894 Shares 4839 views

Jak udar męska.

Obecnie Shirt – jest głównym elementem ubioru. Istnieje wiele działań, które wymagają obecności go na pracownika. Czasem odpowiedź na pytanie, jak koszulę, udaru męskiej staje się problemem uniwersalnym. Dlatego należy nauczyć się w dzieciństwie. To nie jest fakt, że trafisz na żonę, aby móc to zrobić. Ona umie gotować, prać, czyste, stworzyć przytulności w domu, ale jak udar męska – po prostu nie wiem. W związku z tym, ponieważ jest to główny element męskiej garderoby, sztuka prasowania każdy szanujący przedstawiciela silniejszej płci powinny uczyć się w młodości. Po staje celibacie w dowolnym czasie i przejdź do pogniecione koszuli na godnej pracy, solidny człowiek nie powinien.

Aby zrozumieć, jak prawidłowo wyprasować koszulę dla mężczyzn, przede wszystkim, trzeba zaopatrzyć się na wszystko, czego potrzebujesz. Trzeba będzie właścicielem koszule, dobrą żelazo, które jest, to musi być takie cechy, jak zdolność do regulowania temperatury, powłoką nieprzywierającą i tryb odpędzania. Jest to szczególnie dobre dla delikatnych tkanin, takich jak męskie lniane koszule prasować w niższej temperaturze. Ponadto, musimy deska do prasowania, a specjalna deska do prasowania na rękawach i jest zwykle sprzedawany w komplecie z dużym, a nawet sprayem z wodą. Jest to niezbędne, jeśli koszula przesuszone i zmarszczki są wygładzone z trudem, trzeba nawilżyć.

I teraz konieczne jest opracowanie, w jaki sposób poprawnie wyprasować koszulę dla mężczyzn. Start z bramki. Wiele opuścić ten szczegół dopiero później, ale nie warte wysiłku. Po tym wszystkim, aż w końcu będziesz prasować kołnierz pomnetsya powrotem i rękawy. Żelazo jest konieczne, najpierw z niewłaściwej stronie, a następnie od przodu. W tym przypadku, żelazo należy przenieść do centrum rogach. Jeśli robisz coś przeciwnego, że powstawanie nieestetycznych zmarszczek na krawędziach kołnierza nie można uniknąć. Kołnierz nie może wymazać z owczarni, on sam zginać naturalnie.

Kolejny etap – rękawy. Wiele osób boi się tej szczególnej procedury, biorąc pod uwagę to niezwykle trudne. Ale to nie jest tak, wszystko przychodzi z doświadczeniem. Z biegiem czasu będzie można nauczyć się otglazhivat je tak, aby nie przetłoczenie w lewo. I pomimo tego, że wiele z leniwym żony udowodnienia swoich mężów, że obecność fałd – jest to normalne, wyprasowane prawidłowo bez nich. Umieścić tuleję na planszy i raglazhivayte go od środka do krawędzi. Po dojściu do krawędzi, podnieś ją, a następnie rozwiń i złożyć tak, że krawędź pojawił się w środku, prasować ITS. Teraz w modzie męskiej sylwetkę koszule, krótki rękaw, który jest prasować na tej samej zasadzie.

Uwaga mankiet. Oni prasować w taki sam sposób jak kołnierz? Na odwrotnej stronie, a następnie na powierzchni. Fałdy nie powinno odbywać się do nich. Po mankietach, jesteś gotowy do tyłu koszuli. Kochanki zazwyczaj kochają tę część. W porównaniu z innymi, żelazko jest ślizganie się po powierzchni łatwo i sprawnie, nie jest konieczne, aby postępować zgodnie z przycisków i zgięcia. Do jednego szwu, która dzieli plecy i półki, na drugiej było całkowicie proglazheno, przesuń kurtkę wzdłuż iw poprzek planszy.

Kolejny etap – półki. Nazwali koszula przednia część, składająca się z dwóch. Jednym z bardziej łatwe prasowanie, ponieważ nie ma żadnych przycisków. Ale praca z drugim, jest to niezbędne do podjęcia możliwie największą żelazo opieka wylewka między przyciskami a jednocześnie staram się nie tworzyć zbędnych fałd. Zasada półki prasowania podobny do procesu z powrotem, ale trzeba uważać na zamówienie w terminie nie tworzyć fałdy na kieszeniach i uzyskać przyciski.

Jak głaskać koszul? Bardzo prosty, a co najważniejsze, umiejętności i cierpliwości.