143 Shares 9890 views

„Amphibian Man”: aktorzy i role

Kto z nas nie widział kultowy radziecki „The płazów Man”? Aktorzy po obraz na ekranie był prawdziwą gwiazdą, piękna historia filmu nadal cieszy serca milionów widzów. Pamiętajmy o tych, którzy dzisiaj zagrała w tym filmie.

protagonista

Ten młody człowiek szalony piękno, był w porządku, greckiego boga Apolla. Jego nazwa – Ichthyander. Od pierwszej klatki aktor stał się idolem dziewczyn ZSRR. Kto zagrał rolę młodego człowieka-delfinem?

Vladimir Koren – aktor (Amphibian Man – to jego najsłynniejsza rola) – był bardzo młody, kiedy został zaproszony do pracy w filmie. Nie wiem zbyt wiele, ale to pomogło mu naturalny urok i piękno. W filmie aktor próbował zrezygnować z wyczynu, nakręcony w trudnych scen na lądzie iw wodzie.

Sława natychmiast po premierze filmu w 1962 roku. Więcej niż w jakimkolwiek obraz młodego aktora nie mógł dobrze grać. Zagrał w 70-80 lat. obszerna, ale były głównie epizodyczne role. Kornev gdy zaczęła bardziej skupić się na pracach teatralnych.

Począwszy od 2000 roku, aktor ponownie usunięto we współczesnym kinie, grając rolę wieku starszym piękności.

Pierwszy sukces piękny Gutierrez

Wiele radzieckie widzowie wrażeniem filmu „Amphibian Man”, aktorzy z filmów wciąż pamiętają pracę z miłością i oddaniem.

Wielki sukces przyszedł i do aktorki, która grała główną rolę. Była córką znanego piosenkarza i aktora Vertinsky – Anastasia. Dziewczyna była tylko 16 lat. Jednak to odręcznie piękna, jak jej matka Lydia. Później aktorka ocenić ich skuteczność w tym filmie jest bardzo protekcjonalnie, wskazując, że było wiele nastolatek naiwność i kanciastość. Jednak ci, u których występują Vertinskaya na strzelanin, zeznał, że młoda aktorka dała sobie całą pracę, skoczył do morza wraz z doświadczonych pływaków i nie boi się jakiegokolwiek niebezpieczeństwa.

villain utworu

Melodramat jest niemożliwe bez czarnych charakterów, a nawet przerażające, ekran, ale nadal okrutny, mściwy i gotowi zniszczyć szczęście głównych bohaterów. Taki bohater i stał się obraz, stworzony Mihailom Kozakovym.

Widzowie pamiętają wszystkich aktorów filmu „Amphibian Man”, nawet takich jak przerażający Pedro Zurita, który stał poślubionej Gutierrez.

Aktor doskonale udało się odegrać bardzo negatywny wizerunek. Ale nawet w roli villain Kazakov był bardzo uroczy i lubiany kobiety. Nie trzeba mówić! Film okazał się wielkim, pomimo faktu, że nie wszystkie role zostały pozytywne.

"Amphibian Man": Aktor

Oprócz obrazów z trzech głównych bohaterów (para w miłości i jeden czarny charakter w filmie) a lot śmiałych twórczości.

Nikolai Simonow poradził sobie doskonale z roli starego profesora, ojca wspaniałego młodego człowieka-delfina. Profesor z całego serca jest nauką i nie może iść na zmowie z ludźmi, którzy nie mają ani honoru, ani sumienia.

Anatolij Smiranin również znakomicie zagrał rolę ojca głównego bohatera – stary marynarz, który, z powodu biedy zmuszony porzucić ukochaną córkę poślubić bogatego człowieka o wątpliwej reputacji.

Vladlen Davydov wcielił się w rolę młodego dziennikarza, beznadziejnie zakochany w pięknej bohaterki. I choć nie podziela uczucia dziewczyny, najprawdopodobniej, będzie dzielić się z nimi życia i jego przeznaczenia, ponieważ ten młody dziennikarz niezwykle uczciwy, szlachetny i odważny.

Wiele wyróżnia się film „pływającego Man”, aktorzy i role odgrywane przez tych ludzi na zawsze wpisał się w historii kina narodowego.

W filmie występują pracować kilka bardzo małe, ale również niezapomniany aktora. Przykładem jest praca aktora Stanislav Checa, który grał rolę ochroniarza Carlos, był młodym człowiekiem delfinów ucieczki z więzienia. Nie mniej wyrazista rola kanarek w tawernie, śpiewając pieśni żeglarzy prowokacyjne i morskich diabłów. Ta rola jest grany przez młodego aktorka Nina Bolshakova.

Film ma wiele godnej pracy aktorskiej. Ten opiekowała twórców filmów. Nic dziwnego, że takie sława w ZSRR i za granicą otrzymał obraz „płazów Man”, aktorzy z filmu przyciągnęła uwagę widzów ze swojego piękna, młodości, wdzięku i zawodowej zdolność do przekształcenia.

Te zdjęcia nie umierają, a nowe pokolenie widzów znaleźć w nich, jak to jest z nimi, wzruszająca historia, możliwość zrelaksować duszę, radość z oglądania dobre i wspaniałe, aczkolwiek trochę naiwne bajki o miłości.