727 Shares 5565 views

Obrzydliwe rzeczy napotykane przez stomatologów w

Nie jest tajemnicą, że dentyści muszą najgorszy spośród wszystkich pracowników służby zdrowia. Jednocześnie przychodzą na ratunek, gdy nagle pojawi się językiem kawałek zęba wraz z żucia słodkie. Dlatego, mimo że wszyscy i ma przerażającą historię o stomatologii, dentyści się w tych opowieściach jest znacznie bardziej przerażająca. Siedem lekarze mówią o strasznym doświadczeniem, że nie przetrwał w miejscu pracy.

spotkanie

Jeden z lekarzy powiedział mi o małym chłopcu, który radośnie wskoczył na krzesło i był bardzo zadowolony pierwszą wizytę u dentysty. Rodzice zostali poinformowani, że dziecko stale t jeden bok usta dłońmi. Kiedy lekarz zajrzał do środka, to spodziewałem się niezwykły obraz – dziąsła były mocno spuchnięte i badanie wykazało, że są dotknięci robakami. Lekarz musiał usunąć pasożyty i uczyć chłopca z rodzicami prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej.

wzrost roślin

Przed rozpoczęciem leczenia kanałowego, lekarz zaczął oczyścić go z pozostałości zniszczonego zęba. Wśród fragmentów szkliwa, znalazł mały nasienie, znajduje się głęboko w gumie. Z niego wyrosło maleńką główką! Po omówieniu sytuacji z pacjentem, lekarz był w stanie ustalić, że jest to prawdopodobne, nasiona pomidora, z którego zaczęły kiełkować kiełkować. Sprawa ta – chyba jeden z najbardziej niezwykłych w całej karierze lekarza!

Makabryczny zapach

Poniższy przypadek – tylko jeden z nich, z powodu której wiele pracy dentysta wydaje się tak przerażające. Aby lekarz przyszedł do starszej kobiety, który miał naprawić protezy potrzeby. Protezy muszą być usuwane codziennie i dokładnie oczyszczone. Pacjent nie zrobił miesięcy. Zapach zapalnym dziąseł i gnijących resztek jedzenia był tak ostry, że asystent lekarz, został zmuszony do przejścia na emeryturę do łazienki ze względu na atak wymiotów. Takie niespodzianki nie zawsze są gotowe, nawet najbardziej doświadczeni lekarze.

Niezdolność do mycia zębów

Większość dentystów przerażające historie ze względu na fakt, że ludzie po prostu nie chcą dbać o swoje zdrowie jamy ustnej. Na przykład, niektóre płytki nazębnej mogą być tak poważne, że tylko zakrywa całkowicie zęby, a jeśli jest, aby usunąć ząb może wypaść – dziąsła cofają się pod naporem kamienia tak, że nie posiada korzeni. W tej sytuacji, dentysta absolutnie nic nie można zrobić, aby uratować ząb.

nieudany odontectomy

Podczas rutynowego ekstrakcji zęba może wszystko pójść zgodnie z planem, otwarcie. Jeden lekarz powiedział, że podczas rutynowej procedury, szczęki pacjenta jest złamana! Niefortunne miał dwa miesiące w celu odzyskania od urazu. Dlaczego tak się dzieje? Jest to niemożliwe, aby powiedzieć z całą pewnością. Okazuje się, że to może się zdarzyć nagle ze sobą.

guzy przerażające

Ludzie często opóźnić leczenie aż do ostatniej chwili. Tak, niektórzy przychodzą do recepcji z guzem imponującej wielkości, zajmuje połowę szczęki. jak to miało miejsce w przypadku, gdy pacjent miał ogromny stan zapalny, a gdy lekarz otworzył ropień, usta wypełnione ropą. Takie doświadczenie pamiętać przez długi czas – coś bardziej obrzydliwe jest trudne do wyobrażenia. Pacjent jest lepiej nawet nie wiedzieć, co się dzieje w jego jamie ustnej podczas takiego leczenia.

Katastrofalna sytuacja

Pacjenci czasami szokujące raz stan wszystkich zębów. Na przykład, jeden lekarz miał pacjenta, który nie miał jednego zdrowego zęba. Podeszła do recepcji i otworzyła usta, a wewnątrz były tylko czarny gruz.

sytuacja beznadziejna

Jeden z lekarzy przyznało, że przez dwadzieścia lat praktyki widział wiele, ale najgorsze było w przypadku paradontozy, towarzyszy ogromne ilości płytki nazębnej. zęby pacjenta są utrzymywane w miejscu przez tylko nalotu, więc po usunięciu go, są bardzo rozłożone. Jeśli ona przeziębiony i zaczął kichać, zęby po prostu wypaść z pierwszym uderzeniem.

szokujące broda

Jeden z ekspertów przypomnieć, że w jednym z jego pierwszych dni jako asystent musiał znosić przerażającą chwilę. Lekarz musiał wykonać uszczelnienie i nagle zauważył w ustach owada pacjenta. Wkrótce on i jego asystent sobie sprawę, że broda pacjenta jest pełna błędów. Musieli dołożyć wszelkich starań, aby działać normalnie i udawać, że nic nie przerażające.