844 Shares 2301 views

Aktorka Katarzyna Gradova: biografia, życie osobiste, zdjęcia. Najlepsza rola gwiazda

Aktorka Katarzyna Gradova zapamiętany przez widzów przede wszystkim jako radiooperatora Kat z „Siedemnaście mgnień wiosny” i byłą żoną Andreya Mironova. Odtworzyć film, to jasne kobieta zgodziła się rzadko, wolą sprzedać swój talent na scenie. Oczywiście fani urody jest pytanie, gdzie zniknęła we wczesnych latach 90-tych, a także zainteresowane w życiu osobistym i twórcze osiągnięcia utalentowanej aktorki.

Aktorka Katarzyna Gradova: dzieciństwo

Future „operator radiowy Kat” urodził się w stolicy Rosji, stało się to w październiku 1946 roku. Aktorka Katarzyna Gradova – córka gwiazdy czasach sowieckich Raisa Gradova, występy z udziałem które kiedyś cieszył się ogromną popularnością. imię ojca był George, profesor architektury był ofiarą wypadku. Ponieść wspinaczki, brał udział w podboju gór Pamir, został zabity w trakcie wznoszenia.

Co ciekawe, aktorka Katarzyna Gradova przeciwieństwie do wielu swoich kolegów przez długi czas nie mógł się zdecydować na przyszłego zawodu. Nastolatki dziewczyny dosłownie poszedł za kulisy, gdzie oglądał występy rodzica. Jednak Katya sama w wysokich szkolnych lat w teatrze nie grać.

studentów

Future „operator radiowy Kat” podczas nauki w szkole był zafascynowany nauki języków obcych w jednym czasie myślał o zawodzie językoznawcy. Ona nawet wszedł jeden z uniwersytetów w stolicy przez wykładowców języków obcych, ale opuścił go już w swoim drugim roku. Powodem tej decyzji zostało nagle obudziło pragnienie pójścia w ślady matki.

Aktorka Katarzyna Gradova pierwsza próba wygrał Moscow Art Theater School, ustalone na kursie, który doprowadził Wasilij Markowa. Uwaga do siebie Starlet udało się przyciągnąć już kończąc na czwartym oczywiście. Wynika to z udziału w spektaklu w Teatrze Majakowskiego. Inscenizacja nazywane „Talenty i wielbicieli”.

Nagrywanie filmów

Aktorka Katarzyna Gradova, zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, jest znany nie tylko do ról teatralnych. Jej debiut odbył się ze względu na melodramat „jesienią ślub”, w którym miała małą rolę w czasie studentów.

Oczywiście, radiooperator Kat stał się najbardziej znanym bohaterka, grana przez Gradova. Filmowanie w „Siedemnaście mgnień wiosny” pomógł dziewczynie nabyć status gwiazdy, jak to miało miejsce w przypadku wszystkich innych aktorów, którzy otrzymali rolę w słynnym serialu. Katarzyny również fani mają okazję podziwiać jej występ w filmie „miejsce nie może być zmieniona.” W tym projekcie, aktorka wciela wizerunku Svetlana Volokushinoy. Czarujący przestępca w jej występ był sukcesem. Wreszcie, należy zauważyć, historyczną taśmy „narodzin”, w którym grał Gradova niewielki, ale kolorowe rolę.

Życie za kulisami

Oczywiście, fani gwiazdy nie tylko zainteresowanych w filmach i serialach telewizyjnych, w którym aktorka zawodnik Katarzyna Gradova życie osobiste piękno bierze również opinii publicznej. Pierwsza miłość Katie był Andriej Mironow, którego poznała podczas studiów w Moskwie Art Theatre School. Słynny aktor został uderzony przez piękno i talent młodej aktorki, kiedy zobaczył ją grając w spektaklu dyplomowym. To było po pięknej zalotów, stopniowo przeszedł w trąby romansu.

Poszedłem tam, by poślubić Andriej Mironow aktorka Katarzyna Gradova? Biografia „operator radiowy Kat”, mówi, że to się stało w 1971 roku. Owocem tego związku była słynna aktorka Maria Mironowa, który ukazał się w młodej rodziny dwa lata później. Jednak, jego pierwszego małżeństwa, Catherine szybko rozczarowany. Uważa się, że to ze względu na nieścisłości Andrzeja, który zawsze miał amorousness. Wiadomym jest, że Gradova ona złożyła pozew o rozwód.

Szczelina z Mironow zwrócił się do Katarzyny poważny uraz psychiczny, miłość do niego pozostał w swoim sercu przez wiele lat. Dopiero po śmierci słynny aktor, Gradova zaczęli zwracać uwagę na innych członków płci przeciwnej. Jej wybór był fizyk Igor Timofeev, z którymi los przyniósł jej podczas podróży do Optina. Za drugim razem aktorka poślubiła w 1991 roku, a rok później, jego żona wzięła chłopca z sierocińca Alosza.

Ostatnie role

Katarzyna Gradova – aktorka, dla której rodzina zawsze oznaczało ponad profesjonalnej realizacji. Nic dziwnego, że kobiety w późnych latach 80-filcowe zmęczony z pracy. „Gniazdo głuszców” – jeden z ostatnich obrazów, w którym fani mogą zobaczyć „operator radiowy Kat". Na Satyra Teatru, który pozostał do gwiazdy rodziny przez wiele lat, aktorka jest również prosta. Interesujące jest to, że ostatnie sprawozdanie z jej udziałem był symboliczną nazwą „Ostatni”.

Oczywiście, społeczeństwo interesuje się pytanie, co Katarzyna zajmuje się w tej chwili. „Radio operator Cat” zorganizowała charytatywną mającą na celu pomoc dzieciom dorastanie bez rodziców. Ona również jest członkiem Ruchu ortodoksyjnej „Posłańcy”, zajmujących się nauczaniem. Przedmiotem że aktorka uczyła w szkołach i liceach, zwany „Żywe Słowo”.