818 Shares 9969 views

Roleviki – jest przedstawicielem alternatywnej rzeczywistości

Człowiek idzie do pracy i wraca. Wykonuje codzienne rutynowe sprawy, czasem odpoczynku. Jeden taki sposób życia jest bardzo zadowolony. Drugi szuka alternatywy dla takiej egzystencji, i odnajduje ją. To się nazywa „Roleviki”. Oznacza to, że jest częścią specjalnej społeczności ludzi zjednoczonych wspólnymi interesami.


Kim oni są

Największą grupą tego rodzaju występują w dużych miastach. Kilka tysięcy uczestników istnieją w Moskwie i Petersburgu. Odgrywanie ról – to szczególne wydarzenie, dla których ludzie idą na miejsce w określonym obszarze. Zasadniczo, ich wiek waha się od 12 do 45 lat. Mimo że jest to możliwe do spełnienia młodsze dzieci, ich rodzice zabierają ze sobą. W grach z udziałem zarówno mężczyzn, jak i kobiet i nie powiedzieć, że kilka porad seksualnych szalę na ich korzyść.

Noszenie specjalny pancerz dla roleplayers, ludzie zamieniają się w bohaterów ulubione gry wideo, książki lub filmu. Najważniejsze – dopasowanie danego wieku i całkowite zanurzenie w niej. Aby nie zakłócić niezbędną atmosferę, niezbędne jest dostarczenie do każdego szczegółu w garniturze i jego zachowanie. Roleviki – człowiek, który wymyślił nową nazwę lub oryginalny podejmuje odpowiednie odpowiedniego produktu.

Jak to wszystko się zaczęło

Wiele fabularna gra jest związane z tolkinistov. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jest słynna książka Jana. Tolkien był impulsem dla powstania nowej subkultury. Pierwsza wspólnota powstała w Anglii w 1969 roku, stał się drugim amerykański, którego członkowie wzięli udział w scenie gry od 1970 roku w naszym kraju, roleplayers, subkultury, który kiwa wolność, której brakowało zaczęły pojawiać się w latach 90-tych. I początek było pojawienie się książki tego samego autora, opublikowanego w drugim obiegu. Pierwszy obszar ziemia stała Krasnojarsk. „Hobbit obdarowaniem” nie po raz pierwszy minął.

Jakie są

Zdarzenia tego typu są atrakcyjne, ponieważ jasno określone siły opozycji dobra i zła, a także mają możliwość wypróbowania na ulubiony obrazek, aby stać się przynajmniej chwila, a magiczne stworzenia. Ale istnieje odrębna kategoria ludzi, którzy nie chcą uczestniczyć i organizować tę akcję na szeroką skalę, a także, aby stroje, broń i inne niezbędne atrybuty, staje się niemożliwe i bezsensowne bez którego uczestnictwo.

Stopniowo tworzy specjalny slang, więc rolevikov rozmowa dla niewtajemniczonych może być niezrozumiałe. Ale społeczeństwo ma swoich pisarzy, muzyków i poetów, którzy nie tylko mówią specjalną gwarą, ale także do komponowania dzieła literackie na nim napisać odpowiednią muzykę. Oni, i tych, którzy tworzą pancerz dla roleplayers są szanowanymi członkami społeczności.

Nie mogą być bandyci

Roleviki – członek społeczności pokojowego, stworzony dla rozrywki i samo-afirmacji. Ale są też agresywne grupy. Oni dążą do zakłócenia działania innych organizacji, kolidować z rajdów, a pewien udział miłość do magicznych grzybów. Są one nazywane – „Grzyb Elfy”. Ale jeśli nie brać pod uwagę tych negatywnych zjawisk, możemy powiedzieć, że w większości odtwarzaczy ról, gier, które nie są dostępne dla ogółu społeczeństwa – zwykłych ludzi.

Dlaczego to robią

Niektórzy próbowali wziąć udział w wydarzeniu raz, już nie odważył się powtórzyć taki eksperyment. Nie jest to zaskakujące. Po tym wszystkim, pasować, sprzęt, koszty podróży do miejsca popełnienia zajmuje dużo pieniędzy, ale to nie każdy może sobie pozwolić. Inni nie są zadowoleni z warunków życia, nie każdy jest gotów żyć bez wygód, którego użyto w mieście. Dla niektórych, wręcz przeciwnie, umiejętność siedzieć przy ognisku na tle dzikiej przyrody jest romantyczny i niezrównana przyjemność.

Ludzie, którzy regularnie uczestniczą w grę, robi to dla różnych celów. Ktoś przyciągnąć dużych bitew, ktoś chce uciec od codziennych problemów. Fani rolevikov ruch, oczywiście, chora dusza za to, co stało się wszystko tak blisko do wirtualnej rzeczywistości, bez odchodzenia od oryginału.

Ale dla większości z tych gier – sposób organizowania wolnego czasu. Obecnie gracze rola wziąć udział w wydarzeniach, które odbywają się nie tylko w naturze. Istnieje kilka gatunków, takich jak duże i małe przestrzenie w środowiskach miejskich. Różne gry dla czasu trwania i celów, dla których są one przechowywane. Niektórzy walczą tylko bitwę bez wyznaczającej głównego wątku. Cokolwiek to było, Roleviki mieszka cięcie czyjeś życie.

Jak to wydarzenie

Gra odbywa się zwykle pod kierunkiem lidera. To jest ten, kto posiada wiedzę o tym, co jest przeznaczone do działania, będzie rozwijać się w kierunku. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszelkie szczegóły, nawet ewentualne zmiany atmosferyczne. W dłoniach – lista graczy opisać ich charaktery i losy, które jest wynikiem ich życia, do którego doszli do końca gry. Lider zapewnia, że wszystko idzie jak członkowie wspierają pracę odpowiednio, w rzeczywistości niektóre muszą być w innym przebraniu przez długi czas. Można powiedzieć, że gra fabularna podobny długo wydajność w którym aktorzy improwizują tylko. Początkujący lubią i zawsze gotowi dać dobrą radę. Najważniejsze – należy pamiętać, że starsze musimy przestrzegać, w przeciwnym razie może ucierpieć w pierwszej walce ponieść poważne straty.

Roleviki – ten, kto jest zaangażowany w odbudowę wielkich wydarzeń historycznych. Użytkownik w tym przypadku nie może być członkiem społeczności, ale będzie miał także dokonać lub kupić garnitur, odpowiedni temat imprezy, przygotowanie broni, przedmiotów gospodarstwa domowego. Wiele specjalny mistrz specyficzne rodzaje broni, takie jak cebula, nauczyć się jeździć konno, aby móc uczestniczyć w specjalnych rodzajów walk, na przykład, w pojedynku. Ale różne role, że niektórzy gracze odtwarzają to, co było naprawdę w rzeczywistości, podczas gdy inni sobie sprawę wyobraźnię autora, co pozwala uświadomić sobie, że istniały tylko na papierze.