773 Shares 3112 views

Peeling środku: jaka jest procedura?

Dla tych, którzy chcą poprawić wygląd skóry i zredukować istniejące zmarszczki jest najlepsza peelingi mediana – zabieg, który skutecznie wygładza skórę, nadając jej zdrowy, młodzieńczy wygląd. Ponadto, tego typu skórki chemicznego eliminuje zmarszczki i plam pigmentowych na skórze. Jednakże, zmarszczki, blizny potrądzikowe po obraniu w środku nie ma wpływu, to wymagałoby procedurę głębokie peelingi). Dla mediany peelingu przy użyciu różnych środków chemicznych. Najczęściej stosowane do tego celu kwas trichlorooctowy, kwas salicylowy i kwas glikolowy i roztwór Jessnera.


Mediana Peeling osoba: godność

Pomijając fakt, że mediana obierania prowadzi do poprawy struktury skóry i koloru nim, pomaga zredukować przebarwienia i drobne zmarszczki i przywrócić dźwięk. Ponadto skutecznie eliminuje trądzik i eliminuje przebarwienia wokół oczu. Aby uzyskać najlepszą wydajność zaleca się powtórzyć peelingu po 3-6 miesiącach. Sukcesy mediana obierania z głębin jest jego zdolność do prowadzenia ludzi o ciemniejszej skórze, ale istnieje pewne ryzyko pigmentacji.

Wady Mediana Peeling

Peeling medianę pozwala zredukować tylko zmarszczki, ale to nie ma wpływu na głębszych zmarszczek mimicznych,. Dla najlepszego efektu zaleca się, aby przejść specjalny program obierania pielęgnacji skóry, łuszczenie i powtórzyć procedurę w odstępie 3 miesięcy. Efektem tego rodzaju peelingu trwa do 12 miesięcy, a można ją rozszerzyć za pomocą programów do pielęgnacji skóry, a także mikropilinga.

Przygotowanie do procedury mediana obierania

Jest najbardziej skuteczny średni obierania pożądane przygotować. Promuje ona głębszą penetrację substancji chemicznej stosowanej, wczesnym odzysku, zmniejszyć ryzyko pigmentacji skóry, odpowiednio, i jak najlepszych wyników.

Preparat do podawania miejscowego zazwyczaj stosowane retinoin, środki wybielające, i kwas glikolowy w ciągu 4-6 tygodni przed badaniem. Retinoin pomaga złuszczają martwe komórki skóry, co pomaga zapewnić głębszą penetrację obierania. Ponadto retinoin intensyfikuje proces regeneracji komórek skórnych i przyspiesza gojenie. Glikolowego wzmacnia efekt retinoina.

Pacjenci z ciemnej skóry jest większe prawdopodobieństwo pigmentacji po zabiegu. Aby zmniejszyć to ryzyko, zaleca się stosować wybielaczy – przed zabiegiem i po nim. W przypadku korzystania z programu pielęgnacji skóry, to z pewnością już przygotowuje ją do peelingów chemicznych.

Niektóre kliniki odpadanie srodku, nie przygotowuje wstępną skórę. Należy jednak pamiętać, że w tym przypadku trudno jest zapewnić najlepsze rezultaty, proces odzyskiwania będzie trwał dłużej, a ryzyko pigmentacji jest znacznie wyższa niż na przygotowaną skórę.

Jak przyśrodkowej procedura obierania

Procedura jest zwykle wykonywane w warunkach ambulatoryjnych, centrum medycznego lub kosmetologa szafki. To trwa 15 minut do godziny. To zależy od leczonej powierzchni skóry. Zabieg jest bezbolesny, ale lekarz może przepisać środki uspokajające lub środki znieczulające.

Po nałożeniu na skórę obierania środka chemicznego, na przykład kwasem trójchlorooctowym. Po osiągnięciu żądanej głębokości substancja zobojętniono suchym lodzie. Po zabiegu może wystąpić pieczenie, ale przechodzi przez 2 – 10 minut.

Około pół godziny po peelingu skóra staje się normalny kolor. Następnie, do szybkiego gojenia i efekt nawilżający na skórę maści nakłada się na bazie roślinnej lub zwierzęcej. Zazwyczaj leki przeciwbólowe po medianie obierania pacjentów nie potrzebujesz.

okres zwrotu

Po środku obierania zwykle nie czuje żadnego dyskomfortu. Umyć twarz zaleca się 2 razy dziennie, używając delikatnego mydła i wody, a następnie skóra jest konieczne stosowanie maści. Za pierwszym razem może wystąpić zaczerwienienie skóry. Powierzchowne warstwy skóry po kilku dniach ciemnieją i stają się bardziej gęste. Następnie pęknięcia skóry i skórki. Łuszczenie typowo przechodzi przez 4 do 7 dni. A w miejscu już łuskane skóra wydaje się świeże i nowe. Po zamknięciu łuszczenie skóry można stosować makijaż. Po 2 tygodniach, pożądane jest, aby przejść do programu pielęgnacji skóry.

Wyniki Mediana Peeling

Efekt skórki przyśrodkowej średnio trwa od sześciu miesięcy do 2 lat. W celu przedłużenia działania post-peelingu zaleca się używać specjalnych produktów do pielęgnacji skóry.

Mediana Peeling: Wnioski

Porównując proste i złożone metody kosmetologii, mediana Peeling daje dobre wyniki przy niskich kosztach i stosunkowo szybki okres rekonwalescencji. Procedura ta jest idealna dla kobiet, które chcą lepszy efekt niż obieranie z powierzchni i głębokiego peelingu dla nich drogie.