85 Shares 4885 views

Sery z owocami – idealne połączenie!

Wielu z nas uważa, że to dobry dzień zaczyna się od wielkiego śniadania. A co najważniejsze, musi być szybki, prosty, użyteczny i, oczywiście, bardzo smaczne! Ser i owoce w tym względzie – idealne połączenie. A jeśli chodzi o właściwościach odżywczych, a z punktu widzenia najlepszego smaku i doskonały smak. Połączenie sera i owoców jest użyteczny dla organizmu, ponieważ absorpcja sfermentowanego białka mleka w tym składzie jest szybsze. W konsekwencji, energia potrzebna do udanego dniu pracy lub nauki, wkrótce zostanie dodana. Ale ser z owoców mogą być gotowane na różne sposoby (przy okazji, nie tylko na śniadanie, ale również jako doskonały deser na kolację, na przykład). Dobrze, zacznijmy: zacznijmy gotować?


Kanapki – nasze wszystko!

Kto nie lubi być rozpieszczany kanapki? A jeśli te kanapki mogą być podawane jako samodzielny deser, to na ogół smaczne. Raczej będzie to nawet nie kanapki i kanapki z pyszne nadziewane wewnątrz. Po pierwsze, będzie to truskawka + czekolada + francuski ser brie. Po drugie, trochę duszone w brązowym cukrem gruszki – również z brie. I proszę mi wierzyć: to będzie bardzo smaczne – wystarczy Yum. Poza tym ser z owoców gotuje się bardzo szybko – na jeden, dwa, trzy!

Trochę brie

Ten autentyczny przysmak uwielbiany francuskiej arystokracji i Royals od prawie 8 wieku. Ten przysmak jest przedstawiony jako prezent drogich sądu druhna, produkowany na zamówienie dla pierwszych osób. Francuski ser brie – miękki produkt, który jest wytwarzany z mleka krowiego. Jej nazwa pochodzi od prowincji, znajduje się niedaleko od samego Paryża: to jest jego pierwszy raz wyprodukowane. Pachnące, miękki ser jest prestiżowym i znanym. Teraz brie wykonana w Unii Europejskiej, Australii, Stanach Zjednoczonych, ale głównym producentem produktu jest tradycyjnie Francja. Produkt ten jest nasycony białek, składników mineralnych i innych użytecznych. Ma prawie żadnego laktozy, ale zachowuje innych składników odżywczych dla organizmu składników mleka. Z tego powodu, brie jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie tolerują laktozy. Bakterie zawarte w pomaga przewód pokarmowy, w celu uniknięcia występowania próchnicy. Szlachetny produkt formy wzbogaconej pierwotnych materiałów, które mogą chronić skórę ze spalania w słońcu, co minimalizuje ryzyko zapalenia skóry i czerniaka. Oto przydatny produkt! Cóż, mamy ser z (kanapki rano) owoce będą przygotowywane równolegle: zaledwie dwóch gatunków.

Gruszka z serem? Oryginalne i pyszne!

  1. Zacznijmy gruszek. Jej potrzebujemy trochę – kilka owoców. Pokroić w plastry. Najważniejsze jest to, aby nie uderzyć kość, dlatego usunąć niepotrzebne. Plastry nie powinny być zbyt cienki, w przeciwnym razie po prostu rozpadnie.
  2. Teraz musimy zrobić karmel. Poprzez wykorzystanie cukru trzcinowego (brązowy). To podgrzewanie zbiornika w niskiej temperaturze, dodatek przygotowany gruszki. Ponadto, dodać trochę soku z cytryny. Musimy lekki cytrusowy aromat: wystarczy wyciąć pół cytryny i trochę ściskając go do środka. Dla dodatkowego smaku można dodać trochę radości. Nawiasem mówiąc, w kanapkę, nie będzie ona potrzebna, więc można go wyciąć, jak chcesz.
  3. Dalej – wszystko trzeba wymieszać w garnku do impregnacji. Mamy gruszka dość miękkie i soczyste, więc nie będę trzymać ją długo w cukrze. Ale jeśli masz durum gruszka, warto trochę dłużej niż to było na patelni, aż cukier się rozpuści.

Truskawek i czekolady po prostu pyszne!

  1. Będziemy nadal z truskawkami. Mamy to na tyle duże, a to powinno być dobrze wyciąć. Pokroić w plasterki, warstwach, dzięki czemu pasuje do naszej kanapki. Jeśli masz małe truskawki, wystarczy przeciąć go na pół.
  2. Usuń wszystkie niepotrzebne buterbrodik dostał wszystko soczyste.
  3. Sprawdzić, jak tam jest gruszka. Cukier jest już rozchylone, konieczne jest nieco bardziej przystanek – i gotowe! Lemon podkreśla aromat gruszki i brązowego cukru. Okazuje się dobrze.
  4. Wszystko jest już prawie gotowy i może zostać usunięte z miski ognia z kawałkami karmelizowanego owoców. Nie bój się, gdy roztwór cukru nie jest do końca. Gdy piec wszystkim kanapki, w końcu dostaje się.

A teraz – ser!

Bree pokroić w cienkie plasterki. To będzie bardzo trudne, ponieważ jest bardzo lepki: trzeba to zrobić dokładnie. Dlatego zaleca się używać tego sera? Ponieważ łączy w sobie bardzo dobrze zarówno z truskawka i gruszka. Ogólnie rzecz biorąc, w deserach jest często stosowane, na przykład, sera, owoców i orzechów (to danie może być również przygotowany: wziąć garść suszonych owoców – słodkie figi, śliwki, suszone morele – i wymieszać z kostkami sera).

smażyć kanapki

Teraz możesz zacząć sobie kanapki (dla każdych dwóch kromek chleba: górny i dolny). Trzeba bochenek krojonego, już trochę roztopionym masłem. Jego spread na chleb z jednej strony i umieścić na patelni. Stawiamy na małym ogniu, chleb nie palą, i tak długo jak my rozmaz drugich sztuk: będziemy flip kanapkę, więc trzeba je zarówno rozprzestrzeniać. Po farszu można układać. Położyć ser, truskawki i czekolada na wierzchu (wystarczająca dla nawet kilka ząbków). Druga opcja polewy: ser i gruszki. Top chleb zamykania. Gdy chleb z jednej strony do pieczeni, delikatnie przekręcić kanapkę i zobaczyć, jakie złotym kolorze okazały się! Podobnie druga struktura. Trzeba nacisnąć kanapki przygotowywane okładka: to jest bardzo ważne, ponieważ musimy, tak, że nadzienie wewnątrz było zbyt gorąco. Pozostaje czekać tylko minutę, a nasze śniadanie jest gotowe.

Ser z owoców na szaszłyki (kanapa)

Inną opcją doskonałe połączenie, które jest odpowiednie dla wielu wydarzeń: imprez firmowych, przyjęć, słodkich stołach. Opcje, oczywiście, istnieje wiele. Wyraził jeden z najbardziej proste, ale pyszne receptur. Musimy tylko niektóre: świeże truskawki i francuski ser brie. Gotowanie jest prosta pocięte trójkątów fermentowanego produktu mlecznego, jagodę – połowę. Mamy kłuć szaszłyki truskawek, następnie ser. Ustaw na półmisku. Podawać na stół. Te tapas – wielki apetyt na wino (białe) lub brandy.