463 Shares 2214 views

Jak wyświetlić zakładki w folderze "VC" z komputera, dodać lub usunąć

Sekcja zakładek pojawiła się przez dłuższy czas jako "VKontakte", ale jak dotąd często pojawiają się pytania dotyczące tego, dlaczego są potrzebne, jak ich używać i jak przeglądać zakładki w "VC" z komputera. W dalszej części artykułu przyjrzymy się każdemu z nich.


Jak przeglądać zakładki

Aby zobaczyć, co zawiera ta sekcja, potrzebujesz:

 • Zaloguj się na swoją stronę.
 • W lewym menu widać element "Zakładki", kliknij go.
 • Na stronie zobaczysz kilka kart: "Foto", "Filmy", "Rekordy", "Ludzie", "Linki". To rozróżnienie jest konieczne, aby móc swobodnie nawigować i znajdować właściwy plik szybciej.

Nie wiesz, jak przeglądać zakładki w "VC" z komputera w sekcji zdjęć? W tym celu otwórz kartę "Zdjęcia" w sekcji "Zakładki". Będą to zdjęcia przesłane przez Ciebie do serwisu.

Na karcie "Filmy wideo" znajdziesz filmy wideo, filmy, filmy i inne materiały wideo, które dodały Twoi znajomi.

Po wprowadzeniu zakładki "Rekordy" użytkownik będzie mógł zobaczyć wszystkie nowe publikacje, które przyjaciele umieszczają na swoich osobistych stronach. Poza tym informacje publikowane przez grupy, strony publiczne i tych, którzy udostępnili wiadomości poprzez przycisk "Powiedz swoim znajomym".

Czy uważasz, jak przeglądać zakładki w "VC" z komputera znajomego? Jeśli chcesz znaleźć interesującą osobę lub wejść na stronę, którą często odwiedzasz, możesz to zrobić przez sekcję "Ludzie". Aby nieustannie wyszukiwać osoby za pośrednictwem wyszukiwarki, po prostu wprowadź jego profil w tej sekcji, aby skopiować link do strony użytkownika i dodać go.

Nie wiesz jak przeglądać zakładki w "VC" z komputera w nowej wersji? W ten sam sposób, jak wspomniano powyżej. W sekcji "Łącza" zobaczysz grupy i strony publiczne, które zostały wcześniej dodane do tej sekcji.

Jak dodać osobę do zakładek?

Teraz wiesz, jak przeglądać zakładki w "VC" z komputera, dowiedz się, jak rozwiązać interesującą ich stronę. Aby dodać profil znajomego, musisz:

 • Przejdź do jego strony.
 • W menu wybierz opcję "Dodaj do zakładek".

Jeśli taka rzecz nie widzisz, musisz ją samodzielnie utworzyć. Jak to zrobić?

 • Na swojej stronie otwórz ustawienia.
 • Następnie – sekcja "Usługi dodatkowe".
 • Znajdź kartę "Ogólne", obok "Moje zakładki" zaznacz pole wyboru.

Jak usunąć zakładki

Z biegiem czasu niektóre społeczności stają się nie interesujące lub z kimś przestają komunikować, a następnie konieczne jest usunięcie zakładki. Jak to zrobić?

 • Wejdź do menu "Zakładki", a następnie "Linki".
 • Wybierz żądaną grupę, aby anulować subskrypcję, przejdź na tę stronę.
 • Otwórz menu kontekstowe w awatarze i kliknij przycisk "Usuń z zakładek".

Po wykonaniu tej procedury aktualizacje profilu nie są już wyświetlane w zakładkach.

Aby wykluczyć osoby z zakładek, należy postępować zgodnie z tą samą procedurą, tylko w menu zakładek przejść do karty Osoby i wybierz osobę, z którą chcesz zrezygnować z listy. Następnie nie otrzymasz powiadomień o aktualizacjach swojego profilu.

Teraz wiesz, jak przeglądać zakładki w "VK" z komputera i możesz prawidłowo używać tej funkcji.