855 Shares 2744 views

Jak jest aklimatyzacja morza u dzieci?

Czy jesteś w podróży? Więc wiesz bardzo dobrze , że takie aklimatyzacja na morzu. Człowiek spędza całe życie starannie dostosowane do specyficznych warunków, a kiedy nagle zmienił sytuację, ciało nie jest łatwo poradzić sobie z takimi zmianami. Najczęściej dzieci cierpią. Przed planują letnie wakacje z dzieckiem, każdy rodzic powinien wiedzieć, jak przygotować się do podróży do aklimatyzować dzieci na morze było dość łatwe.

Dziecko na wakacjach

To nie ma znaczenia, który wybrzeże wybrać na rodzinne wakacje. Będziesz w każdym przypadku konieczne jest zrobić wszystko, aby dziecko szybko przyzwyczailiśmy się do klimatu, w którym będziesz, a mikroorganizmy, które występują w tym regionie. Aby dostosował się do morza było łatwe dla dzieci, dorośli muszą być zrozumiałe, że każdy kraj ma swoje własne florę i faunę, to jest zupełnie inny od tego, co jest w twoim mieście. Szczególnie ważne jest, aby znać rodzicom, którzy mają bardzo małe dzieci. I tu jesteśmy tylko zadowolony, że wreszcie przyszedł długo oczekiwany urlop dla całej rodziny, jak nasze dziecko nie było zabawne. Miał bóle głowy, gorączka, istnieje ogólne złe samopoczucie, wymioty, ból gardła, osłabienie i inne objawy. Tak często jest adaptacja do morza dla dzieci. Ich organizm zaczyna walczyć z obcymi bakterie reagują w podobny sposób do zmian, które się z nim stało. Twoje dziecko jest pilnie potrzebna pomoc. Jeśli zauważysz coś takiego, dać dziecku syropu „Paracetamol”. Takie narzędzie jest uniwersalny i na pewno pomagają oszołomienie był chory. W związku z tym, zbierając na drodze apteczka, należy wziąć lek z nim.

Przygotowanie do podróży

Rodzice, którzy chcą dzieciom morze aklimatyzacji minęło szybko, przed próbą święto wzbogacić swoją dietę owoców i warzyw. Nie należy się spodziewać, że na wakacjach będzie pochłaniać wiele z nich. Konieczne jest, aby przygotować z wyprzedzeniem, tak, że ciało silniejsze. Odmówić zakupu jogurt i świeżo wyciskane soki z owoców egzotycznych. żołądek dzieci nie mogą sobie poradzić z takim jedzeniem i na początku reszty zepsuć nastrój. Ale to nie chcemy. Będziemy chcieli, aby dostosował się do morza dla dzieci, która odbyła się szybko? Następnie postępuj surowe zasady, a reszta tylko przyniesie Ci radość i wspaniałe wspomnienia!

Zwrócić uwagę!

W pierwszych dniach nie powinno się pływać w morzu przez długi czas. Przyjdź na plaży w godzinach porannych i nie będziecie przebywać tam przez około 20 minut. Nie rozpaczaj, po prostu przyjechał, a będziesz miał mnóstwo czasu. Niech Twoja skóra przyzwyczaja się do promieni słonecznych. Następnie opaleniznę będzie miłe i gładkie i nie będzie czuć dyskomfort. Przez cały czas pilnować dzieci! Nie pozwól im połknąć słoną wodą morską. Umieścić na dziecko długi rękaw koszuli, Panama i dać mu pić wodę tak często, jak to możliwe. Dzięki czemu można uniknąć udaru cieplnego, i aklimatyzację w morzu u dzieci będzie bez ewentualnych konsekwencji.