266 Shares 6504 views

Stylowe kwiaty z plastikowych butelek

Nie jest tajemnicą, że plastik jest szkodliwy dla środowiska. Powoli zanika i gnije w ziemi od wieków. Dlaczego nie dbać o małej planety i nie pomieścić szczątków, zmuszając go do Ciebie i Twojego domu służyć? Ale trzeba dać mu drugie życie. I niech to życie będzie jaśniejsze i piękniejsze niż w postaci konwencjonalnych słoików. Po tym wszystkim, co rzemiosło mogą być wykonane z plastikowych butelek! Po prostu oszałamiające! Rzemieślnicy nie pasują tylko pół zdolności cięcia, aby chronić sadzonki róż od mrozu, tworzą sami wzrosła. I butelek mogą być wykonane słodycze, miski, a nawet uchwyt na telefon komórkowy!

Ale pomówmy o pięknej dekoracji ogrodu, balkonem i salonem. Aby kwiaty z plastikowych butelek z własnych rąk, trzeba papier, marker, świeca, ostre nożyczki, gwoździe, drut, pęsety lub szczypiec. I duża liczba stosowanych słoików, oczywiście. Część prac będzie musiał wykonać na wolnym powietrzu lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Dlatego należy pracować z otwartym ogniem, podjąć odpowiednie środki ostrożności: pracę na powierzchni żelaza, unikać zapłon różne przedmioty codziennego użytku.

Tak więc, zaczynamy działać. Co chcemy stworzyć: mak, róża, kwiat lotosu, tulipan? Od tego, co kwiaty z plastikowych butelek my „dorosnąć” i zależy od algorytmu naszych działań. Zacznijmy jako rozgrzewkę, z najprostszym – tulipana. Jeśli masz małe pół-litrową butelkę, rysować na papierze gwiazdy z 8-10 promieni. Wyciąć. Wzornik stosować się ściśle do środkowej części dna butelki, krawędź gwiazdy pochyla się do ścianek słoika. Marker koło szablon i wyciąć plastik. Nie daj się nabrać, że masz koronę, a nie kwiaty. Przystępujemy do świeżego powietrza i przystąpić do drugiego etapu.

I zapalone świece tacy zębów korony płomienia. Ważne jest, aby nie przesadzić: plastik powinny tylko ciepło, nie świeci się, zmieni kolor na czarny i zacząć bulgotać. Pincety lub szczypce tworzą płatki tulipana, cicho wyciągając je. W ten sposób tworzymy filiżankę. Kwiaty z plastikowych butelek dostanie chłodnym, jeśli dać im jasny, nasycony kolor. Aby to zrobić, należy użyć lakieru do paznokci i własnej wyobraźni. Pod warunkiem, że lakier wysychają, gospodarz łodyg. Zapoznaj się z górnej części kolby i wyciąć z niego spiralę (jak czyste jabłko). Ten curl używając świec, aby plastik bardziej giętki, owinięte drutem. Końcówka jest przekazywana do dołu ostatniego-Sepal (wykonać nożyczek lub otwór z szydło).

Można również zrobić kwiaty z plastikowych butelek z dużą ilością płatków – róża, mak. Potem trzeba trochę matryce te części roślin, gdzie one są w różnych rozmiarach – od dużych (zewnętrzne), aby małe (wewnętrzna). Wyciąć plastik w tych szablonów. Dla jednego kwiatka może potrwać kilka butelek. Ogrzewanie nad świecą, tworząc płatki. Im więcej masz matryce o różnych rozmiarach, w przyszłości okaże się bardziej wspaniale róży. Od dna tworzą podstawę kwiatem w środku, wywiercić kilka dziur. Ponadto, otwór powinien być na dole każdego płatka. Teraz szyć na bazie półproduktów do wątku. Pozostaje tylko udekorować swój lakier do paznokci kwiat.

Bardzo stylowy wygląd kwiaty z plastikowych butelek w scenerii ogrodu. Jeśli leżące wokół 5-6 litrowy słoik, można zrobić z niego coś niesamowitego jak lilii lub lotosu. Od dołu cięcia ładnym płaskiego arkusza z niskim krawędź wystaje w górę. Oplavte tworzyw sztucznych w płomieniu świecy na naturalny wygląd. Paint it zielony wodoodporną farbą. Siedzenie do niego dekoracyjne Frog (gotowego rzeźby lub gumową zabawkę). Ostrożnie umieścić arkusz w swoim małym stawie. Teraz nigdy nie żółkną i płazów nie ucieknie.