445 Shares 9968 views

"Leningrad": historia, dyskografia, skład

Grupy muzycznej „Leningrad” – jeden z najbardziej kontrowersyjne i prowokacyjne w naszym kraju. Wielu krytykował jej pracę, a czasem nawet koncerty zostały zakazane na poziomie legislacyjnym, ale mimo to mniej popularny i znany zespół staje. Wręcz przeciwnie – każdy skandal tylko zwiększa zainteresowanie opinii publicznej w muzyce tego zespołu.


Pierwsze akordy

Oficjalna data utworzenia grupy muzycznej jest 09 stycznia 1997. Pierwszy zespół był piosenkarz Igor Wdowin, i Siergiej Sznurow (sznur) wymyślił koncepcję, pisał poezję i muzykę, gra na gitarze basowej, wybrał legendarną nazwę. Wystarczy więc była grupa „Leningrad”. Wszyscy inni muzycy zostali zaproszeni spośród przyjaciół i znajomych. Co ciekawe, sam przewód dzisiaj nie można wymienić wszystkich z pierwszego składu uczestników. W wywiadzie, wyjaśnił, że grupa folk, i to nie ma znaczenia, kto jest w jej sztukach, najważniejsze – i dla kogo. Przewód do „Leningrad” pracował w różnych dziedzinach, a także spróbować swoich sił w dwóch grupach muzycznych, ale to było absolutnie „nie”, ale chciałem coś innego, a.

historia sukcesu

Pierwszy album grupy „Leningrad” wydała niemal natychmiast po jego utworzeniu, a wiele sukcesów miał. W pracy zbiorowej społeczeństwa zaczęła się uczyć po opuszczeniu jego Igor Wdowin. Sergey Shnurov staje się oficjalnym liderem i wokalistą, kwota wzrasta macie w tekstach i ignorować muzyka nie jest już możliwe. Nowe albumy, rotacja w radiu i telewizji, koncerty na żywo. Ponad swojej historii grupa „Leningrad” Część mnie wiele razy. Oni przychodzą i odchodzą, jak wielu muzyków, ale mimo to kreatywna koncepcja pozostała niezmieniona. Nawet doświadczeni krytycy muzyczni trudno nazwać dokładnie gatunek i publiczność od pierwszych akordów nauczyć się nowych piosenek. Późniejsza historia grupy jest przewidywalny – nagrywać nowe hity i albumy, recitale solowe w najważniejszych miejscach, obowiązkowego uczestnictwa w nieformalnych festiwalach. Jednocześnie, pomimo jego prowokacyjne i oryginalności, zespół jest niezwykle popularne w naszym kraju i za granicą mają ogromną ilość czasu. Według niektórych, to zawdzięcza swoją grupę założyciel „Leningrad”. Lider grupy – ludzie Sergei przewód naprawdę zauważalne i twórcze, w uzupełnieniu do pracy w tym zespole, to jest czas, aby zaangażować się w projekty solowe i regularnie uderza stron plotek i tabloidów. Jeszcze tak ogromna popularność można przypisać do talentu i aktywności jednej osobie. Najprawdopodobniej tajemnica „Leningrad” w kraju, uczciwości i omówienie aktualnych zagadnień zrozumiałych dla każdego języka.

Albumy i najsłynniejsze przeboje

Historia zespołu wydała ponad 15 albumów. Najbardziej interesujące i znaczące z nich to: „Lato ludowa”, „Dla milionów”, „chleb” i „Henna”. grupa „Leningrad” wielokrotnie wrócił do swoich wcześniejszych prac, nadpisuje on stare piosenki, doprowadzając je do perfekcji, a problem z oficjalnych kolekcji. Równocześnie z wydaniem nowej płyty usuniętych klipów, które w większości należą do ciężkich obrotu na kanałach muzycznych, centralnej i długim pokutują w powietrzu i różnych wykresów. Mówiąc o filmie najbardziej znanych rolki mogą być uważane za następujące utwory: „Manager”, „Mamba”, „Droga” i „Gelendzhik”. Do tej pory nowe utwory i klipy personel nie przyniosły. Czy to już koniec, a wkrótce będzie można zapomnieć, że w jednym czasie nie było grupy „Leningrad”? Lider grupy musi wielokrotnie deklarowane ze sceny i w oficjalnym wywiadzie, że projekt jest zamknięty. Ale za każdym razem po raz kolejny zadowolony pracowników swoich fanów koncertów i płyt. Jest możliwe, że tak będzie i tym razem. Oficjalne raporty rozpadu grupy nie było, a to oznacza, że należy wziąć pod uwagę istniejące dziś.

grupa „Leningrad”: skład, zdjęcia uczestników

Na scenie zespół jest zawsze z różnej liczby uczestników. Zazwyczaj liczba waha się od 4 do 14 lat, ale nadal głównymi członkami grupy są: Sergey Shnurov (muzyka, teksty, wokal), Alexander Popov (perkusja, wokal), Andrei Antonenko (trąbka, uzgodnienia), Roman Fokin (wokal, saksofon). Oficjalnie grupa „Leningrad” kompozycja ma wyższą dzisiaj. Jest to nie mniej niż 10 muzyków, z których wiele odgrywają raczej rzadkie i niemal egzotycznych instrumentów. Jednak cały zespół będzie niezwykle rzadkie, większość koncertów odbywających się w niepełnej struktury. Przewód umożliwia nawet zastąpić siebie – w rzeczywistości zespół gra muzykę ludową, śpiewając słowa, które każdy może.