550 Shares 6217 views

Skąd mam wiedzieć, czy nie jesteś jinxed: metody określania ujemny

Kiedy, bez wyraźnego powodu osoba upada wiele problemów, kiedy nic nie ma oznak kłopotów – wielka pokusa, aby przenieść odpowiedzialność siłom zła i powiedzieć, że jest to ktoś jinxed lub uszkodzenie navol. W samozadowolenie chcą używać żadnych metod, by w końcu pozbyć się pecha. Jeśli założymy, że zjawiska takie jak złym okiem i zepsucia, nadal istnieje, trzeba najpierw zrozumieć, co to jest, czym się różnią, i skąd wiemy, że złe oko i zaczaruj.


Główną różnicą pomiędzy złego oka przed uszkodzeniem

Wszystkie procesy są oparte na magicznej nadmiaru energii z jednej formy do drugiej, w tym złym okiem i zepsucia. Oba te zjawiska mogą być postrzegane jako otwór w zbiorniku, przez które drenażu energii. A złe oko i uszkodzić ludzkie uderzenie energii biopola. Ale skąd wiesz jinxed czy nie, czy jest to wszystko jedno uszkodzenie? Często Whammy hity lokalnie na jednej dziedzinie życia, a szkoda przynosi pecha we wszystkim naraz. Główną różnicą pomiędzy złego oka przed uszkodzeniem, które może przynieść złe oko przez przypadek, a szkoda – to zawsze jest działaniem zamierzonym.

Co jest złe oko?

Hex nie zawsze jest wyraźnie indukowana. Skąd wiem, że jinxed czy nie? Najczęściej zdarza się, nieświadomie, w przypływie uczuć: człowiek ze złego oka może „krzywo patrzeć” lub „nakarkat”. Nośniki takie same umiejętności cierpi na nią, bo nie chcą szkodzić innym i szczerze wyrażać swoje emocje. Jest z korzeni rozciągnąć Rada nie dzielić swoje plany na przedwczesny i nie pokazać, czy można dotknąć drewna, a jego plan się nie powiedzie. Z tego samego powodu noworodków nikomu, z wyjątkiem bliskich krewnych, po raz pierwszy nie pokazać, że miękkie serce staruszkę na ulicy przypadkiem nie zapeszyć Ohana i Achana. nawet przypadkowo można zapeszyć siebie, jeśli jest zbyt dużo, aby cieszyć się wydarzenie, które jeszcze się wydarzy posiada: zamiast daty uśmiech, możemy skierować swoją energię i emocje w przyszłość, a więc wydawało się udusić go, pozbawiając siebie wsparcia teraz.

Co jest szkoda?

Jeśli umieścisz czar, to sprawa jest poważniejsza. Po pierwsze, masz wroga. Albo po prostu złośliwy – to zależy od stopnia ciężkości obrażeń. Po drugie, jeśli złe oko zwykle uderza miejscu, na jednej dziedzinie życia, szkody w postaci infekcji wirusowej, stopniowo przenika do wszystkich dziedzin działalności – w tym samym czarnym pecha. Kłótnie z przyjaciółmi od zera, spadających przedmiotów z rąk i łamanie rzeczy, spóźnienie na pociąg – najbardziej nieszkodliwe oznaki zepsucia. Znacznie gorzej, jeśli uderzy zdrowiu lub dobru naszej rodziny i jest wyrażona w znikąd, którzy wzięli chorób.

Korupcja nie występuje przypadkowo, zawsze jest celowo sugerować. Częściej niż nie, nie robiąc żadnego rytuału. Skąd mam wiedzieć, który przyniósł złe oko lub uszkodzenia? Pomyśl, który niedawno można zranić celowo lub nieświadomie. Kto może mieć wystarczająco dużo czasu, wysiłku i – co najważniejsze – chęć zemsty wziąć na siebie odpowiedzialność za korzystanie z czarną magią wobec drugiego człowieka.

Jak rozpoznać złe oko na siebie?

Ostatnio źle się czujesz i jesteś przewlekle pecha. Jak mam wiedzieć, że jinxed czy nie, ta druga osoba nie wszystko jest zaangażowany? Istnieje kilka popularnych sposobów:

 • Z jaj. Rozbić świeże jajo kurze w szklance wody. Opiera się o temechku szkła lub kierowania go na głowie przez kilka minut. Następnie trzeba spojrzeć na wodzie, czy żółtko nadal unoszą się na powierzchni, a nie skacząc poza białka – wszystko jest w porządku, żadnych uszkodzeń. Jeśli istnieją białe pasy, istnieje dziwna domieszka – obecny magiczną interwencję.
 • Z pomocą zwykłego kołka. Przywiera do ubrań, kiedy wychodzisz z domu, głową w dół. Choć czepiać, pytając wyższą moc, aby zaoszczędzić od złych ludzi i złych myśli. Po powrocie do domu, sprawdź czy trzpień jest. Jeśli jest stracone, to znaczy, że można uszkodzić.
 • Z meczów. Musimy wziąć garnek z wodą i zapalić zapałkę. Mecz powinien całkowicie spalić. Gdy to nastąpi, wrzucić go do wody. W razie stwierdzenia uszkodzeń, będzie unosić. Jeśli nie ma – utonął.
 • Ze złota lub srebra pierścienia. Jeśli narysować pierścień w policzek, a potem na nim będzie czarny w obecności śladów uszkodzenia lub złego oka. Ale nie spiesz się do wniosków zbyt szybko, może to być reakcja fundacji na metal.

Skąd mam wiedzieć, że jinxed u dziecka?

Jeśli dobre samopoczucie nadal jesteśmy w stanie zdiagnozować stan dziecka – kwestii bardziej skomplikowane, zwłaszcza jeśli nie jest w stanie rozmawiać. Chociaż subtelne poczucie matki jest zawsze czytelny uczucia i emocje dziecka. Istnieją także zewnętrzne objawy złego oka:

 • Bezsensowny ból głowy;
 • ospałość i senność;
 • stałe kaprysy i napady złości;
 • zły sen, koszmary senne;
 • dziwne lęki, częste trema.

Aura dziecko więcej światła i nieważkości, nie w pełni uformowane, więc dzieci są tak łatwo pod wpływem kogoś innego i często potrzebują dodatkowej ochrony przed złym okiem. Dlatego dzieci ochrzczonych w dzieciństwie, by osłonić je pod kopułą egregore chrześcijańskiej.

Skąd mam wiedzieć, że jinxed czy nie, to już wiem. Niektóre z tych obrzędów służy do diagnozowania złe oko na dzieci:

 • Korzystanie z jaj. Podobnie, jak w przypadku osoby dorosłej, jajo szkła odbywa się na głowę, a gdy jaja jest określona, nie jest złe oko czy nie.
 • Ślad pierścienia. Dzwonił dziecku spędzać policzek i czekać na reakcję: ciemny pasek nawiązuje do obecności złego oka.
 • Pin na ubrania. Jeśli Twoje dziecko podczas spaceru na ulicy stracą ten pin – co oczywiście nie jest prawdą.

Jak usunąć szkody dla dziecka?

Wiesz już, jak dowiedzieć się czy jinxed dziecka. Teraz musimy jakoś wyeliminować ten negatywny wpływ. Jedną z najczęściej stosowanych metod – rozwijają się złym okiem jajko. Symboliczne znaczenie tego rytuału jest jaja jakby absorbuje obrażenia jak gąbka. Dziecko umieścić na krześle i zegarka, że nie trzymać ręce i nogi skrzyżowane. Następnie ciało dziecka walcowane zwykłych jaj kurzych, podczas czytania modlitw lub zaklęcia. To jajko jest podzielony na szklankę wody. Jeśli żółtka i biały zaniedbany wygląd, z ciemnymi plamami i zanieczyszczeniami – zadanie zostanie zakończone, negatywne przedłużony. Rytuał ten należy powtórzyć ponownie po kilku dniach, jak wynika z przerwanych jaj powinny być czyste i jednorodne. Jeśli jest natychmiast po pierwszym toczenia – tak ma się czym martwić.

Jak mogę sprawdzić, czy mam jinx człowiek może?

W celu zrozumienia tego, czy masz zdolność do złego oka, trzeba sporo ze swoich uczuć. Hex zwykle wynika z zazdrości. Możesz poczuć, że jesteś naprawdę szczęśliwy dla osoby, aw rzeczywistości, jesteś o niego zazdrosny. Jeśli masz odrobinę zdolności do przełożenia ich energii może być odzwierciedlone na obiekt swoich uczuć.

Co zrobić, gdy stajesz się świadomy swoich uczuć zawiści? Pracować na siebie, aby mieć coś do dumy. Jeśli szczerze poświęcić się jakiejś sprawie, to pozostaje tylko pasja do niego, i wszystkie inne emocje w nim spalone.

Z drugiej strony, nie jest dobrą wiadomością. Jeśli można go zapeszyć, więc trzeba mieć pewną zdolność do uprawiania magii. Jeśli masz taką możliwość, nie można po prostu zapeszyć, ale również leczyć. W tym przypadku ważne jest, aby wysłać osobę, do której chcesz pomóc z ich energii, najbardziej szczerej i czystej emocji – miłości, czułości, opiekuńczy, pocieszające. Jeśli ogień nadawany negatywnych uczuć, to powinno okazać się i pozytywne. Jednak często szczere współczucie, ciepło i współudział trudniej wydostać się z siebie niż negatywna, która jest sama i pyta się. Ale to jest kwestia pracy na duchowej stronie życia.

Kto jest złe oko?

Skąd wiesz, że jest złym człowiekiem, ty, który jinxed? Powiedzmy, że Stwierdziliśmy, że masz złe oko lub uszkodzenia, i byli w stanie pozbyć się własnego negatywności. Jednak niebezpieczeństwo nadal pozostaje. Jak znaleźć przeciwników i bronić się przed powtórzeniem sytuacji?

Wiesz już, że złe oko może „spaść” na ciebie przez przypadek, bez wiedzy nadawcy. Jeśli uważasz, że jesteś jinxed, pomyśl o których mówił pan ostatnio, którzy opowiadali o swoich planach. Może gdzieś coś prihvastnuli? Lub odgadnąć, kto może ci zazdroszczę. W celu uniknięcia powtórnego wpływ trzeba mniejszy udział w ich plany lepiej w ciszy i trudno je realizować. Wzmocnić swoje pole energetyczne. Jak to zrobić? Każda czynność, która sprawia, że rosną, co ty i twoja aura jest silniejsza. Cóż pomoże sport, taniec, muzykę.

Skąd wiesz, kto navol szkody?

W przypadku uszkodzenia jest bardziej prawdopodobne dokładne odpowiedź na pytanie, który wysyła go do ciebie. Pomyśl o tym, kto by cię zranić celowo. Wykonaj dowolną z otoczeniem mają wolny czas dla całego rytuału, wystarczającą moc, i, co najważniejsze, chęć zemsty? Który niedawno byłem zainteresowany aktywnie, jak to robisz? Szanse są, jeśli znaleźli czas i strzał szkoda nie osiągnął swój cel agresorem spróbuje zaatakować ponownie. Często, aby przywrócić obrażeń rytuały czarownika lub czarownica potrzeba żadnego swoje rzeczy, aż do włosów lub kawałek paznokcia. Pomyśl o tym, co można dostać źródeł wroga swoją nieruchomość. Najważniejsze jest to, aby nie pozwolić to człowiek w swoim domu.

Jak chronić przed uszkodzeniem

Będzie w stanie chronić się przed złym okiem lub uszkodzenia – zależy wyłącznie od twojej osobistej mocy. Jeśli pole energii jest słaby, dziwne efekty knock down. Jeśli jesteś pełen energii, bez uszkodzeń i złym okiem nie boisz. Do jego stan energetyczny muszą być traktowane bardzo ostrożnie i zrozumieć, co daje energię, a to zabiera, który karmi cię i sprawia, że rosną i rozwijają się, i że ciągnie w dół i napędza depresję. A jeśli są używane aby odciąć wszystkie niepotrzebne i tylko naprawdę trzeba pielęgnować, to pytanie, skąd wiesz, zła lub uszkodzenie oka, po prostu nie mają żadnego wpływu na ciebie.