891 Shares 2164 views

Stacja metra "Kuzminki" (zdjęcie). Co jest oddział?

Stacja metra „Kuzminki” między „tekstylia” i „Riazań prospekt”, a dwa pozostałe stacje moskiewskiego metra, w tej samej dzielnicy stolicy Rosji. To odnosi się do metra fioletowy, jednej z najbardziej ruchliwych linii Moskwy. Jego otwarcie nastąpiło w 1966 roku, nazwał ją na cześć dzielnicy, w której. Od tego czasu, stacja metra jest prawie zawsze rzetelnie i sumiennie wykonywać swoją funkcję – transportu Moskali i gości miasta.


KRÓTKI OPIS stacja

Stacja posiada łącznie dwóch podziemnych sieni prowadzącej do przejść podziemnych, które znajdują się pod dużym Wołgograd prospekcie. Jeśli jesteś zainteresowany, gdzie można przejść przez to, powinieneś wiedzieć: poprzez hali numer 1, można przejść do alei i ulicy ZELENODOLSKY poprzez numer 2 – na ulicy Marszałek Chuikov i Ziguli, a tym samym perspektywa. Stacja metra Kuzminki jest kolonią, trójprzęsłowy płytkie platforma. Jej głębokość ośmiu metrów. Tak się składa, że jest to w najbardziej ruchliwych stacji metro w Moskwie. Teraz, że rozszerzenie zbudowany metra Wychino, nic się nie zmieniło. Dla częściowego rozładunku „Kuzminok”, zwłaszcza w godzinach szczytu – rano, tu specjalnie wysłany całkowicie puste pociągi, które nie zatrzymują się na „Wychino” i „Riazań prospektu”.

wygląd kosmetyczny

„Kuzminki” stacja metra, wszystkie stacje w Moskwie i ma wspaniały widok na 80 betonowych kolumn, które są ułożone w rzędach na platformie i marmuru białego. Podłoga pokryta jest szarym i czerwonego granitu. Odlewane płaskorzeźby, które przedstawiają różne zwierzęta leśne (ryby, wiewiórki, kuny, kaczki, króliki i cycki na mountain ash), umieszczone na ścianach (artysty – Derviz GG). Stacja Architect – Shagurin LA, co – Korneev MN N. Schmit Był konstruktorem.

Od początku budowy ścian torze pokrytym ceramicznych płytek szkliwionych, byłego kremowego górny i dolny z brązowo-czerwone paski. W 2008 roku ich pereoblitsovali zachowaniu kolorów emaliowanego aluminium. W tym samym czasie, i została przeprojektowana podłogi.

Niektóre dane techniczne

Stacja zbudowana do standardowej konstrukcji żelbetowych, prefabrykowanych zunifikowanej, wzorów. wysokość sufitu – cztery drogi Dalmierzy między osiami – 12,9 m, szerokość platformy – dziesięciu metrów, poruszają kolumny – czterech metrów, szerokości kolumny – pięćset metrów, odległość pomiędzy osiami – 5,9 m. W sercu platformie, podobnie jak wiele innych, jest on wyposażony w zejściem do pokoju.

„Kuzminki” w marcu-miesięcy

Ostatnio, w zimie w moskiewskim metrze jeździć niemożliwe. Zwłaszcza gdy zimno czuli się dobrze. zima odzież zimno nie chroni przed przeciągami da się ukryć. Nie ma wyjątków i stacja metra „Kuzminki”. Ludzie są zmuszeni do ciągnięcia szaliki ubrania i zakryli uszy i szyję, choć jest trochę oszczędności. Pasażerowie czekają na swoich członków, idź do niego, mając nadzieję na rozgrzewkę, ale na próżno. W marcu 2015 roku nie można było uciec. Nawet wtedy, gdy ulica jest trochę cieplej, a następnie metro jest jeszcze zimny. I pasażerowie muszą być zimne. Pytanie ocieplenie, niestety, nie jest dobrze przemyślane.

Wskazówki dotyczące korzystania z „Kuzminok”

Wszystkie Moskale i wielu odwiedzających miasto doskonale zdają sobie sprawę, że w godzinach porannych od ośmiu do dziesięciu, aby przejść do stacji jak rzeź. Ponadto, trudno jest dostać się do każdego samochodu, więc nawet wysokie prawdopodobieństwo, że wyprowadzasz w nieodpowiedniej formie ich ubrania i buty, straci swoje właściwości. Dlatego jedna osoba jazdy jest bardzo niebezpieczne w tym czasie. Zajmują pierwszy wiersz bez pewnych umiejętności nie jest to konieczne, może być bezpośrednio przed pociągiem. Dlatego też, jeśli jesteś niedoświadczony mieszkaniec lub gość z miasta, usiąść w przeciwnym kierunku, w pociągu i wrócić do miejsca, gdzie prostsze. Nie należy zakładać, że stacja metra „Kuzminki” zapewni Ci możliwość przyjść i usiąść, spać, zapraszamy do pustego pociągu. Prawdopodobnie nie ma wystarczającej ilości miejsca. Zasadniczo, jeśli masz taką możliwość, w tej chwili, staramy się pójść inną drogą. Otwarcie stacji metra „Wychino” specjalnie do łagodzenia trudnej sytuacji stacji „Kuzminki”, niestety, nie stało się łatwiejsze.

Co dobre, jest tam

Musimy podziękować władze miasta za to, co zbudowaliśmy, „Kuzminki”. Stacja metra Violet Metro Linia wielu lat wyraźnie spełnia swoją podstawową funkcję. Nikt nie przewidział, że w tym spania obszary stolicy będzie tak wielu ludzi żyje. Ten problem występuje w prawie każdym większym mieście na świecie. Dostępne starają się rozwiązać problem jak najwięcej. Coś jest możliwe, że niektórzy nie. W pobliżu stacji metra jest autobus z jej podmiejskie autobusy kursują w Lytkarino Dzierżyńskiego Kotelniki, Lyubertsy Żukowski. Praca z metra do 5,30 godziny w godzinach porannych. Infrastruktura jest tam, wypić drinka w letnie upały i jedzenia w pobliżu można w ciągu kilku kawiarni, restauracji, a nawet pizzerii. W pobliżu stacji znajduje się kilka sklepów. Jeśli spojrzeć w różnych kierunkach, można zauważyć kilka sklepów odzieżowych, w centrach handlowych, jak również osobno. Nadal czuł, że mamy do czynienia z Moskwy. Stacja metra „Kuzminki” w stolicy różni się od wielu innych miast metropolitalnych.

Pozostała infrastruktura przy metrze

W pobliżu stacji metra posiada kilka hoteli, które zlokalizowane są w odległości jednego kilometra od „Kuzminok” hotel w hotelu Oka „Brigantine” hostel „County Inn” hostel „Taganka” hostel „Vega” i wielu innych. Jeśli chcesz, możesz nawet odwiedzić salon kosmetyczny, kilka z nich tutaj. Istnieje również klinika dentystyczna, kilka aptek. Istnieją agencje rządowe, takie jak Federalnej Służby i branży medycznej epodemiologii Center i higieny. Oznacza to, że stacja metra „Kuzminki”, bardzo rozwinięty region z dobrą infrastrukturą. Tylko znajdują się centra handlowe tutaj dziewięć sztuk: „Mirage”, „Budapeszt”, „Rodzina”, „obszar”, „Moskwa”, „trzy”, „dzika”, „Ryazan Joel”, „Chameleon”. Jest centrum wystawowe w pobliżu stacji metra.

"Kuzminki" (Metro): Zdjęcia

Turyści przedmiot, rzecz jasna, jest odwiedzane najczęściej. Tom, który przybył do Moskwy na kilka dni, przejdź tutaj sensu (i czasu) Nie, ale jeśli się do miasta przez długi czas, to dzień, dzień wolny, po prostu można odwiedzić to miejsce. A jeśli sama roślina ma nic do roboty, a następnie, pobieżne badanie to można iść pieszo w parku, który znajduje się na brzegu rzeki. W lecie, gdy nie ma pływających łodzi z turystami, warto poświęcić trochę czasu, to piękne miejsce, zobaczyć zabytków, wszystkie cztery stawu.

Tutaj po prostu wziąć to łatwe, relaks i odpoczynek. "Kuzminki" (Metro) – co to gałąź? To już wiemy, fioletowy metro, jednej z najbardziej ruchliwych w Moskwie.