do grupy medycyna antyoksydacyjnej. Wchodzi na rynek w postaci białych tabletek ze skośnymi. Lek jest pakowany w postaci, w pomiaru płytki kontur (10 części). Głównym aktywnym składnikiem tego leku jest thiotriazolin. Każda tabletka zawiera 100 mg tego. Warto pakowania „Thiotriazoline” 50 tabletek po 100 mg około 700-900 rubli.

Ponadto, tabletki, preparat ten znajduje się w aptekach, jak:

 • Fiolki do wstrzykiwań;
 • kropli do oczu;
 • dopochwowe i doodbytnicze czopki.

Dziesięć fiolek "Thiotriazoline" (25 mg / ml, 4 ml) w przybliżeniu 600-900 rubli, w zależności od dostawcy.

Instrukcje użytkowania

Oczywiście, należy postępować dokładnie stosując lek „Thiotriazoline” instrukcji. Analogi tego leku są często bardziej szkodliwe pod względem skutków ubocznych. Ale zastąpić „Thiotriazoline” powinny one być dozwolone jedynie po konsultacji z lekarzem. Przepisać ten lek jest zwykle w dawce 1-2 jednostek. 3-4 razy dziennie. Przebieg leczenia w większości przypadków trwa 20-30 dni.

„Thiotriazoline”, przeznaczony do leczenia oka, często przepisują 2 krople do worka spojówkowego 3-4 razy dziennie. Ci, którzy spędzają dużo czasu przy komputerze, lek przepisywany 2 krople przed pracuje dalej na tej samej wysokości co dwie godziny. Przebieg leczenia przy użyciu tego preparatu formy, zwykle trwa dwa tygodnie.

Roztwór „Thiotriazoline” wstrzykuje się domięśniowo 2 ml (2,5%), 2-3 razy dziennie. 4 ml dożylnie raz dziennie. Czopki „Thiotriazoline” wprowadza się w pozycji leżącej. Zapalenie wątroby i marskość wątroby są przepisywane czopka doodbytniczego 2 razy dziennie. Globulki często przepisywane na zapalenie macicy w ilości 1 szt. dziennie.

świadectwo

Tutaj takie tu mowa „Thiotriazoline” lek przewodnika. Analogi leków najczęściej używane przez inne systemy. Lekarze przepisują leki, że pacjenci są głównie w następujących chorób:

 • marskość wątroby;
 • alkoholowa choroba wątroby;
 • wirusowe i alkoholowe zapalenie wątroby;
 • Stłuszczenie wątroby.

Krople „Thiotriazoline” może być wyznaczony na:

 • oparzenia i urazy gałki ocznej;
 • choroby zapalne dystroficznym rogówki;
 • Wirusowe zapalenie spojówek;
 • syndrom „suchych” oczu.

Nie stosować tego leku w leczeniu ludzi:

 • niewydolność nerek;
 • o zwiększonej wrażliwości na lek.

Jest to również przeciwwskazania do stosowania tego leku jest dziecko. Kobiety w ciąży i karmiące piersią lek można podawać tylko w postaci kropli do oczu.

skutki uboczne

Zażywać leki „Thiotriazoline” w jakiejkolwiek formie może być przepisywany wyłącznie przez lekarza. Skutki uboczne tego leku sporo:

 • nudności i suchość w ustach;
 • wzdęcia;
 • ogólne osłabienie i zawroty głowy;
 • tachykardia i ból w sercu;
 • Podwyższone ciśnienie tętnicze krwi;
 • gorączka i obrzęk naczynioruchowy;
 • Ataki astmy.

Jakie są lekiem dla „Thiotriazoline” analogów w Rosji

substytuty strukturalne ten lek we współczesnym rynku farmaceutycznym nie istnieje. Jednakże, jeśli jest to pożądane, pacjenta można zawsze stosować preparat o zbliżonym działaniu farmakologicznym.

Najczęściej przepisywany lek zamiast „Thiotriazoline” analogowej:

 • "Gepatomaks forte";
 • "Ekstal-2";
 • "Korneregel";
 • "Idrinol".

Medycyna "Gepatomaks forte"

Bardzo często pacjenci są zainteresowani tym, co może być zastąpione przez „Thiotriazoline” (tabletki). Analogi tego leku w postaci różnych kompozycji są dostępne, a koszt. Na przykład, lek można zastąpić leki taniej „Gepatomaks forte”. Lek ten jest sprzedawany w kapsułkach. Jego główne składniki czynne obejmują:

 • fosfolipidy wzbogacony;
 • Ekstrakt mleka ostu;
 • wyciąg z kurkumy i karczoch;
 • Helichrysum piasek wyciąg.

Jak „Thiotriazoline” Lek ten należy do antiokidantnyh grupowej. Powinna ona być lekarstwem jest znacznie tańszy – około 250-300 rubli za 30 tabletek. Jako „Thiotriazoline”, „Gepatomaks forte” może być przypisana na zapalenie wątroby i marskość wątroby. Stosowany jest również w otyłości, zapalenia pęcherzyka żółciowego i niektórych chorób skóry (zapalenie skóry, egzema). Ponieważ to narzędzie jest wykonane na bazie substancji naturalnych, skutki uboczne ma mniej niż „Thiotriazoline”. Kiedy stosowany nieprawidłowo, może wystąpić u pacjenta:

 • nudności i wymioty;
 • gorzki smak w ustach;
 • luźne stolce.

Kobiety w ciąży, jak już wspomniano, nie jest lek jest podawany doustnie, „Thiotriazoline”. Analog „Gepatomaks” kobiet oczekujących na dziecko może podjąć. Przeciwwskazania do stosowania tego leku są wyłącznie:

 • calculous zapalenia pęcherzyka żółciowego;
 • żółtaczka;
 • ropne zapalenie pęcherzyka żółciowego.

Dzieci lek ten może być podawany do 8 lat. Przyjmować tego leku, zazwyczaj 2 kapsułki trzy razy dziennie. leczenie „Gepotomaks forte” w większości przypadków trwa 1 miesiąc.

Recenzje przygotowania

Zaletami tego leku obejmują konsumentów na pierwszym miejscu niewielką ilość skutków ubocznych. Wielu pacjentów zaleca się pić leku po spożyciu jakichkolwiek toksycznych leków. Uważa się, że „Gepotomaks forte” doskonale przywraca komórki wątroby. Oznacza to również wyjście może pozostałe toksyn z organizmu. Niektóre wady leków, większość pacjentów leczonych dość długo oczywiście. Pomimo faktu, że ten lek jest wart mniej „Thiotriazoline” koszty leczenia z jego stosowania ostatecznie dość drogie.

Medycyna "Ekstal-2"

Ten nowoczesny lek jest także często stosowany w leczeniu chorób wątroby. Jego zalety, między innymi, jest fakt, że, jak „Gepotomaks forte” zły oczyszcza organizm z toksyn. Dostępne „Ekstal-2” w postaci syropu. Jednym z jego butelki 100 ml kosztuje około 240 rubli.

Przypisać środki do chorób, takich jak:

 • Przewlekłe zapalenie wątroby;
 • zatory w wątrobie;
 • pogrubienie zespołem żółci.

Lek ten jest zazwyczaj wydawane w dawce 1/2 łyżeczki raz dziennie. Oznacza to, że w 100 ml fiolki pacjent może trwać długo.

Tak więc, musimy wymienić takie leki jak „Gepatomaks” i „Thiotriazoline”. Analogowy „Ekstal-2” różni się od nich tym, że ma praktycznie żadnych przeciwwskazań. Nie można brać go tylko do tych ludzi, którzy zidentyfikowali alergii na którykolwiek z jego składników. Ponadto, nie przepisze leku u pacjentów z cukrzycą.

Opinia w sprawie Ekstal-2 przygotowanie pacjenta”

Recenzje pacjentów z tego leku jako „Gepatomaks” zasłużył dobre. Większość pacjentów ma go podczas pierwotnego leczenia jakiejkolwiek toksyczności leków. Zaletami tej drodze, oprócz skuteczności, wielu pacjentów są dalej, a jego niski koszt. Zarządza czyszczenia terapii pacjentów z zastosowaniem tego leku na ogół niedrogie.

Lek „Korneregel”

Lek ten jest często zastępowane przez krople do oczu „Thiotriazoline”. Analogowy „Korneregel” wykonany jest na bazie substancji dekspantenol. Jak „Thiotriazoline”, lek ten może być stosowany do oparzeń i urazów oka. Jest on używany i różnego rodzaju zapalenia. Contra nie miała praktycznie żadnego. Ciąży „Korneregel” stosować z ostrożnością.

Recenzje medycynie „Korneregel”

Lek ten zastąpi wielu pacjentów „Thiotriazoline” (krople do oczu). Analogi w Rosji dla tej postaci leku produkowanego jest inna. Ale większość z nich, niestety, ma wysoce wyspecjalizowaną celowi. „Korneregel” medycyna zdobyła również dobre opinie pacjentów, szczególnie w stosunkowo szerokim spektrum działania. Ponadto, większość pacjentów odnaleźć ten lek bardzo skuteczny. Nie dyskomfort kiedy zaszczepił „Korneregel” przyczyn. On skutecznie odzyskuje uszkodzone oko.

Niektóre wady tego leku, pacjenci nosić krótki okres przydatności do spożycia w formie drukowanej. Również wadą tego leku jest uważany i jej stosunkowo wysoki koszt. „Korneregel” Cena 250 rubli rury 10 gramów.

Czopki „Viferon”

Oczywiście, można zastąpić innym lekiem „Thiotriazoline” (świece), jeśli to konieczne. Jej analogi w postaci dostępnej w handlu rzadko. Jednak iskra o podobnym działaniu farmakologicznym na rynku wciąż istnieje. Na przykład, „Titriozalin” w leczeniu wirusowego zapalenia wątroby typu B może być zastąpiona w razie potrzeby czopki „Viferon”. Skład tych świec są substancje, takie jak witamina E „” dihydrat soli disodowej EDTA, polisorbat 80 i dodatków do żywności E 301. Ponadto zapalenia wątroby świecy „Viferon” może być używane w waginozy bakteryjnej.

Recenzje tych czopków pacjentów zasługują na dobre. Korzyści te obejmują szybkość działania i brak skutków ubocznych. Użyj „Viferon” Czopki mogą nawet małe dzieci.

zamiast wniosku

W ten sposób możemy zrozumieć, że jest to lek „Thiotriazoline”. Analogi, instrukcje użytkowania, kompozycję badano również przez nas. Lek jest bardzo skuteczny, ale w tym samym czasie i kosztowne. W przypadku braku środków do leczenia tym środkiem na tej samej lub przeciwwskazania „Thiotriazoline” może być łatwo zastąpiona inną, mało wydajne, ale jest tańszy sposób.