410 Shares 8404 views

Koktajle z ginu.

Mozhzhevolovaya wódka lub gin należy do kategorii alkoholi, przygotowuje konwencjonalnej pszenicy przez destylację alkoholu i jałowca, określają one swój niezwykły smak. Smak genie wystarczająco suchawy, więc w czystej postaci jest używany bardzo często, co bardziej prawdopodobne, aby korzystać z koktajle ginu. Najczęściej w restauracji sprawiają, koktajle na bazie ginu «» London suchej gin, innymi słowy, „London gin sucho”. Nazwa ta nie definiuje markę lub marki, a nawet kraj pochodzenia, ale tylko proces destylacji. Z reguły, gin – silny napojem alkoholowym, który wytwarza się w aparaturze puli pionowych, następnie oddestylowuje się po raz drugi z dodatkiem na bazie alkoholu różnych ziół. Oprócz jałowca gin dodać skórkę z pomarańczy lub cytryny, a także korzeń arcydzięgla, korzeń fiołka, anyż, cynamon, kolendra.

Wynalazek ginu jest często uznawany za Frantsisku Silviyu, holenderskiego lekarza znanego w tym czasie, ale znacznie, fakt ten nie jest znana każdemu. Jedyną rzeczą, która jest prawdziwa – gin stał początkowo prowadzone w XVII wieku w Holandii. Stąd on znalazł się w Anglii podczas chwalebna rewolucja i znacząco zmienia swój skład chemiczny. Angielski gin jest produkowany przez destylację z jęczmienia, dojrzewa w drewnianych beczkach i nabiera smaku, coś w rodzaju whisky. Brytyjski używać również koktajle z ginu, ale smakują o wiele bardziej różni się od oryginału, ponieważ angielski gin ma większą siłę i nie ma tak silny i bogaty smak, jak Holendrów.

Na początku XIX wieku, brytyjski wynalazł proces destylacji pionu, a nieco później stworzył „London gin sucho”. Od tego czasu genie dostaje znaczną sławę i popularność, głównie w tandemie z tonikiem na bazie chininy. Takie koktajle z gin nie tylko napoje, ale także stać się doskonałym narzędziem do zapobiegania malarii. Ginn doskonale zamaskowany smak chininy i dała pić tarta oryginalny smak. Odkąd ludzkość zaczęła wymyślać koktajle z ginu na podstawie innych napojów alkoholowych, często wykorzystywany do tego martini, wermutu, brandy, likier. Podczas prohibicji w Ameryce, gin jako kontrabanda przemycił do kraju ze względu na łatwość produkcji. Teraz, po uchyleniu zakazu w kraju, gin jest nadal podstawą wielu popularnych koktajli.

Najbardziej popularne koktajle z ginu

"Apricot Flower"

W celu przygotowania napoju, że wymagają – 20 ml Gin moreli likier 1 łyżka bar soku z limonki, 2 dawki Angostura nieco tonik do napełniania. Wszystkie składniki dobrze wstrząsnąć w shakerze z lodem, przecedzić do szklanki z lodem, dodać tonikiem i dobrze wymieszać, na krawędzi szkła umieścić zębatą kawałek cytryny, a następnie wyrzucić.

„Adam i Ewa”

W celu przygotowania napoju, trzeba 20 ml Gin Agnostura i miód alkohol Drambuie, 10 ml soku z cytryny, kilka kropli syropu granatu grenadina, wiśni i plasterek cytryny. Wszystkie składniki są wstrząsnąć w shakerze z lodem, szczep w szkle. Owoce nawleczone na szpikulce i położył się na krawędzi szkła.

„Bermudy Rose”

Aby przygotować napój trzeba 40 ml gin 1ml graanatovogo syrop grenadiną, 10 ml soku z cytryny i alkohol 1barnaya łyżką Moreli brandy. Wszystkie składniki są wstrząsnąć w shakerze z lodem i sączy się do szklanki.

Kotkeyli gin – posiada specyficzny bogaty smak i niezrównany smak. Powinien to być czas, aby wypróbować ten uwodzicielski napój i życie natychmiast iskierka kolory tęczy stają się jaśniejsze i bardziej nasycone. Wypróbuj go – nie pożałujesz!