514 Shares 1797 views

wzorcami życia

Psychologowie twierdzą, że istnieje wiele sposobów samorealizacji. Każdy może wybrać dla siebie idealny sposób, aby całkowicie zmienić życie na lepsze. One way eksperci nazywa imitację. Oczywiście, pożądane jest, aby emulować obiekt był w stanie nad sobą lub są starsze. Taka osoba z pewnością ma duże doświadczenie, jest on w stanie przekazać. Modele rola jest bardzo łatwe do znalezienia – nie trzeba metodycznie czytać biografie sławnych ludzi. Być może ten przykład jest blisko ciebie – to ktoś bardziej skuteczne, osoba, która może się wiele nauczyć.

imitacja Psychologia

Naśladować – skopiuj styl życia i nawyki innej osoby. Często zdarza się, że młodzi ludzie wybrać odpowiedni dla siebie zły ideału. Wybierając go, młodzi ludzie mają tendencję do całej jego istoty, a czasami takie działania może znacznie uszkodzić życie. Konieczne jest, aby wybrać odpowiednie wzorce – ludzi, którzy odnieśli pewne szczyty lub są na drodze do ich osiągnięcia – to godne kandydatów. Ale warto pamiętać, że pełna kopia zapasowa w tej sytuacji nie będzie go na swoją korzyść, ponieważ każdy człowiek ma rozum indywidualny magazyn, funkcje i dane fizyczne. Zwykły człowiek z ulicy nie może, po obejrzeniu elastyczne gimnastyków, jak szybko podziały. To wymaga czasu, aby być wydatkowane do osiągnięcia pożądanego rezultatu – to będzie najlepszy sposób na siebie. Można również pożyczyć trochę od pożądanych cech każdej osoby: jogging rano, jako sąsiada, aby przygotować codzienie pyszne specjały, podobnie jak przyjaciela, lub języków nauki, który jest zainteresowany kolega. Tylko pamiętaj: nie można stracić do kopiowania zainteresowań i preferencji własne „ja” innych ludzi. Ta technika jest jedyną drogą do pracy nad sobą, a gdy zadanie zostanie zakończone, trzeba znaleźć swój własny sposób, który będzie idealny dla Ciebie.

wzorem dla nastolatków

Szczególnie silny wpływ innych wrażliwych nastolatków. Nadal brakuje doświadczenia życia w okresie dojrzewania ich stan fizyczny i psychiczny przechodzi serię wstrząsów, czasami prowadzące do nastoletnich wysypka i głupich decyzji. Jest bardzo ważne, aby znaleźć dziecko prawidłowego przykład, mężczyzna, dzięki którym będzie lepiej.

Szukaj odległe ideałów nie ma potrzeby – na pewno wśród kolegów i bliskich przyjaciół takiej osoby. Oglądać i zastanawiać, jak można to zrobić tak wiele różnych rzeczy w tym samym pobyt wpisu czasu i sukcesy w nauce. Wystarczy, że sam przeszkoleni, albo może też wziąć przykład z bardziej udanych ludzi. Obserwować je, poznać zwyczaje i subtelności charakteru. Jeśli odwiedza kilka klubów sportowych i jest zawsze przygotowany do lekcji, spróbuj zrobić to samo. Bądź pewny, że najgorsze nie będzie – trzeba nauczyć się żyć cudzym życiem w celu zbudowania własnego prawa.

Jest również dobrym przykładem dla młodzieży może stać się ich rodzice. Jeśli są one skuteczne i osiągnęli wszystko, co kiedykolwiek chciał, to może być wielki bodziec dla dziecka. Szczególną uwagę należy zwrócić na znajomego, który ukończył szkołę średnią i rozpoczął studia na prestiżowych uniwersytetach. Na tle nastolatek nie chce pojawiają się błędne, więc będzie starał się osiągnąć takie same wyniki lub nawet lepiej.

Przykłady do naśladowania dla uczniów

dzieci w wieku szkolnym jest bardzo trudne, aby wysłać do prawdziwej ścieżki. Żyją według własnego uznania, ale jeśli oni rozmawiali o życiu dobrej nauki, będą starali się wykonywać moją pracę domową sprawnie. Ale to wydawało podobne do pozytywnych cech ma swoje wady – wtedy nastolatek bardzo szybko nadaje się do cudzego wpływów, aby wygrać, które nie mogą nawet rodzice. Dla tych dzieci, zwłaszcza potrzeb oczywisty przykład, być może taka może stać się idealnym nauczycielem, który ma władzę. Nauczyciele czasami udostępnić część swojej biografii z jego uczniów, tak często dzieci starają się naśladować ich dokładnie.

Oczywiście, istnieją inne przykłady do naśladowania. W szkole ich wieku może stać się postaci z kreskówek lub bohaterami książek. W drugim przypadku istnieje duża grupa osób, które mogą naśladować. Większość rosyjskich klasyków w swoich dziełach opisuje wysokie moralne osoby, która mimo wszystkich trudności życia, pozostać wiernym swoim zasadom. Przykłady takiego wielkiego tłumu: Peter Ivanov z historii Prokofiewa, Andrey Bołkońskiego epickiej powieści „Wojna i pokój”. Mogą być wymienione przez długi czas, najważniejsze szukać w książce i znaleźć idealne opcję.

Przykłady śledzić historię

Historia świata jest również bogaty w wybitnych ludzi, od których jest to możliwe, a nawet konieczne, aby wziąć przykład. Tak, inne niż przedmioty mogły być następnie są wielcy naukowcy, dzięki którym nasz świat się zmienił. Spójrz na nich, można zacząć od czasów starożytnych. Na przykład, Arystoteles – człowiek, którego myśli są popularne do dziś. Jego nauka przetrwała tysiące lat, a nawet teraz ludzie piszą książki i przygotowuje tezę, używając jego pism.

Przy wyborze wybitnych osobistości należy kierować się chęcią dokonania czynu godnego że ludzie zawsze będą pamiętać. Spróbuj i być może przyniesie swoje pomysły na coś nowego świata. Wtedy, nawet po tysiącach lat, ludzkość nigdy nie zapomnieć o swoim istnieniu, a ich potomstwo będzie dążyć do osiągnięcia tych samych wysokościach.

Modele rolę w Rosji

Nasz kraj zawsze był znany z tego, że wielu utalentowanych ludzi urodzonych na jego terytorium. Uzyskać co najmniej złoty wiek literatury, jak na to, jak się wydawało, byłby krótki czas dziesiątki pisarzy lewo wybitne piętno. Ten Puszkin, który uważany jest za prawdziwy „belka” literatury rosyjskiej i Lermontow, Gogol, Dostojewski i Tołstoj, a także wielu innych.

wzorcami znalezione w Rosji jest bardzo proste – należy wybrać jedną wyjątkową osobowość, z którą ziemia jest tak bogata w języku rosyjskim. To może być pisarz, polityk, sportowiec lub tancerz – oni na pewno są utalentowani i ich biografie są wielką motywacją.

Przykłady do naśladowania: Smerf

Prawdopodobnie jeden z najlepszych przykładów osobistej motywacji posłuży jako sławna. Po tym wszystkim, nie są tylko ludzie, którzy są znani na całym świecie – są one również bardzo uparty i mają silne osobowości. Wiele z nich osiągnęli chwałę własną rękę, takich jak aktorzy, którzy czekali na wyniki innego badania. Nie wszyscy wierzą w nich, oni przewidzieć awarie. Mimo wszystko udało im się osiągnąć swoje miejsce w życiu, a ich nazwiska zawsze będzie pamiętany jako filmy i utwory będą żyć wiecznie.

Droga do sukcesu Stephen

Stivena Spilberga osobowość znana wszystkim, bo jego filmy są jednymi z najlepszych w historii kina. Jak wiecie, jego droga do sukcesu była bardzo drażliwy. Po ukończeniu szkoły średniej, zebrał dokumenty dopuszczenia do uczelni do uzyskania zawodu reżysera, ale nie zdał egzaminy i został odesłany do domu. Ale facet nie poddawaj się – w następnym roku, znów próbował zarejestrować się w tej samej szkole, ale znowu nie powiodło się. Jeśli to była ostatnia próba, być może nigdy nie zobaczyć jego najbardziej znanych filmów. Ale, na szczęście, młody Stephen nie zamierzał się poddać, a po raz trzeci jest nadal naukę w liceum swoich marzeń, a zawód nabyty w jego murach, przyniósł miliony dolarów do dyrektora.

Historia Marilyn

Historia Merilin Monro również nie są bez awarii. Jej kariera rozpoczęła się od niewielkich ról lub nawet gry w tłumie. Przez długi czas dyrektorzy uznać go brzydki i bezdarny aktorką, więc nie przegap kobiety w rolach drugoplanowych. Ale, jak wiemy z jej biografii Marilyn stała się symbolem seksu, ona zdobyła fortunę opiekować się sławna. Dzięki swej wytrwałości była w stanie osiągnąć niespotykane dotąd wyżyny, a jej nazwa jest nadal związany z urodą i wdziękiem.

Przykłady do naśladowania dla dziewczynek

Czasami dziewczyny wystarczy być z kimś takim jak, ale nie potrafią wybrać idealny. Mimo, że liczba ludzi, którzy mają dokładnie nadają się do tej roli. Na przykład, najlepszym przyjacielem, który zawsze wszystko działa szybko i dokładnie, a życie szło bardzo dobrze. Często dziewczyny są po prostu zazdrośni koleżanki więc, biorąc pod uwagę, że wszystkie ich osiągnięć – jest to po prostu dar z nieba, albo niewiarygodne poziom szczęścia.

Nawiasem mówiąc, można być zazdrosny, a niekiedy nawet konieczne, ale to uczucie powinno być „białe” i nieszkodliwe. Nie należy winić człowieka za to, co jest bardziej skuteczne, lepiej jest starać się osiągnąć jeszcze lepsze wyniki na własną rękę. Weźmy jako przykład szczęśliwą dziewczynę. Powtórz jej jakieś nawyki: normalny Uważaj na siebie, ciężkiej pracy i nieustający ruch celu, na przykład. Biorąc to wszystko jako podstawę, można utworzyć własną fundację, która będzie prowadzić do lepszego życia.

Zmiana, która nie pasuje do każdej osoby w państwie, co najważniejsze, pozbyć się lenistwo i wybrać odpowiedni cel. wzorcami – ludzie, którzy już osiągnęły pewne sukcesy lub stoją na drodze do ich osiągnięcia. Oglądając je, konieczne jest, aby pożyczyć jakość jesteś ciągle pracujesz, można radykalnie zmienić swoje życie w kierunku poprawy.