87 Shares 8128 views

Lada C-Krzyż: nowość „AvtoVAZ” – rosyjskiego SUV, który stał się sławny

Lada C-Cross – jest to samochód jest wspólny rozwój naszego „AtoVAZ”, a także kanadyjska firma Magna International, która dostarcza szereg maszyn dla tego projektu.

Na premierze

Prezentacja pokazuje model taki jak Lada C-Cross, miała miejsce w 2008 roku. Impreza odbyła się na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Moskwie. Maszyna ta łączy w sobie cechy SUV i zalety tradycyjnego miejskiego luksusowy samochód. Model jest bardzo kompaktowe. Jego wymiary są raczej skromne – 4410 mm długości, 1812 mm szerokości i 1557 mm wysokości. Masa własna tego urządzenia jest 1370 kg. Bagażnik nie można nazwać bardzo przestronny – 350 litrów.

Ale pojemny wewnątrz samochodu (dla pasażerów), wygodny i bardzo dynamiczny. To urządzenie jest idealne dla naszych rosyjskich drogach. I w tym samym czasie, ten model ma dobrą wydajność, co pozwala na łatwą obsługę złych dróg. Taka jakość dał krótkie zwisy, masywny prześwit i duże 18-calowe koła, kosztem które zapewniają doskonałą krzyż geometryczne. W ogóle, to samochód jest natychmiast widoczne, że został stworzony przez rosyjskich programistów specjalnie dla drogi naszej potężnej Federacji.

NOWOŚĆ 2015

Pod koniec czerwca ubiegłego, w 2014 roku rosyjska „AvtoVAZ” wreszcie otworzył główne informacje dotyczące nowej klasy przedstawiciela C-Cross. Opinia publiczna dostrzegła samochód Łada C-cross w sierpniu ubiegłego roku. Terenowe wagon, w którym wygląd SUV, który został wydany jesienią.

Główną cechą, która była postrzegana wszystkie naraz, jest zwiększona prześwit. Prześwit doprowadzono do 18 centymetrów! Było to możliwe dzięki zainstalowaniu 15-calowe koła, a także zawieszenia Migracji. Ponadto, nowy SUV VAZ otrzymał zestaw ochronny wykonany z tworzywa sztucznego, różne zderzaki, ulepszonej krata, duże listwy i obowiązkowego zabezpieczenia fabryczne podwozia.

przekształcił wnętrze

Niektóre zmiany dotknęły również salon. Wnętrze – jest bardzo ważnym elementem każdego pojazdu. „Harmonia” – SUV, który stereotypy nie jest wygodne lub szczególnie atrakcyjne. Jednak patrząc w kabinie, można mieć pewność, że tak naprawdę to tylko przesąd. Wewnątrz, wszystko to miało dość stylowy i atrakcyjny. Twórcy starali się stworzyć atmosferę przytulności i komfortu.

Więc nowość wystąpił krzykliwe zmiany. Choć nie jest bardzo duża. Teraz potencjalni nabywcy oferują kilka różnych opcji projektowych z oryginalnymi wkładkami jaskrawego koloru. Wybór albo żółty lub pomarańczowy. Wkładki te są teraz panele drzwi i centralny kierownicę. Również w ramach ich kolory dostrzec pewną część tapicerki siedzenia. Nawet twórcy obiecali ściślej współpracować na poziomie izolacji hałasu. Mimo to, jest niedoskonały i warto zmodyfikować do bardziej akceptowalnego poziomu. To SUV.

parametry techniczne

Tak, samochód Łada C-Cross, którego cena zaczyna się od sumy zbliżający pół miliona rubli, może być wyposażony w jeden z dwóch proponowanych wariantów elektrowni. „Junior” jest 4-cylindrowy silnik rzędowy, który działa na benzynie. Jego objętość wynosi 1,6 litra. 8 rozrządu zaworów, plus wszystko – dystrybuowane wtrysk paliwa. Ten silnik może rozwijać moc 87 KM. To działa na jednostkę napędową pod kontrolą 5-biegową manualną skrzynią biegów. Ten model przyspiesza do „setki” w 12,7 sekundy. Maksymalna prędkość, która jest dostępna dla tego pojazdu terenowego, wynosi 165 km / h. Że w cyklu mieszanym maszyna nie będzie wydawać więcej niż siedem litrów paliwa. W tym i to jest plus. Twórcy starali się stworzyć samochód, który może sobie pozwolić niemal co drugi obywatel naszego kraju. I polegać na jego efektywność.

Opcja A „starszy” to kolejny, coraz więcej ludzi znanych z zespołem napędowym. Objętość jest jednak to, że ten sam – 1,6 litra. Tylko on nie ośmioosobowym i 16-zaworowy. I moc będzie więcej – 106 „konie”. I nie może pracować tylko działa mechanika. Potencjalni nabywcy, oprócz tej opcji, to nadal może być oferowany model pakowany nowy „robotem” z „AvtoVAZ”. Świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią wygodną i bezproblemową jazdę.

zawieszenie

Ten ostatni aspekt, który chciałbym omówić. Zawieszenie otrzymał nowe ustawienia przepustnicy (szczególnie dla pojazdów off-road), pozostałe filary wsparcia, ulepszone tuleje i zmodyfikowany układ kierowniczy. Przemienienie konieczne zwiększonym rozstawem osi były. Nawet przesunąć zębatki kierowniczej zmniejszone. Ponieważ promień skrętu zwiększone do 5,5 do 5,2 metrów. Ten „psevdokrossover” będzie napęd na przednie koła, ale deweloperzy myślą do tworzenia samochodów z napędem na cztery koła. A potem – to dla tych ludzi, którzy chcą stać się właścicielami top model.

Cena minimalna wynosi około 486000 rubli (silnik 87-moc) oraz 496 000 – do 106 mocy. Sprzedaż rozpoczęła się jesienią ubiegłego roku, tak, że każdy może kupić już samochód.